Page 27 of 27 FirstFirst ... 172324252627
Results 521 to 533 of 533

Thread: China Phone izvēle.

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Par neizmantoto jaudu - zini, sīkie piem. spēlītes uz telefoniem spēlē un šis tas uz SD625 jau bremzē, uz šādiem krāma vispār ir slideshow, nevis spēlēšana.
    Mani 2 sīkākie (8gv/14gv) dzīvo vada attālumā no rozetes, audzināmajai klasei arī topā ir tās vietas, kam rozetes tuvāk, pašam arī 3200mAh pietiek ... bet 13kmAh būtu labi, ja ne tas ķieģelis ... un tas ka spēlītes bremzē lielam cilvēkam jau ir poh :P
    PUTIN - pull out!

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Lielam cilvēkam spēlītes nav vajadzīgas un kā reiz ir iemesls padomāt par bērnu audzināšanu, jo pretējā gadijumā nah vajadzīgi bērni, ja tiek iestumts mobīlais, lai nemaisās?
    Par ķieģeli nepiekritīšu. Jūs visi esat izdzīvojuši brīdi, kad pārgājāt uz 4, pēc tam 5 un 6 collu mobīlajiem un katrs šis moments ir bijis maximums nedēļu laika priekš pierašanas, kaut arī pirmajā brīdī licies ķieģelis, lāpsta, liels, neērts. Ar šo tieši tas stāsts. Paņēmu eksperimenta kārtā un pēc nedēļas pieradu, pēc mēneša liekas normāls aparāts un pūdernīcu paņemot sāk trīcēt rokas, ka tik nenosviestu zemē. Šobrīd neliekas nekas viņā liels. Nu konkrētam modelim ir mīnuss metāla malas, bez perforācijas - slīd kā ieziepētas. Bet pārējais ideāls. Kamera arī laba. Kaut kur jau rakstīju, ka radiniece noškrobojās, ka viņai ar iphone 6 neizdodas uzbildēt labāku bildi.
    Nav runa gluži par rozetes tuvumu, bet par piesaisti viņai. Man izbesīja, ka piemirsti uzlikt uzlādēt un pēkšņi kaut kur jāaizbrauc, bet waze uz 10% bačas var pat neslēgt. Tad autiņā jādomā par lādētāju. Jāstaipās visur ar vadiem. Bet automašīnā pāri panelim kaut kāda zarna ir bezgaumīguma un idiotisma pierādījums. Protams, kamēr nav saprasta neatkarība, tikmēr "kakla ķēdītes vietā uzlādes vads" liekas normāla parādība. Ne par velti no ķīnas var rokas sprādzes nopirkt usb kabeļa formātā - laba ironija. Un nestāstiet, ka jums ir ērti sēdēt rozetes tuvuma pieslēgts vadam, kad vajadzīgs mobīlais.

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Nu tas ir tikai Tavs viedoklis.

Kāds ir savā īpašumā ieguvis Pocophone F1?

Čomam ir. Pa to ciparu laba truba. Kkas konkrēts interesē vai vnk?

Es arī skatos uz Pocophone F1, GPS un kamera ir ok?
    + Man interesē domas par xiaomi vs oneplus brendu? Skatos, ka pēdējā laikā to oneplus baigi slavē, bet kaut kā nerada ticamību, jo teiksim xiaomi jau eksistē diez gan ilgi un sevi tirgū ir kaut cik pierādījis...
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Quote Originally Posted by Altair View Post
    Čomam ir. Pa to ciparu laba truba. Kkas konkrēts interesē vai vnk?
    Interesēja kopējās domas un iespaids par telefonu.

Reku viņa atsauksme par tēmu:

Nu vispār problēmu nav nekādu, jāpierod, ka nav neviena fiziska poga back vai home, bet tas bija viegli un tagad ir ērti.

GPS cik esmu lietojis - strādā labi, gan kartes- google maps un waze.

Ir iebūvēts radio, man tas bija svarīgi, var bez neta klausīties radio ar austiņām.

Kameras labas, fočē labi, AI enhanco bildes atkarībā no tā ko fočē. Priekšējā kamera selfijiem arī pietiek.

Baterija - tur pāri vienai dienai, jo 4000mAh - tur labāk kā man iepriekšējais galaxy s7

Fingerprint - strādā labi, bet ikdienā izmantoju IR face unlock. Tā kā strādā uz infrasarkano gaismu, strādā arī naktī, riktīgi labi, vispār nav jālieto nekas cits.

Notch netraucē, man patīk, dažas aplikācijas neatbalsta viņu tikai.

Ja nēsā bez vāciņa - tad sajūta ir tāda nedaudz palēta, tomēr viss no plastmasas, nav kā man bija galaxy s7 iepriekšējais, kur stikls un metāls. Bet es nejūtu, jo nēsāju čeholā.

Ātrums - ļoti labs, rams un cpu tur līdzi flagmaņiem, liquid cooling arī tikai flagmaņiem. Ja man samsungs mēdza uzkarst, kad darīju kko resursprasīgāku, tad šis paliek vēss visu laiku.

Rezumējot - iesaku, ja kādam vajag budžeta telefonu ar labiem speciem
    Marquesam ir Poco apskats ar visiem par un pret un rezumējums principā tāds pats kā čomam.

