Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 41 to 60 of 174

Thread: Smart Watch

ir kādam Steel versija?

Jaunākie gadžeti ir Tesla + pasīva gudrā māja, nevis aproce ar 2006. gada telefona funkcijām.

Pieredzējis lietpratējs edza's Avatar

Quote Originally Posted by DZ! View Post
    Jaunākie gadžeti ir Tesla + pasīva gudrā māja, nevis aproce ar 2006. gada telefona funkcijām.
    tad ej un pērc savu teslu.

Pieredzējis lietpratējs IronSoul's Avatar

Quote Originally Posted by DZ! View Post
    Tesla un pasīvi gudrā māja ir jaunākie gadžeti tu no koka nokriti un sasities ? Palūri kad bija pirmie elektromobiļi un gudrās mājas. Jaunākie - smiekli nāk

Quote Originally Posted by edza View Post
    .. ej dzīvo alā .
    viņš jau dzīvo, vari nesūtīt
    i5-3570/ASRock Z77 Extreme4/G.Skill Ares 16Gb Kit/GTX1070/SSD850pro/Cooler Master Cosmos II/PHILIPS 244EL2SB/FiiO E10k/DT770 & HD650
    Kuuminsh;
    Nezinu no kā sastāv atomi, bet ir pamatotas aizdomas, ka tev galvā, viennozīmīgi, dominē salmu un kaku maisījums.

Kasparam beidzot atkal internāts pieslēgts jeb tikai tagad iepriekšējais bans noildzis?

Ienācu bērnudārzu palasīt, biju sailgojies

EDT member Wallaby's Avatar
    Blog Entries
    2

Lietoju Pebble Time, esmu apmierināts. Ne tā, ka čurāju karstu, bet ar viņu ir labāk, nekā bez. Izmantoju darbā - telefons atvilknē, es pats vazājos šortos un maikā pie darbagaldiem, nevajag uztraukties, ka zvanu/SMS palaidīšu garām. Otrs pielietojums - kad braucu ar moci, redzu kas zvana/SMS un varu izlemt, vai stāties un runāt vai ne. Kas zin tagad raksta SMS.

pēc voncīšanas spriežot, drīz būs jādala augļi atkal
    Katrs pats savas lāmes kalējs™

Quote Originally Posted by wanderer View Post
    pēc voncīšanas spriežot, drīz būs jādala augļi atkal
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	original.png 
Views:	323 
Size:	238.6 KB 
ID:	28508  
    no more OC

Quote Originally Posted by noname View Post
    Kasparam beidzot atkal internāts pieslēgts jeb tikai tagad iepriekšējais bans noildzis?
    Saprata, ka Donbasa epopeja iet uz beigām.

varbūt kāds var palīdzēt ar ieteikumu/rekomendāciju?!
    skatos uz kādu gudro rokas palīgu, kurš primāri ziņotu man par ienākošajiem zvaniem. nu vismaz par zvaniem, jo, piem., treniņa laikā, lai telefonu nebūtu jātur 1m attālumā, tas varētu stāvēt kaut kur tālāk un es zinātu, ja nu kāds zvana.
    1. Fitbit Charge
    2. Fitbit Surge
    3. Pebble

tagad vairāk nosliecos uz 1. un 3.. Charge varētu būt mazāk manāms un ikdienā lieki netraucētu, bet Pebble atkal būtu noderīgs dēļ savām plašajām iespējām. Surge tāds vidusceļš, jo īsti nepatīk kā viņš izskatās uz rokas, izmēri ir visai iespaidīgi. Neesmu gan uzmērījis kā man tas izskatās, spriežu pēc bildēm. svarīga lieta ir baterija, jo lādēt divas iekārtas katru dienu nav vēlēšanās.

