Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 101 to 109 of 109

Thread: Par un ap Quad/Hex/Octa/Drone/Droni u.c. lidaparātiem.

Pieredzējis lietpratējs

Pladies par info. Drons īpašumā ir 3 gadus bet pēdējos divus neesmu sekojis regulējumam. Hrjum, Ir kāda ieteicama literatūra A2 klātienes eksāmena nokārtošanai vai arī vienkārši ir jāieslēdz loģisko domāšanu ?

Un vēl - nav īsti skaidrs kā apliecināt praktisko prasmju pašmācība? https://uas.caa.lv/kursi/talvadibas-...sanu-eksamens/
    Last edited by Slammer; 2 Weeks Ago at 21:49.
    Ja sūtat man kādu piedāvājumu, lūdzu pierakstīt arī savu kontakttelefonu, lai varu jūs ātrāk sadabūt rokā.

Ja trīs gadus drons nav bijis plauktā tikai puteķlus krāt un vēl ir dzīvs, tad tas ir gana pierādījums praktiskajām prasmēm

Tur CAA var atrast apmācību kursu, pa lielam pēc tam jebkam tur arī A2 pietiks ar loģisko domāsānu un neviens nesit, ja ar pirmo nenokārto.

Pieredzējis lietpratējs

Pirms eksāmena ir mācību materiāls, tam uzmanīgi izejot cauri būtu īpaši jāpacenšas lai nenokārtotu. Ja gribi 100% būt pārliecināts, ka pieķeroties tai lietai nokārtosi ar pirmo reizi, rezervē 3 - 4h, (varbūt mazāk), izej cauri visam materiālam no A-Z un nokārtosi.

Pieredzējis lietpratējs

Mes runajam par to pasu materialu? To kas caa lapa - ir iziets. Savadak jau a1 nenoliktu
    Ja sūtat man kādu piedāvājumu, lūdzu pierakstīt arī savu kontakttelefonu, lai varu jūs ātrāk sadabūt rokā.

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

https://www.youtube.com/watch?v=DACuJQ7R8do&t=42s
    Tad paskatāmies uz šito un saprotam ka pie d**sas mazas ragutiņas ar visiem papīriem, un atļaujam. Es personīgi neticu ka kāds viņam atļāva tur gar hvz cik 1k aprīkojumi "prikolīgu" video uzfilmēt. un nav arī tas nekas vecs dji fpv šķiet martā atmetas... tikai.

Kāpēc tu domā ka nav protokola CAA par šo?

Un ko viņam izdarīja? Atņēma papīru?
    Es domāju ka, ja tur kāds pievērstu uzmanību būtu gaužām lielāks troksnis un parādēs process...

Pieredzējis lietpratējs

Nu cerams CAA beidzot sarīkos kādu paraug prāvu. Pagaidām cik atceros, publiski ir bijis tikai viens gadījums, par sodu Liepājā, kur viens bija palidinājies zonā virs 50m.
    Papīrs jānokārto, kaut vai lai elementāra poņa būtu par drošību.
    Pagājšgad filmējām vienu pasākumu, es M2Zoom un otrs ar FPV. FPV lido 2.4Ghz frekvencē, Mavic viņam rada traucējumus, es savu pārslēdzu uz 5Ghz un viss labi. Piebrauc viens pamuļķis, izvelk savu Air, paceļ, un FPV dronam signāls pazūd, labi, ka nekur neieskrēja un pēc vide atradām. A tas ***s baigi lepni paziņo "Man ir Mavic ..." totāli nerubijot, ka tieši viņa vaiņs dēļ FPV tika pa****s, jo vārds frekvences viņam bija svešvārds.

Nu tur reāli būtu jābūt ļoti smagi, tas ne tikai ir dārga aprīkojuma pārgalvīga apdraudēšana, tas vajadzētu būt arī stratēģiskas nozīmes objektam un arī KRASTA
    All period restricted... daudzējāda ziņā līdzvērtīgi ap RIX skrejceļiem lidināties.

Reāli skatos ka drīz visi mūsu droni būs norakstāmi. FAA jau ir pieņēmis likumus par obligātu remote ID, domāju ka EU un pēc tam banānu republika nebūs ilgi jāgaida, kad būs copy paste... kādi max 1-2 gadi...
    Last edited by Semo; 2 Weeks Ago at 10:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)