Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 81 to 84 of 84

Thread: OnePlus One

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    Man sievietei jau otrais Xiaomi un nekādas reklāmas nav redzējusi. Mazāk kreisie APPi jāliek.
    Vispār jau pirms aizrādīt par kreisajiem app'iem varētu izmantot Google un atrast, ka ir daudzi keisi, kuros Xiaomi rāda reklāmas sistēmas app'os.
    Laikam tās reklāmas var izslēgt, bet fakts kā tāds, ka kaut kas tāds tiek darīts - ir pretīgs saknē.

Daudziem cilvēkiem Xiaomi vēl šķiet kā tīrs ķīnietis un vēlas iegādāties kaut ko zināmāku, Eiropejiskāku.

Un vispār pēc taviem komentāriem - UFS, 90Hz, kamera blah blah blah.
    Vidējam cilvēkam neko vairāk par 200 eiro budžetnieu nevajag.
    Instagramu atvērs, browseris strādās, nu i vsjo, kādēļ kaut ko vairāk?
    Kādēļ visi pērk telefonus par tūkstošiem?
    Tikko vēl bija ziņa, ka ķipo tā jaunā Samsung miskaste Z Flip Latvijā ir izpārdots.

Laikam jau vienkārši gribas jaunu mantiņu.
    Pats staigāju ar Oneplus 3T un bēdu nezinu.
    Labprāt paņemtu 7T un nostaigātu vēl 4-5 gadus.

Tevi apsveicu ar to, ka vari dzīvot laimīgs ar 300-400 eiro fōnu un neesi kā vairums sabiedrība.
    Pašam arī iesaku vairāk par to priecāties un mazāk cepties par citiem, kas tērē tūkstošus telefonos.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Kāpēc lai mani interesētu kaut kādi keisi, ja es redzu realitāti sev mājās?

Pārāk asi esi uztvēris.
    Kā visi zinām un tas nav nekāds noslēpums - vairums sabiedrības ir lēttīcīgs, stulbs aitu bars. Tur nu tev taisnība gan būs - laimīgs, ka neesmu tā bara sastāvā.
    Un tur nav nekā slikta, ka kāds cenšas izprast, kas divos praktiski identiskos mobīlajos nosliec kādu par labu dārgajam. Ok, par displeju pieņemsim, ka kādam 200€ piemest ir svarīgi, jo tur kaut kas pludenāk pārvietojas.
    Nē, viss ok. Ir cilvēki kuriem naudu nav kur likt, kaut arī krītu pilna pakaļa un otra daļa - fanāti līdz asinīm. Tas viss ir skaidrs.

OnePluss eiropeiskāks? Nu, nu! Tas ir otrākais lielākais ķīnietis pēc Oppo. Ķīnieša asaras par 'mobīlais katram' nav pat nostrādājis.

Man apkārt ir tirgotāji un klienti otrā pusē un labi ja kādam 1% ir dārgāki mobīlie. Par tūksošiem varbūt pērk tie, kuriem mazvērtības kompleksi un tādu cilvēku bērni, kuriem mobīlais nosaka statusu skolā. Nu bet te mēs atgriežamies aitu barā.

to andrisri
    Nu re, vismaz kāds kaut ko saprot.
    Last edited by smartdevil; 03-03-20 at 14:57.

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    OnePluss eiropeiskāks? Nu, nu! Tas ir otrākais lielākais ķīnietis pēc Oppo. Ķīnieša asaras par 'mobīlais katram' nav pat nostrādājis.
    Viss oke, taisnība tev ir un es pilnīgi piekrītu.

Oneplus vienkārši ilgāku laiku pārdevies Eiropā.
    Cilvēkam parastajam ir pofig ka tas ir "lielais ķīnietis", vai "tāds pats ķīnietis" kā Xiaomi.
    Viņš brendu ir redzējis ilgāk, dzirdējis ilgāk, pieradis pie daudz maz kvalitātes, un viņam asociācija būs "eiropejiskāka".

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

OnePlus 8T launch event pēc ~3h:
    https://youtu.be/WmYoNo6tmho

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread