Page 45 of 57 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast
Results 881 to 900 of 1128

Thread: Videokaršu jaunumu apspriešanas topiks

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Ahh, redzu postus par ultrawide un gribas atgriezties pie tā no standarta 16:9.

šodien panikotāji pa smukām naudām dažas kartes tirgo. izcils 1080ti pa 300, nav slikti, žēl, ka makā tikai kodes un putekļi
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Īstenībā bēdīgi, ka nvidia šitā uzmeta savus klientus(ar 2080Ti cenu).
    Tas pats var gadīties ar 3XXX sēriju, kad nvidia nolaidīs cenu esošajām kartēm un izlaidīs Ti vai Super variantus par tādu pašu cenu.
    Bet nu ar to ir jārēķinās.

Pirmais pērc, vairāk maksā

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Manuprāt šī te arī ir interesanta fīča: https://www.dsogaming.com/news/nvidi...rmance-to-pcs/

Ha, Kūms nakarkal, kamēr PS5 iznāks, būs jau novecojis!

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

Tas direkt kraps pa lielam, uz geiminga kastes ir noderīgs visādās open world kartēs.
    Tagad 200GB spēlīte vairs neliksies liela, jo ja datus var ātrāk iekrāmēt, var laist ārā arī spēles pa 300-400GB

Viena lieta gan mani mazliet uztrauc. Dikti gribētos redzēt ko sacīs visādi tehniskie speci, kuri ikdienā remontē visādas GPU.
    Jaunās sērijas plates ir manāmi mazākas. Daudz blīvāk saliktas visas detaļas.
    No tās prezentācijas nekļuva skaidrs ka dzesēsies barošana un rams.
    Nepatika, ka barošanas štekeris ir perpendikulāri platei. Liels plecs sanāk un varētu būt viegli izlauzt to štekeri.
    Gribētos jau uzreiz paķert faunder 80mito, bet bail ka līdz ar to, ja plates ir tik mazas un ļoti daudz kas uz viņām izskatās pārstrādāts, izlīdīs kaudze tehnisku brāķu.

Nu a runājot par AMD atpalikšanu... AMD jau sen vairs nekonkurē ar NV top segmentā.
    Un būsim godīgi, lielākā tirgus daļa ir lētais gals un mid.
    Ja paskatās steam statistiku par GPU, nav tak tā ka visiem būtu 80/ti. Nē. Vairumam ir 1060bla bla pa kam, nav skaidrs kāpēc AMD būtu jāpārsit veiktspējā 3080/90 ja pilnīgi pietiek ar to, ka uztaisa konkurēt spējīgu GPU kura konkurēs ar 3060.

Runājot par cenām...
    Mēs tak labi zinām kāpēc šodien mid GPU maksā 600 nevis 400 jevras.
    Pozitīvais moments ir tāds, ka no kuras puses skaties, bet pa lielam, viss kas ir >1060 6gb velk 1080/60p
    Attiecīgi, pat ja maineri izpirks visu to 30xx sēriju, da poher. Geimeriem ir uz kā kapāt.
    Tagad vairs nav tādas situācijas ka izvēle ir tikai starp 30FPS vai 700 euro.
    Tirgus ir diezgan piekrāmēts ar maineru kartēm.
    Tie kam ir 20xx nez vai upgreidosies.
    Galu galā kovidnieks, krīze, algas, darbs bla bla bla

Tie kam ir 2080Ti... nu es nez vai cilvēks kurš varēja atļauties nomest pusotra paku par GPU būs baigi bēdīgs, ibo tas 2080Ti nekļūst lēnāks. Nē. Viņam viņas kā pietika tā arī ietiks.
    Nu a tie kuri VISU LAIKU grib būt uz pašas progresa spices, nu tiem tak vienmēr ir jārēķinās ka tu maksā uber dojebeņi un viss ko to pērc zaudē cenu nejēgā ātri, jo +/- pēc gada būs kaut kas ātrāks bla bla.

P.S A ar fps savā ziņā ir sanācis mazliet ironiski.
    Varbūt vēl kāds atceras, ka kādreiz bija CRT moņi un varbūt pat atceras cik viņiem bija Hz? :>
    Pāreja uz LCD, FPS ziņā bija liels solis atpakaļ un pēdējos 20 gadus, FPS kontekstā mīņājāmies uz vietas.
    Vienkārši pārgājām uz 2x mazākiem fps un joprojām uzskatām par lielu sasniegumu 60fps.
    Savulaik, kad sāka parādīties pirmie LCD, ļoti daudzi geimeri vēl ilgu laiku deva priekšorku vecajiem CRT, jo bilde bija pa kārtu labāka un FPS!! FPS daudzu iemeslu dēļ bija stipri augstāks.
    Ar laiku CRT beidza ražot. LCD kļuva lētāki un negribot pārsēdāmies uz šito "sinematisko" pieredzi.