Ak jā, kas attiecas uz OnePlus, tur nekādu problēmu. Kvalitatīvs aparāts un uzticams uzņēmums (mums tepat JJ, ja nemaldos garantijas ietvaros laboja un slavēja servisu un nekādu problēmu nebija). Pats šobrīd 5T lietoju un ļoti apmierināts esmu. Kamera gan varēja būt labāka, viss pārējais - build quality, tīrais softs, labi dzelži - viss kā nākas.
    Last edited by Altair; 1 Week Ago at 15:49.

Quote Originally Posted by garfilds View Post
    Es arī skatos uz Pocophone F1, GPS un kamera ir ok?
    + Man interesē domas par xiaomi vs oneplus brendu? Skatos, ka pēdējā laikā to oneplus baigi slavē, bet kaut kā nerada ticamību, jo teiksim xiaomi jau eksistē diez gan ilgi un sevi tirgū ir kaut cik pierādījis...
    Linus Tech Tips ne pārāk sen bija video par to, kā to OnePlus ražo un testē. Ja vien tas video nav safabricēts, tad izskatās tīri OK. Nesen tur bija arī OnePlus 6T review (nejaukt ar OnePlus 6).

Man personīgi Xiaomi pārstāja strādāt pēc gada un pāris nedēļām - nereaģē ne uz lādēšanu, ne uz ieslēgšanas pogu. Pirkts Banggood, garantija 1 gads. Nezinu, pie vainas brends (kvalitātes kontrole) vai MediaTek (nevis Snapdragon). Tagad domāju, ko darīt - mēģināt citu Xiaomi vai skatīties kaut ko no "ne Ķīnas" brendiem. Tiem "ne Ķīnas" brendiem gan arī nav diži lielas uzticības, ņemot vērā, ka smartphonu gribu nevis uz gadu-diviem, bet uz pieciem-desmit.
    do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

Nu par pieciem gadiem pārāk optimistiski gribi,labi ja gadus 3 izvilksi ja tagad paņemsi uz top čipseta.
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

binary, es sāktu ar to, ka pārbaudītu lādēšanas štekera kontaktus, kaut vai uzlādētu akumulatoru bez telefona palīdzības, lai saprastu, kas tev tur noticies - jo ne vienmēr mātesplate ir vainīga.
    Bet nu 5-10 gadus smartphone? Tas vairāk pēc sapņa izklausās jebkurš 5+ gadu vecs telefons ir pogtelefona līmenī mūsdienās.

jonyz, pēc tam, kad Xiaomi nosprāga, nācās atgriezties pie LG E510 vai Google Nexus One. Pirmajam ekrāna plaisa, otrajam power poga nestrādā, visādi citādi funkcionāli strādā, vienīgi atmiņas par maz, pat waze vairs lāgā nestrādā. Ir vēl HTC Touch Cruise, tam rimbulis bija slimība, jāmaina ik pēc gada-diviem.
    Pieci gadi nav nekas "pārāk optimistisks", ja vien dzelzis neturās kopā uz puņķiem.

garfilds, pieslēdzot pie lādēšanas, uz pamatplates 4.2V nomainās uz 5V. Kaut kā tā bija. Kad telefons nobeidzās, baterija bija gandrīz beigta - braucot uz Rīgu, mašīnā lādējās.
    Mūsdienās pogtelefoniem arī ir sava vieta. Ko tad no tā smartphona vajag? Zvanus, SMS, kalendāru, modinātāju, navigāciju, mazliet webu, lai sameklētu veikala darba laiku un adresi. Ko no šīm funkcijām mūsdienu telefons nespēs veikt pēc 5-10 gadiem?

Edit: Ak jā, vēl tur sudoku vajag. Tas, kuru lietoju, uz tiem minētajiem LG un Nexus oficiāli vairs nav pieejams.
    do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

binary, redz, ir tikai viena problēma - ne jau telefona parametri paliek švakāki, bet viss apkārt esošais paliek rijīgāks. Es pat neminēšu savus aizvēsturiskos datorus kā piemēru, jo parametru atšķirība ir vienkārši graujoša... Tīri teorētiski tu vari lietot ~10 gadus vecu smartphone, ar nosacījumu, ka nelieto google play (ja tas ir androids) un pat pēc reseta iebaro antīkus akp failus.... bez opcijas ko apdeitot. Nu tad it kā jā, ja vien nesaņemsi uz ekrāna paziņojumu, ka tev ir novecojusi versija un šo pakalpojumu/web lapu/servisu nevar lietot...+ tev ir jābūt vismaz mazām iemaņām, lai var nomainīt bateriju, kura fiziski tev nevilks 10 gadus (daudziem telefoniem, kā zini, nevar tik viegli nomainīt baču). Un neskatoties uz to, akumulatori diemžēl bojājas arī tos nelietojot, tā kā iepirkt ko dažreiz ir diez gan riskants pasākums, jo nekad nezini ko dabūsi pretī. Un oficiālajā veikalā var nākties samaksāt par bateriju vairāk nekā tas telefons maksā tirgū (nevajadzīgs kādam mētājas uz plaukta nolikts uz izmešanu).
    Last edited by garfilds; 1 Week Ago at 23:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread