Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112
Results 221 to 237 of 237

Thread: Smart Watch

Tu ar laikam viens no tiem, kurš nopērk smuku plānu, dizainisku telefonu un ietērpj to pretīkā čeholā!

Pieredzējis lietpratējs

nu jā! Tel pa 1.3k un čehols D&G pa 2.50eur

eu golddiger negribi normālu siksniņu?
    Click image for larger version. 

Name:	s-l1600.jpg 
Views:	26 
Size:	72.5 KB 
ID:	43961
    Būs z-sv. dāvana no manis

Pieredzējis lietpratējs

nu paldies par ruupeem. Man kkad vajadzees vienam kompim ssd, ja vel nebuusi kaadam uzdaavinaajis, pie tiskhanaas vareetu apskatiit. Es gan metaala siksninju fans neesmu.

Lieto silikona vai pa rupjo- ādas? Izmēģinājis esmu gan original silikona (sucks nr1), gan auduma, gan ādas, bet vislabākās tomērt ir metāla! Arī nesvīst roka zem viņas.

Pieredzējis lietpratējs

man frontierim sviida origjinaalaa, watch 4 nesviist. hz kas par tur silikona maisiijumu.

Moš notievējis esi? Da nē! Nereāli, toč kāds piemaisījums, ka vairs nesvīsti. Bet nav tā ka siekalu vairāk?

Bet nu no silikona siksniņas man visi ģimenē atteicās un tie, kuri izmēģināja metāla- citu vairs negrib.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Alternatīva ko uzlikt pulkstenim vel ir dabīgās gumijas, vai vulkanizētās gumijas siksnas. Nav lētas, varbūt pie kitajoziem ir lētākas variācijas.

Vulkanizētajai gumijai viens no lētākajiem variantiem ir šis - https://eu.marathonwatch.com/collections/rubber-straps
    Last edited by BigFish; 3 Weeks Ago at 00:16. Reason: Pielaboju

Kurš tic ka samsungs stockā būs tādu ielicis?

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

100% ka nav, pat par maksu samsungs tadas nepiedava. Tas ir latiņu vai divas augstāk nekā siļikons ko lielakoties medz likt klāt. Redzēju kolēģei kā roka izskatās pēc garmin silikona nēsāšanas - smuka sarkana svītra apkārt visai rokai.. google images: silicone band rash.

Pieredzējis lietpratējs MMGA's Avatar

Nēsāju uz rokas gan garmin silikonu, gan metāla siksniņu, gan ķīnīzeru "garmin" gumiju un āda neko sliktu nesaka.
    Citiem gan esmu novērojis.

Ja te par triecieniem vai izturību utt ir runa, tad man mans Fēnix 3 Sapphire jau stabili gadus 5 vai 6 uz rokas un ne sadauzīts, ne noslīcis, lai gan iespēju nav trūcis.

Interesanti, ka uz smart watchiem pavilkos, kad sarkanaodze vēl bitē strādāja un par letākām naudām te forumā pulksteņus tirgoja. Nopirku, jo iepatikas grozāmais bezelis, pēc nedēļas pārdevu, jo izbesīja, ka jālādē reizi 2-3 dienās - nafig tādu. Nepagāja ne nedēļa, kad paņēmu savu Fēnixu, jo biju pieradis, ka pulkstenī nāk informācija no telefona.

Ko tad ieteiksit iegādāt kam baterija tur un ir arī kaut cik lietderīgas funkcijas?
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Pats lietoju Huawei Watch GT 2. Baterija tur aptuveni divas nedēļas. No fukncijām vienīgi kas trūkst, ir iespēja ar viņu veikt maksājumus

Paņēmu Vivoactive 4s uz savas mazās rokas - kādu mēnesi lietojot nekādu sūdzību ja nu vienīgi sakarīgu watch-face grūti atrast. Bača ~3-4 dienas ar PulseOX (o2 saturation) nakts laikā ieslēgtu

No lētajiem laikam huywejam bača sakarīga.
    Sieva samsū lādē katru otro dienu, pagaidām vel nelādās par to
    Vakar iegādāju huyweja gt2 pro
    Vizuāli ok. Funkcijas, jāskatās pašam, kas skaitās lietderīgs un kas nē. Lēnām skepse uz tiem gudrajiem pulksteniem pāriet un lietošu ilglaicīgi, līdz šim uzskatīju par bezjēdzīgu lietu
    Draugs dažus gadus lar gt2 priecājas, esot arī gana labs
    Māsai pirms gadiem telefonam līdzi iedeva (iekļauts cenā ) gt pirmo, griežās joprojām

Pieredzējis lietpratējs MMGA's Avatar

Sievai bija Galaxy Watch 2, apnika lādēt, atdevām bērnam, tagad lieto Fēnix 6 S Sapphire. Tā kā S modelis, tad jālādē reizi nedēļā - fiziski nevar ieltilpīgāku bateriju ievietot. Tomēr, ņemot vērā izmēru, ļoti cienījami.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)