Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 37 of 37

Thread: Plašu (vinyl) atskaņotājs

Tāda cena, ka palika pat interesanti. :shura_tūlīt_ņems_lodāmuru:
    Virtuālās 3D pasaules piedāvājumi jūsu objektiem.

diez kā tu uztaisīsi analogos sensorus!?
    Ja ticēt šiem, tad neizmanto A/D un D/A, bet tīrais A, kā tas ir ar fizisko galvu.
    The entire sound reproduction chain is analog.

Easy, platēs jau ir iespiesti Hz. Tas nozīmē, ka derētu pliks lāzers un lāzera uztvērējs. Šī delta arī veido skaņu.
    Sliktākajā gadījumā IR emitter un IR receiver. Tie tak arī strādā ar analogo mēru.
    Dārgi tāpēc, ka iekšā lampas un/vai precīza spoguļošanas tehnika.
    Vari paņemt prastu adatiņu un lapu kā buru. Un tev tā bura skanēs. Tā kā diez vai vinila platēs ir noteicošais arī dziļums.
    Vispār :shura_nezin: .
    Virtuālās 3D pasaules piedāvājumi jūsu objektiem.

Pieredzējis lietpratējs tomy91's Avatar

Pacelšu mironi.

Gribu vinila atskaņotāju. Mērķis - elektronika un kaut kas no 80-90 to klasikas (Queen, Depeche Mode utml.). Pēc i-neta apskatiem pērkot jaunu optimālākais šobrīd varētu būt Audio-Technica LP120 vai jaunais LP120X. Varbūt kādam ir personīga pieredze ar vinila atskaņotājiem un ir kādas rekomendācijas? Varbūt kādam stāv plauktā vai bēniņos lieks, ko par mazām naudām var ietirgot (arī labus pagājušā gadsimta modeļus)? SS.LV apskatījos, bet diezgan patukšs, un tas vienīgais entuziasts tirgo aparātus par 200-250 eur, ko no ebay.de var zem 100 eur atvilkt.

Tie AT ir vairāk tā DJ aparāti + SL1200 kloni – protams galvas tiesu sliktāki…kaut vai tāds ss.lv akai pa 160 EUR ( ok ir biku paārgi ) – izpogā pēc wow un flutter un fona šo AT kam w&F = 0.2% bet akai no ss.lv 0.05% . Protams lietotam jāskatās kas ar adatu/galvu , mehāniku. Tādam AT jau standartā ir AT95E tipa galva – kas tāpat savus 30 EUR jauna maksā…+ AT ir iebūvēts phono preamps.
    Last edited by osscar; 06-05-19 at 11:32.
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Ebay ir pāris (1, 2, 3) Technics SL-QD33 un vēl interesants izskatās Sony PS-X45. Ja šiem tiešām (ar jaunu adatu) ir jāskan labāk par jaunu AT-LP120, tad esmu ar mieru riskēt un ņemt second hand.

Ak jā, un ja man ir kaut kāds Pioneer 2000+ resīveris (VSX-915) vai šiem vintage aparātiem papildus vajadzēs arī preamp?

nesaku, ka labāk vai sliktāk - vnk viņš jau startā nav nekāds baigi labais verķis un nemaksā jau arī nemaz tik lēti. Retām paklausīšanās reizēm derēs jebkurš. Es puikam pāgājušo gad paķēru kaut kādu belt drive Technics (ss.lv 50 EUR) uzliku jaunu at91 lēto galvu (25 eur +-) - un skan pa pirmo. tam sl-qd33 w&f ir 8 x labāks kā tam AT!!!
    Jā ja nav phono preamps iebūvēts - tad vajadzēs PHONO preampu MM - maksā sākot no kādi 20 EUR lētie uz opampa..
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

Šāds denon sākumam domāju būtu labs(labas atsauksmes internetā) un nav arī dārgs,nebūtu pašam 2 gab jau mājās tad kā otru uz kā drellēt plates ikdienā paņēmtu.
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

SS uzradies glīts Hitachi HT-354. https://www.ss.com/msg/lv/electronic...rs/bpkfpn.html

Vēlētos gan automātu, bet specene un stāvoklis par to ciparu šķiet pietiekami adekvāts.

Tirgo zināms citu forumu biedrs, katrā ziņā iesmērēt nemēģinās un ja būs problēmas - risinās. Man arī ir viņa viens aparāts 10 gadi jau +- ( nu jau gana moodots) . Pfig tas automāts - mans ir tikai auto stop - bez return. Šitiem jo vnk - jo labāk un ilgāk kalpo.
    Ko dod tas automāts ? tāpat plate jāmana manuāli ... galvenais lai ir auto stops lai nedrillē pa tukšo ...

Last edited by osscar; 4 Weeks Ago at 19:43.

Nu nesak gan,man gan automāti patīk,uzmet tik plati virsū un nospied start un viss notiek,daudz ērtāk.Es nekādā gadījumā nesaku ka ss ogres Jāņa tirgotais nav labs-ir,bet piemēram man tie ar roku liekamie pēc automāta vairs nesaista.
    Last edited by jonyz; 4 Weeks Ago at 23:47.
    211GB mākonī for free

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Kā tad, nez kādēļ visi hi-end atskaņotāji ir pilnīgi manuāli. Jo mazāk visādas liekas elektronikas tajā kastē, jo labāk. Vispār budžetā līdz 200€ nekas labāks par Thorens nav.

Cik es sapratu autors grib verķi līdz 150 eiram apmēram,pie tāda budžeta par hi-end pat nav ko domāt.
    211GB mākonī for free

Pieredzējis lietpratējs Aigars's Avatar

Facebookā grupiņa "Vinila mānija - viss par platēm / LP, Vinyl" - tur ir viens personāžs (šķiet, no Ogres), kurš regulāri tirgo strādājošu/aprūpētu vintāžu. Ja nemaldos, arī SSā liek produkciju.
    Pats gan pirms pāris gadiem ieķēru Project'a Debut Carbon. Sūdzību nav.

Pa nedēļas nogali cītīgāk pasēdēju ebay.de un diezgan negaidīti pa 27 eirām nosolīju Kenwood KD-5010 automātu. Ar piegādi uz LV sanāca 49,50 eur. Vizuāli pēc foto liekas, ka pat ļoti OK. Pēc apraksta pilnā darba kārtībā, tikai vākam neesot eņģu un visticamāk vajadzēs nomainīt kārtridžu un adatu.

Atzīšos, ka drusku sa*isos gūglēšanas meistarībā un sākumā sapriecājos, ka trāpīju uz KD-5100, kas ir līmeni krutāks aparāts. Par KD-5010 informācija netā ļoti skopa, bet izdevās atrast to Kenwood '91-92 katalogā un specene par to cenu nemaz nav tik sūdīga ar 0,05% wow & flutter un 75 dB SNR.

Gan jau pēc Līgo svētkiem gan turntable, gan pre-amp būs klāt, tad vairāk padalīšos ar reālo situāciju un iespaidiem, ja vispār aparāts būs normāli izturējis DHL shipping'u.
    Youtube jau pasiekalojos. https://www.youtube.com/watch?v=Bm40Ihf0I0M

Kārtridžs jauns ar adatu komplektā parasti maksā gandrīz tik pat cik plika adata . Nu apskatisies kāda galva virsū, tad arī izdomāsi kā labāk.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)