P.P.S Vēl nedaudz pārdomas par fps
    Kaut kad pasen, atceros ka bija kaut kāda filma uz absolūt kreisiem 48(?) fps.
    Toreiz kad skatījos viņu kincī, izskatījās baigi plastelīnīgi.
    Toreiz bija interesantas diskusijas par augstāku FPS kino.
    Un tur bija interesantas atziņas. Filmu veidotāji skaidroja ka jo vairāk kadru un kvalitatīvāks attēls, jo vairāk jāstrādā pie detaļām kuras uz tiem pašiem 24 kadriem neviens pat neredz, jo tur vienārši ir putra.
    Pieņemu ka līdzīgi ir arī ar spēlēm. Pie zema fps bilde liekas ok, bet uz augstāka tu beidzot redzi cik viņa ir tukša un sintētiska.
    Sanāk mazliet ironiski, ka zems fps savā ziņā uzlabo subjektīvo bildes kvalitāti :>
    Last edited by Kuuminsh; 09-04-20 at 07:40.
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

To filmu sauc Hobbit un 48 kadri sekundē bija tikai daļā ainu. 48 FPS jo tas ir tieši divreiz vairāk nekā filmu 24 FPS standarts. Bet vispār zem FPS ir veselas zinātne kāpēc tieši tāds kadru skaits konkrētajā vietā pielietots vai tiek atspēlēts.

Vai atceramies aptuveni 10-15 gadus senu pagātni, kad LCD sāka parādīties un filmas downskeiloja no FullHD līdz 700MB. Bija pleijeriem pat speciali grain filtri, lai pretīgos digitālās kompresijas gļukus nomaskētu.

iTX + 3090

Click image for larger version. 

Name:	94114f47-3ca3-44cb-9095-aa121c08c097.jpg 
Views:	168 
Size:	40.1 KB 
ID:	41543
    Gamers don't die, they respawn!

Par AMD: Viņiem ir labi finanšu rādītāji CPU market, kas nozīmē, ka varētu būt vairāk resursu R&D priekš GPU, teorētiski. Noteikti ir vērts pagaidīt.
    Par NVIDIA: Man nepatika, ka nebija neviens bench BEZ raytracing. Domāju, ka performance nebūs ne tuvu 2X. Man personīgi nav nevienas ray-traced spēles uz PC. Kā jums pašiem? Es gribu redzēt performanci CS:GO
    Last edited by WickedSick; 09-07-20 at 12:08. Reason: dyslexic

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Piekrītu WickedSick, tikai ne par CS:GO, jo tur pat ar GTX 1660 pietiek.

Tas ray tracing FPS might be 2x better, bet vai ir tas pats spēlēs bez to.

Iznāks testi tad jau redzēs vai šī serija būs tik veiksmīga kā bija Maxwell un Pascal. Turing bija pilnīgākā izgāšanās.

Es to raytracing vispār neizmantoju kaut arī ir bijušas divas kartes.

Quote Originally Posted by WickedSick View Post
    Par AMD: Viņiem ir labi finanšu rādītāji CPU market, kas nozīmē, ka varētu būt vairāk resursu R&D priekš GPU, teorētiski. Noteikti ir vērts pagaidīt.
    Par NVIDIA: Man nepatika, ka nebija neviens bench BEZ raytracing. Domāju, ka performance nebūs ne tuvu 2X. Man personīgi nav nevienas ray-traced spēles uz PC. Kā jums pašiem? Es gribu redzēt performanci CS:GO
    tev svarīgi zināt, vai būs 466 fps vai tomēr pat 525?
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

sanāk, ka manis iegādātā rtx2070s principā pēc gada būs līdzvērtīga 1050ti un vērtība viņai nepārsniegs 200e atzīmi ?!??

"Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality."/N.Tesla

Quote Originally Posted by BerilsLV View Post
    sanāk, ka manis iegādātā rtx2070s principā pēc gada būs līdzvērtīga 1050ti un vērtība viņai nepārsniegs 200e atzīmi ?!??
    Nu varētu būt aptuveni šādi.
    1060 - 70-90eur
    1070/ti - 100-140eur
    1080ti - 180- 200eur
    2070s - 200-250eur
    2080/s - 250 -400eur
    Neticu ka rtx3060 izkodīs 2070s-2080/ti spēlēs bez DLSS
    Šis ir tikai mans pieņēmums par tēmu

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by BerilsLV View Post
    Ja iznāks rtx3050 un viss būs tik rožaini kā launch prezentācijā- jā

Nepiekrītu. Tirgus noteiks visu.
    Racējiem šīs kartes arī visticamāk ļoti patīkamas būs, parastie geimeri ķers pa labi, pa kreisi.
    Beigās cenas x2 no MSRP, pieejamība mazajā Latvijā nekāda un neko tur padarīt nevarēsi.

Quote Originally Posted by WickedSick View Post
    Quote Originally Posted by atkars View Post
    Tas ray tracing FPS might be 2x better, bet vai ir tas pats spēlēs bez to.
    Quote Originally Posted by @rmands View Post
    Iznāks testi tad jau redzēs vai šī serija būs tik veiksmīga kā bija Maxwell un Pascal. Turing bija pilnīgākā izgāšanās.
    Tak nvidia jau ir ielikuši dažus testus. Arī ir digital foundry video, bet tur nerāda fps, tikai procentuālu starpību ar 2080.
    Pievēršam uzmanību ka šajā video salīdzina ar 2080 ti.

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    Nepiekrītu. Tirgus noteiks visu.
    Racējiem šīs kartes arī visticamāk ļoti patīkamas būs, parastie geimeri ķers pa labi, pa kreisi.
    Beigās cenas x2 no MSRP, pieejamība mazajā Latvijā nekāda un neko tur padarīt nevarēsi.
    Cik palasīju netā nvidia īsti nemainojās nekas normāli, tākā cerams mineriem neinteresēs šīs kartes.

P.s. Savu 1080 pagājušo nedēļ notirgoju pa 250Eur.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)