Page 34 of 34 FirstFirst ... 243031323334
Results 661 to 668 of 668

Thread: Videokaršu jaunumu apspriešanas topiks

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Nav jau gan, 4K gaming monitors jau vien maksā DAUDZ.
    Ar parastu 4K monitoru geimot var par ar intregrētu video, bet Minecraft'ā un tml.
    Par izvirtību runājot, ja visi iepriekšējo gadu geimi gāja uz komfortabla FPS ar 1080TI uz 4K, tad augot dzelžu līmenim aug arī spēļu kvalitāte un sāk palikt par īsu.
    Nez, par laimi man pilnīgi vienalga, mani vairāk aizrauj ziņa par "playstation classic" kā šīs jaunās kartes un jaunās spēles Bet sīkie geimeri gan jau kaut kad piespiedīs kaut ko "modernu" nopirkt.
    Lietojot 240Hz moni uz doto brīdi, ja man būtu jāparslēdzās uz 4K 60Hz es izdurtu sev acis. Paskatījos cik maksā labs 4K 144Hz panelis. Nē paldies.
    i7-8700K @ 4.9GHZ /w SilentLoop 360 by BeQuiet / MSI Z370 M5 / M.2 SSD 240GB / GTX 1080Ti / 3600MHz DDR4 Corsair Vengeance RGB 16GB

Pieredzējis lietpratējs geex's Avatar

Pieļauju, ka maining bums VGA ražotājiem parādīja cenas, par kurām geimeri gatavi kartes pirkt, ja brīvai tirgus pagriežas uz otru pusi, tas ir - pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, un cenas kāpj. Marketologi gan jau kārtīgi izpētījā šīs līknes un atrada cenu, kura ir salda priekš ražotājiem. So live on.

GTX 1080 vs RTX 2080 average atšķirība ir 30%. (skatos uz 1440p) Domāju, ka būs 50% spriežot pēc cenas. Boy I was wrong.

Pārcenoti tāpat kā jaunie iPhoni. Diemžēl būs arī to pircēji.

Paldies sakam *****ajiem maineriem ...

Lūdzu, geex, lūdzu! Vienmēr laipni!

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    Lūdzu, geex, lūdzu! Vienmēr laipni!
    aha, tātad Tu lasi, teikt ir ko, bet zini, ka arī esi vainīgs pie kosmosa cipariem
    Vēl korekcijas cenā varētu ieviest USA jaunie muitas noteikumi, ja tur celsies cena, tad visdrīzāk priekš EU tiks tupa pacelta, jo EU vienmēr ir maksājuši vairāk

es biš roku jā...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)