Page 31 of 35 FirstFirst ... 21272829303132333435 LastLast
Results 601 to 620 of 696

Thread: China Phone izvēle.

Atvainojos, ja aizskāru kāda jūtas.
    Izteicu tikai savu viedokli, ka pašam labāk patīk ātra uzlāde pie vada.

Un tas bija tīrs ieteikums, ka jānēm vērā ne tikai baterijas cipars, ja grib izspiest pēc iespējas ilgāku darbības laiku.
    Vēl specifiski minēju, ka nepētīju, bet tikai norādīju, ka jāņem vērā.
    Loģiksi, ka lielāka bača turēs ilgāk, bet teikt, ka tā turēs "tieši par tik ilgāk, par cik lielāka tā ir" ir idiotisma kalngals. Nav visiem telefoniem vienāds patēriņš.

Es tikai pasaku savu personīgo pieredzi, un, ka citi faktori jāņem vērā. Pretī mani nosauc par bērnu, tupu un skauģi.
    Nu labi, pieklājības paraugs, tā turpini. Nevar uzrakstīt pat viedokli, kad jau sāk notirst no galvas līdz kājām.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Neraudi, blondīne. (Sorry, citu asociāciju neatradu, ja ir profesionālas spējas sacīto apgriezt otrādāk.)
    Tev liekas, ka es kaut kā apstrīdu faktu patēriņu?
    Pēc tā, ko esi pateicis, neizskatās, ka tev ir pieredze. To, ka 3x lielāka bača tura ne ilgāk, kā tavs optimizētais 4x jaudīgākais viendienis, uz sētas izlasīji? Līdz šim kaut kā uzskatīju, ka viedoklis var būt cilvēkam, kurš vai nu ir pieredzējis vai nu grib kādu apzviegt, bet pilnā pārliecībā runāt par to, kur skaidrs jau no pirmā teikuma, ka pieredzes vispār nav... nu malacis.
    ..skat, arī uzslavēju.

Labi labi, mister pieredze. Ne man tev teikt ko pirkt.

Litija bāzētām ķīmijām nepatīk atrasties ilgstoši pilnām un siltām, tāpat nedrīkst lādēt zem +5 C. Jo vairāk lādiņu turēsi ap 50% un istabas temperatūrā, jo ilgāk dzīvos. Storage gan uzlādējam līdz 50% un saldētavā iekšā, lai maksimāli palēninātu ķīmiskā elektrolīta sabrukšanas procesu.

galīgi ne pa tēmu bet - vai ir starpība bateriju ražotājiem?
    pieredzes nav, zināšanas maz man par to

jautāju jo manam ābolam tuliņ būs 2 gadi(gribas kaut ko jaunu), bet baterija tur tāpat kā pirmajā dienā - vidēji ap 2,5-3 dienām pie manas izmantošanas, bet pirms tam kad bija samsū*s tad tam es pa 4 gadiem biju nomainijis 3 baterijas jo tās vai nu uzpūtās vai telefons izlādējās pus dienas laikā....

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Uzliec savam Apple "oriģinālu" no interneta bodes, Ebay, .., pat kaktu servisa un tad salīdzini.
    Visapkārt ir vieni vienīgi feiki, piem. Samsung netirgo oriģinālās baterijas nekur kā tikai oficiālajiem servisiem ar obligātu uzstādīšanas pakalpojumu.
    Šis gan neattiecas uz vecajiem aparātiem kur bija "lietotāja maināmas" baterijas, tur vēl bija iespēja nopirkt oriģinālu veikalā.
    Last edited by andrisri; 06-19-19 at 22:04.

Kāds nav redzējis kur būtu iespējams paspaidīt Xiaomi Mi 9T (vai arī 9T/K20 Pro)?

K20 Pro pie mums saucās Mi 9T Pro.
    Šie vēl īsti nav ienākuši pie oficiālajiem pārstāvjiem.
    9T iespējams kādā RD ir vai Tērbatas ielas Xiaomi veikalā.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    Kāds nav redzējis kur būtu iespējams paspaidīt Xiaomi Mi 9T (vai arī 9T/K20 Pro)?
    Euronics veikalaa 9T aiz stikla. Tērbatas ielas veikalā stoks visu laiku uz nulles, bet spaidaamais variants ir.
    Man iespējams jau šo piektdien būs viens melnais 9t pro uz rokām. Ja ir baigā interese, tad vari piebraukt pie manis uz ofisu to ietestēt, lai gan pa lielam same shit tikai ar labaaku cpu, atminjas chip un ekrānu. Man 9t personīgi šķiet lagains. Vismaz swipe to home animaaciju tas setups smoothly neiztur un tā kā to redz 98% of the time man tas ir no-go!
    Pussy Power

Man liekas tās animācijas ir MIUI bloat vaina.
    Bet jā, 9T/K20 Pro ir 1:1 ar 9T/K20, atšķirība ir procis - tas arī viss.
    Nezinu vai vērts cenas atšķirībā - 325 vs 439 eiro.

Man liekas tās animācijas ir MIUI bloat vaina.
    mjaa..taa animaacija arii uz 8XX snapdragoniem lago iekš xiaomi, kad izvēlies pogu vietā gesture nav..redzēs kā būs uz Android Q, jo vismaz uz pixelja šīs swipe gesture animācijas ir 99% lag free!

te gan viss izskatās smooth as ****:
    Pussy Power

Kāds ir turējis rokās/lietojis Mi A3? Ekrāns izskatās +/- pieklājīgi? Vakar sanāca sasist ekrānu savam Mi A2 Lite, būs jāpērk nākamais cheapphone un A3 izskatās ļoti labi priekš tiem saviem 220ish eiro. Par NFC pajāt, bet 720p ekrāns čota liekas so last decade.
    Dārgāku telefonu negribu, jo tāpat pēc gada ganjau sadauzīsies. Pēdējie 3 telefoni ilgāk par gadu neizvilka, so, 200ish eiro par trubu uz gadu man liekas best variants.

P.S. A2 Lite ar sasistu stikliņu funkcionē perfekti, biju jau gaidījis, ka būs pezdā un nespiedīsies nekas vairāk.

Bet jā, 9T/K20 Pro ir 1:1 ar 9T/K20, atšķirība ir procis - tas arī viss.
    Nezinu vai vērts cenas atšķirībā - 325 vs 439 eiro.
    Ne gluži. Pilnīgi atšķirīgs aniMālis. Tur viss būtiskais atšķiras - 1. cpu&gpu 2. atmiņas čipši (es tagad neatrodu to info, bet @xda k20 pro / 9t pro sadaļas bija čipši salīdzināti..zemai cenai vienmēr atrodas skaidrojums tiklīdz sāc pētīt sīkumos detaļas, jo on surface viss šķiet soooooooooo similar un tik labi,ka ap*%(!ties ! 3. ekrāns (superamoled vs amoled..k20 un k20 pro ekraani gan 1:1 same shit) 4. kameras sensors (IMX586vsIMX582) vs 5. fast charging (27Wvs17W). Gan jau vēl ir kaut kādas atšķirības sīkajos dzelžos. Ķinietis katru suudinju speej lētāku piemeklēt. Neatceros, kuram xiaomi to pamanīju, bet tur pat gps čipi atšķīrās starp modeļiem, kuru retail cena atšķīrās par 25 EUR.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Eob
    Kāpēc 30€ gribi pārmaksāt?

Vēl jau redmi note 8 pro ir tīri sakarīgs aparāts, vismaz uz papīra, priekš savas cenas.
    Bet global version laikam vēl jāgaida...

Note 8 Pro taču ir ar Mediatek un attiecīgi globālās versijas visdrīzāk vienkārši nebūs šim.
    Tas velk līdz LTE Band 20 neesamību, pat ja kaut kāds lietojams softs šim pat parādīsies.

Quote Originally Posted by Eob View Post
    Kāds ir turējis rokās/lietojis Mi A3? Ekrāns izskatās +/- pieklājīgi?
    Joko? 6.01" ekrānu ar 720 x 1560 izšķirtspēju saukt par pieklājīgu?
    Te nu viņi ir pamatīgu lažu nolaiduši ar šo.. Nē nu spilgtums, krāsas u.c. ir ļoti ok, bet izšķirtspēja uz tik lielu ekrānu
    Mi 9 SE ir līdzīgā cenā, ja par 9T negribi maksāt nedaudz vairāk.

