Results 1 to 18 of 18

Thread: 4670K OC mātes plates rekomendācija

Pieredzējis lietpratējs Reigo's Avatar

Default 4670K OC mātes plates rekomendācija

Zēni, kāda šobrīd būtu price performance rekomendācija uz mātes plates variantu priekš normāla 4670K OC.
    Nevajag man pēdējo sulu izspiest bet lai ir labi. Es neesmu pētījis tagad kādas ir populārākās mātes plates.
    Galīgi negribas samaksāt par kaut kādu ASUS maxiums 300 + EUR, tikai tāpec, ka būs 200MHz vairāk...
    Droši vien jau runa ir par Z97 dēli ar S1150. (skatos, ka ir kāds asrocks, gigakodiens ir kāds asus bet daudz variantu)
    Paldies jau iepriekš!

Quote Originally Posted by Reigo View Post
    Droši vien jau runa ir par Z97 dēli ar S1150. (skatos, ka ir kāds asrocks, gigakodiens ir kāds asus bet daudz variantu)
    ~120-130 € jebkuras firmas māte Z97 būs laba, pats paņēmu Asrock z97 Extreme4
    Kamēr tu pa Kursku siltā tankā vizinājies, tikmēr es apsaldēju kājas pārtikas noliktavas sargājot!

Pieredzējis lietpratējs

arī par šo- Asrock z97 Extreme4

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Z97 Extreme4 maigam OC būs ļoti ok, par šo cenu grūti iedomāties labāku dēli
    Niknākam OC no ASRock Z97 Fatal1ty Killer varētu būt piemērotāks.

Paldies, zēni!

870 un 970 oc speeki ir nemainiigi. Es ieteiktu atlasiit plati peec kaut kaadiem arzemju foruma procha topikiem. Tad faktiski vienmeer var tik cauri ar 50ls/70eur plati kas ies jauki, kameer vien nesaaks spiest max ne 24/7 frekfences. Protams ja gatavs esi maksaat virs 100, tad loti maza iespeeja vispaar nopirkt ko sliktu.

Tobiš Z97 pēc būtības ir OC gatavs čipsets?

Nubet! Tā ir viņa galvenā atšķirība no H97 pat pēc specenes

Nesitiet... es vēl dzīvoju Core 2 Duo ērā
    Neesmu pētijs baigi sen
    Ziniet kā prioritātes mainījušas salīdzinot ar dažiem gadiem atpakaļ..
    bet nu mani tas C2Duo ir novedis. Šo to sāk arī nevilkt no jaunākajiem gabaliem..

NU ja laba plate var jau vēl pastiept mūžu ar 771 modu un kādu quad hrenonu, bet ja ir nobriests uz visu jaunu tad Z97 un K procis ir hands down laba izvēle.

Nē viss man pietiek
    4670K un Z97 ir tas ko es ņemšu! Procis faktiski jau ir..
    tik RAMčiks un mobo jāizvēlās. Par RAM, es saprotu dēļ K proču OC specifikas vairs nav būtisks spēlētājs OC frontē, jo FSB jau netiek čakarēts.. pareizi?
    Līdz ar to es varu paņemt kaut kādu parastu ramčiku tipa tur 1866Mhz reitētu un būs OK?

Quote Originally Posted by Reigo View Post
    Līdz ar to es varu paņemt kaut kādu parastu ramčiku tipa tur 1866Mhz reitētu un būs OK?
    Skaties droši 2133 Mhz 4 GB moduļus, tagad no puikām var atrast par labām cenām.
    Kamēr tu pa Kursku siltā tankā vizinājies, tikmēr es apsaldēju kājas pārtikas noliktavas sargājot!

Ir jēga no tām lielajām RAM frekvencēm, ja CPU tāpat natīvi supportē tikai 1600MHz?

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Baigi pārmaksāt par 1866, 2133 u.t.t. nav jēgas, starpība ļoti maza. Drīzāk RAM ar zemākiem CL skaties.

Zēni, kāda ir starpība OC..
    Ja kloko ar Multi.. vai kloko ar FSB.
    Es savu dzelzi ar 1:1 (Bus, COre) clock pacēlu pie stock FSB 100 ar multi 44 uz 4.4GHz. (1.29V)
    Mans paziņa ar 4.5GHz dabūja ar FSB125Mhz (strap laikam) un 36 multi. (1.25V)
    Vai tas ir slikti priekš haswell, vai tas ir pofig?

Un kāds ir tāds universālaikais veids kā benčot vienādu CPU OC? Mums abiem ir 4670K.
    Jautājums vai tas nav ilgtermiņā riskanti un vai nav kāds performance loss/gains starp šiem OC veidiem.
    Es saprotu, ka v

Man analoģisks jautājums par 5820K procesoru. Izpētīju to kā labāko cenas/veiktspējas procesoru priekš renderinga.
    Kāda būtu vidusceļa mātesplate šim proceoram, lai paceltu uz parasto gaisa dzesi līdz 4.6 GHz?
    Saprotu, ka jābūt X99 čipsetam? Ja tas ir svarīgi, tad pietiek ar 4 RAM slotiem.
    Gribētos ņemt Asrock mini ITX variantu [kad iznāks]. Bet kā tur ar OC? Pēc noklusējuma tagad pamatplašu vidusklase nāk ar OC atbalstu?
    Virtuālās 3D pasaules piedāvājumi jūsu objektiem.

Dēm jau nopirki to 5820k?

Ar jauno budžetu negribi, lai es uzmatu aci uz oldscool servera alternatīvām? Nebūs nekas jākloko un jaudas vēsi parsitīs 5820k un rams būs navalam, bet strāvu tērēs vairāk un nebūs mini itx, tomēr silent sistēmu var panākt.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Ček PM, bet paralēli gribētos uzzināt arī par šo sistēmu.
    Virtuālās 3D pasaules piedāvājumi jūsu objektiem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)