Quote Originally Posted by unleash View Post
    varbūt kāds var palīdzēt ar ieteikumu/rekomendāciju?!
    skatos uz kādu gudro rokas palīgu, kurš primāri ziņotu man par ienākošajiem zvaniem. nu vismaz par zvaniem, jo, piem., treniņa laikā, lai telefonu nebūtu jātur 1m attālumā, tas varētu stāvēt kaut kur tālāk un es zinātu, ja nu kāds zvana.
    Nu vienu reizi biju atstājis savu pebble time uz rokas zālītē un mobīlo uz plauktiņa zāles malā. Bet man nebija ērti trenēties ar pulksteni uz rokas. + tā kā parasti mobzi atstāju ģērbtuvē, tad arī kaut ko turēt uz plaukta soso. Protams ja tev zvana visu laiku par 1M€ darījumiem ka pat nevar uz treniņu aiziet, tad iesaku Pebble Time
    i5-3570/ASRock Z77 Extreme4/G.Skill Ares 16Gb Kit/GTX1070/SSD850pro/Cooler Master Cosmos II/PHILIPS 244EL2SB/FiiO E10k/DT770 & HD650
    Kuuminsh;
    Nezinu no kā sastāv atomi, bet ir pamatotas aizdomas, ka tev galvā, viennozīmīgi, dominē salmu un kaku maisījums.

Pieredzējis lietpratējs Arturs L's Avatar

Nu pebble time ir tāds.. tiešām dļa ļubiteļa - man tās krāsainais e-ink izskatās pēc spēļmantiņas vairāk, kā pēc nopietna pulksteņa. Pebble Classic un Pebble Steel tad jau solīdāki, bet tā ir tikai gaumes lieta, protams. Katram savs... Priekš tīri sportošanas es ņemtu Sony SWR30 vai ja gribās lētāku, tad Sony SWR10. Netraucēs tik ļoti, kā lielie pulksteņi, kā tie paši pebble utt.
    Nesaprotu tos, kuri var padarboties aktīvi ar lielajiem pulksteņiem uz rokas. Piemēram visi polaris tajā skaitā.

miljonu darījumi nav, bet nolikt telefonu plauktā un ik pa 5min neskriet neskatīties ir ērtāk kā arī patīk skriet, iet pārgājienos, slēpot, braukt ar riteni, utt., tad nebūtu jāvelk ārā telefons!

ko saka par to jauno samsung smart watchu izskatās jau nu makten labs +- salīdzinot ar citiem tās kategorijas watchiem

Par kuru tieši runā?

Quote Originally Posted by Arturs L View Post
    Par kuru tieši runā?
    Gear s2 kurš ta vēl ir jauns ?

Quote Originally Posted by Arturs L View Post
    Nu pebble time ir tāds.. tiešām dļa ļubiteļa - man tās krāsainais e-ink izskatās pēc spēļmantiņas vairāk, kā pēc nopietna pulksteņa. Pebble Classic un Pebble Steel tad jau solīdāki, bet tā ir tikai gaumes lieta, protams. Katram savs...
    Es ņēmu dēļ viņa spējām (protams labprāt būtu ņēmis Steel versiju, bet cena atturēja, jo nezināju vai viss patiks). pārsvarā visi smart watch izskatās pēc spēļmantiņām (it īpaši tie kuri nerāda laiku (tie vel izskatās totāli ....))

+ parastie pulksteņi kuri man patīk parasti maksā 500-700 tā kā šo faktoru jau sen esmu atmetis
    Kuuminsh;

jauns Pebble tāpat vairāk tīk pirmais, klasiskais. pie tā arī laikam būs jāpaliek..
    par parastajiem pulksteņiem runājot, paseko līdzi instagram vairākiem pulksteņu kontiem un ātri vien atradīsi sev ko tīkamu (neskaties uz tiem, kur ar lambo un cigāriem kopā vienā bildē )
    tepat Triwa un MVMT ir visai glīti un vienkārši

O. Paldies par Triwa - to vēl neizspiegoju iekš instagram
    Mani favorīti tur ir Tayroc , Original Grain un Ashco , Blacklist
    Tas no budžeta klases pulksteņiem, kuri arī labi izskatās, un ir kvalitatīvi. Nerunāsim par Linde Werdelin un Hublot - tie tādi šorīd nesasniedzami sapnīši, bet noteikti stāv man to do listā.

Par tiem apaļajiem smartwatch runājot. Nu nez... nepiedur mani apaļie digitālie ekrāni. Šajā ziņā esmu "kritis" tikai uz kantainajiem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)