Page 34 of 34 FirstFirst ... 243031323334
Results 661 to 680 of 680

Thread: Pērkam Mobilos telefonus

Nopirkšu iPhone 6 detaļām. Galvenais, lai ekrāns vesels. Mans velodators pēc kritiena saplīsis
    Visu cieņu

Quote Originally Posted by Scandal View Post
    Nopirkšu iPhone 6 detaļām. Galvenais, lai ekrāns vesels. Mans velodators pēc kritiena saplīsis
    Var but kas noder no mana posta

Pieredzējis lietpratējs

Meklēju iphone 7plus. Galvenais, lai viss darbojas nav bijis slīcis. Ja nu kas piedāvājams pm.
    Iphone 8 ar var piedavat.
    Last edited by Miezy; 4 Weeks Ago at 11:48.

Pieredzējis lietpratējs kalcijs's Avatar

Varbut kads pardod LG G7?

Lietpratējs Redlinabass's Avatar
    Blog Entries
    1

Pērku tel. līdz 300eiro Vēlams android, pēc iespējas labākā stāvoklī, varat piedāvāt jebko, bet tā interesētu kāds google pixel 2, uttt ............

Meklēju Samsung Galaxy S7 ar veselu plati, displejs var būt ar defektiem.
    --Apkures tehnikas tirdzniecība un montāža ( malkas/granulu katli, granulu degļi)--
    www.apkuresmeistars.lv

Mekleju kadu letaku trubu . Galvenais lai androids ar kadu vismaz 5 versiju. Diezgan steidzami. Pm

tiek meklēts telefons līdz 250-300e. Prefered S8 labā stāvoklī.
    PM

"Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality."/N.Tesla
    Gribi sputņify premium āpēkā? pm :)

meklēju 10" andriod panšeti ar ok izšķirtspēju. Mega jaudu nevajag. Galvenais, lai pavelk fullscreen video un vienkāršas web lapas.

Budžets nezz, ap 100€, jāredz piedāvājums.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Pieredzējis lietpratējs

Es vēlos nopirkt s7 edge (g935f) orģinālo bateriju. Vārbūt kādam ir kontakti samsung oficiālajā servisā un pa kādu alu to var izbīdīy. Jo mttc piedāvā orģinālo bateriju ar maiņu,kura būsim atklāti maksā 15eur kā minimums,bet to pata var 5min laikā izdsrīt...

Pieredzējis lietpratējs

Sazinājos ar abiem samsung servisa pārstāvjiem.
    Mttc un tsc. Abi piedāvā bateriju tikai kopā ar servisu kurā ietilpst baterijas maiņa. Uzsvēru uz to,ka telefons nav nekam piesaistīts un garantija sen beigusies. Nomainīšu pats. Nē viņi bateriju atsevišķi nepārdod. Kas tas pa idiotismu vnk. Ko man maksāt par 5min darbu 20eur, ja pats to varu izdarīt. Ko man mašīnai eļļu pērkot arī tur viņa jāmaina. Vnk debīlisms augstākais.
    Biedri ir kāds variants kur vēl orģinālo bateriju iehavot?

Es varu dabūt oridžinal no tsc, bet nu c'on nemaksā viņa 2€ un tērēt savu, citu un Tavu laiku- Zvanīt, braukt pakaļ, atdot Tev tas vnk neatmaksājās.
    5min darbs noņemt aizmugurējo stiklu un kvalitatīvi pielīmēt atpakaļ mājas apstākļos hmmm maybe.......

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Hoonda View Post
    Es varu dabūt oridžinal no tsc, bet nu c'on nemaksā viņa 2€ un tērēt savu, citu un Tavu laiku- Zvanīt, braukt pakaļ, atdot Tev tas vnk neatmaksājās.
    5min darbs noņemt aizmugurējo stiklu un kvalitatīvi pielīmēt atpakaļ mājas apstākļos hmmm maybe.......
    Sazinamies privāti.
    Runājot par 5min darbu vnk ir jau 1x ņemts nost un tapēc tik ātri. Citādi protams pirmā reizē nedaudz ilgāk.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Hoonda View Post
    Rekur pa ceineri paņem jaunu oridžinal- https://m.1a.lv/telefoni_plansetdato...7_edge_3600mah
    Nav nav ordžinal tur jau komentāros ir 2500mha... tapēc esmu gatavs dubultā maksāt tikai par orģinālo,jo vnk telefons joprojām ļoti konkurētspējīgs..
    Zinu arī par cycle daudzumu un kā to noresetot,bet tas nevar iespaidot tik ļoti kapicitāti kā cilvēks komentārā minējis...

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Samsung tāpat kā daudzi citi brandi netirgo oriģinālās baterijas, tās ir pieejamas tikai oficiālajiem servisiem.
    Viss tas ko atrdoti jebkur citur ir 99% feika garantija.
    Esmu pircis priekš LG "oriģinālo" gan 1A, gan mobilemonster, abos bija viena ražotāja feikdarinājumi (uzraksti, iepakojums, S/N līdzīgi). Viena no tām pēc ~ mēneša uzpūtās un saplēsa telefona telefona stikla aizmugures paneli Nu nah, labāk samaksāt par oriģinālu un miers..

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Samsung tāpat kā daudzi citi brandi netirgo oriģinālās baterijas, tās ir pieejamas tikai oficiālajiem servisiem.
    Viss tas ko atrdoti jebkur citur ir 99% feika garantija.
    Esmu pircis priekš LG "oriģinālo" gan 1A, gan mobilemonster, abos bija viena ražotāja feikdarinājumi (uzraksti, iepakojums, S/N līdzīgi). Viena no tām pēc ~ mēneša uzpūtās un saplēsa telefona telefona stikla aizmugures paneli Nu nah, labāk samaksāt par oriģinālu un miers..
    100% piekrītu nopirku arī fake diemžēl vienu no amazon... Nekad vairs nepirkšu nevienu neorģinālo bateriju tā ir pilnībā zemē nomesta nauda. Cerams orģinālajai būs vismaz 3400~~mah

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

tāpēc viņi ārī pārdod tikai kopā ar servisu lai Tu tālāk netrigotu.
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Biedram jau pz atbildēju. Ierakstīšu arī te. Oridžinal baterija maksā 23.95€ + mainot baču ir nepieciešamas arī jaunas uzlimes, tās maksā 6.87€

Pieredzējis lietpratējs

Paņems paskatīsies kā orģinālā baterija uzvedas.
    Pašreizējai 68% health. Vārbūt būs iespēja otru mūžu telefonam nolietot.
    Galu galā spēles nedzenāju un kamera,baterija telefonam laba.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)