JJ - atmiņas čipi sūkā gandrīz visiem Android telefoniem.
    Ar ātro UFS 3.0 storage pašlaik ir tikai 5 telefoni - Galaxy Note 10, Galaxy Note10+, Galaxy Fold, OnePlus 7, OnePlus 7 Pro.
    Baumo ka Pixel 4 pievienosies šim šaurajam klubiņam
    Bet nu tur varētu būt arī resurss, to ko par TBW sauc SSD diskiem, ir naiva cerība ka dārgākiem modeļiem lieto ko nedaudz labāku.
    Last edited by andrisri; 09-04-19 at 22:53.

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    Eob
    Kāpēc 30€ gribi pārmaksāt?
    Ko Tu ar to domā?

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Joko? 6.01" ekrānu ar 720 x 1560 izšķirtspēju saukt par pieklājīgu?
    Te nu viņi ir pamatīgu lažu nolaiduši ar šo.. Nē nu spilgtums, krāsas u.c. ir ļoti ok, bet izšķirtspēja uz tik lielu ekrānu
    Mi 9 SE ir līdzīgā cenā, ja par 9T negribi maksāt nedaudz vairāk.
    Oh well, jāpatausta kautkur veikalā. Baigās cerības uz zaibis attēlu es nelieku, bet +/- decent man arī derētu.
    Man tas A3 kautkā velk, jo ne pārāk patīk MIUI, plus baterija vilks vēl ilgāk kā tagad mans A2.

Vispār, Mi 9 SE sākas no kautkādiem 280€ par 64GB, 9T ir vairāk, kamēr A3 128GB versiju var dabūt jau pa 230€. Man baigi vairāk maksāt negribas, jo pēdējā laikā telefoni plīst, samirkst un krogos pazaudējas tā, ka vienkārši vairāk būs žēl iznīcināt vai pazaudēt.

Completely unrelated - nopirku draudzenes sencim to BlackView P10000 Pro. Liels, robusts, baterija easy velk nedēļu ar 2 simkartēm un saslēgtiem internetiem un diezgan padaudz screen time + hotspot lietošanu. Kamera labāka kā manam A2 Lite, gļuki so far nekādi nav manīti. Priekš tiem kautkādiem iztērētajiem 240€ liekas ļoti labs aparāts. Biš pa lielu un smagu, lai es tādu pirktu un nēsātu bikšu kabatā, bet savādāk ir ļoti ok.

Tad uz redmi note 9 pro nav ko skatīties? Neesmu dziļi šai lietā, sanāk mediateki ir kaut kādi apdalīti?

Pašlaik atkal ir aktuāli vēl divi telefoni budžetā ~ līdz 300 eur, vai viens kaut līdz 200. Prasība - lai nav pārāk liels, lai ērti var darboties.

Otram izmērs nav tik svarīgs, ir kas labāks par to pašu 9T pro līdz 300eur?
    Šis nav tā, ka deg, bet vecais ābols sāk nedaudz kaitināt. Ražotājs pa lielam vienalga - oppo, xiaomi, vivo, huawei, smg vai kaut oukitel

P.S. Jā, blackview ir tīri labi un izturīgi telefoni. Čomam CATi šķīda viens pēc otra, blackview jau gadu turās un 0 problēmu pie tādiem pašiem apstākļiem.

Ko Jūs domājat par šitiem? Ir kādam bijusi pieredze? Abi zem 200e
    Honor 9X
    Realme X
    Lielākās problēmas, ko atrodu ir ka švaki ar 4G LV frekvencēm, pagaidām mazs custom firmware supports, nav NFC, stock kameras app ierobežo kameras potenciālu, nezinu kā ir ar google play un LV interfeisu
    Abi telefoni ir notchless, bez cauruma displejā, 48mpix(12mpix), vienam touch ekrānā, labas atsauksmes par displejiem, baterijas ir ok.
    Vienīgi ja muita uzķer tad nav tik pievilcīgs cipars, un varbūt labāk tad uzreiz paņemt tepat kādu pavecāku xiaomi konkurentu

Honor = Huawei, locked bootloader.
    [Pending]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread