Page 31 of 31 FirstFirst ... 212728293031
Results 601 to 606 of 606

Thread: China Phone izvēle.

Atvainojos, ja aizskāru kāda jūtas.
    Izteicu tikai savu viedokli, ka pašam labāk patīk ātra uzlāde pie vada.

Un tas bija tīrs ieteikums, ka jānēm vērā ne tikai baterijas cipars, ja grib izspiest pēc iespējas ilgāku darbības laiku.
    Vēl specifiski minēju, ka nepētīju, bet tikai norādīju, ka jāņem vērā.
    Loģiksi, ka lielāka bača turēs ilgāk, bet teikt, ka tā turēs "tieši par tik ilgāk, par cik lielāka tā ir" ir idiotisma kalngals. Nav visiem telefoniem vienāds patēriņš.

Es tikai pasaku savu personīgo pieredzi, un, ka citi faktori jāņem vērā. Pretī mani nosauc par bērnu, tupu un skauģi.
    Nu labi, pieklājības paraugs, tā turpini. Nevar uzrakstīt pat viedokli, kad jau sāk notirst no galvas līdz kājām.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Neraudi, blondīne. (Sorry, citu asociāciju neatradu, ja ir profesionālas spējas sacīto apgriezt otrādāk.)
    Tev liekas, ka es kaut kā apstrīdu faktu patēriņu?
    Pēc tā, ko esi pateicis, neizskatās, ka tev ir pieredze. To, ka 3x lielāka bača tura ne ilgāk, kā tavs optimizētais 4x jaudīgākais viendienis, uz sētas izlasīji? Līdz šim kaut kā uzskatīju, ka viedoklis var būt cilvēkam, kurš vai nu ir pieredzējis vai nu grib kādu apzviegt, bet pilnā pārliecībā runāt par to, kur skaidrs jau no pirmā teikuma, ka pieredzes vispār nav... nu malacis.
    ..skat, arī uzslavēju.

Labi labi, mister pieredze. Ne man tev teikt ko pirkt.

Litija bāzētām ķīmijām nepatīk atrasties ilgstoši pilnām un siltām, tāpat nedrīkst lādēt zem +5 C. Jo vairāk lādiņu turēsi ap 50% un istabas temperatūrā, jo ilgāk dzīvos. Storage gan uzlādējam līdz 50% un saldētavā iekšā, lai maksimāli palēninātu ķīmiskā elektrolīta sabrukšanas procesu.

galīgi ne pa tēmu bet - vai ir starpība bateriju ražotājiem?
    pieredzes nav, zināšanas maz man par to

jautāju jo manam ābolam tuliņ būs 2 gadi(gribas kaut ko jaunu), bet baterija tur tāpat kā pirmajā dienā - vidēji ap 2,5-3 dienām pie manas izmantošanas, bet pirms tam kad bija samsū*s tad tam es pa 4 gadiem biju nomainijis 3 baterijas jo tās vai nu uzpūtās vai telefons izlādējās pus dienas laikā....

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Uzliec savam Apple "oriģinālu" no interneta bodes, Ebay, .., pat kaktu servisa un tad salīdzini.
    Visapkārt ir vieni vienīgi feiki, piem. Samsung netirgo oriģinālās baterijas nekur kā tikai oficiālajiem servisiem ar obligātu uzstādīšanas pakalpojumu.
    Šis gan neattiecas uz vecajiem aparātiem kur bija "lietotāja maināmas" baterijas, tur vēl bija iespēja nopirkt oriģinālu veikalā.
    Last edited by andrisri; 4 Weeks Ago at 22:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread