Page 26 of 27 FirstFirst ... 16222324252627 LastLast
Results 501 to 520 of 523

Thread: China Phone izvēle.

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Tā viņu mājas lapa (http://lv.mi-shop.com/) kaut kāda stipri nenopietna, pat Latvijas likumdošanai īsti neatbilst ("7 dienas atgriešanai vai apmaiņai")
    do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

Nu tā lapa izskatās pēc scam. Tur pat reāli nekas nav normāli sataisīts, ir sadaļas kuras nestrādā, jauc krievu ar latviešu valodu kopā utt.
    ja ieraudzītu facebook, tad reportētu kā scam lapu.
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Kas labāks - Xiaomi MI A2 Lite vai Redmi Note 5 AI? Praiss abiem vienādi lēts, tas arī ir šobrīd svarīgākais faktors. Pēc tā, cik telefonus esmu papisis vai sadauzījis, dārgāku neceļas roka pirkt.
    Cik saprotu, tad vienam ir Android One, otram MUIUuiu štrunts, kas paredzēts ķīnīzeriem. Pareizi? Tam MUIUuiu bonusā nenāk ķīnīzeru ķiņķēziņi un Play Store neesamība?
    Kameras laikam abiem vienādas?
    Snapdragon 636 vai 625 ir liels rezons kautkādā tur enerģijas patēriņā vai jaudā?

Vai arī jāņem MI A2 bez Lite un jācer, ka ar to bateriju dienai tāpat iznāks? Kamera tam laikam ir jūtami labāka un ganjau Snapdragon 660 arī ir labāks?

Reāli galīgi pazudusi interese par telefoniem, es pat S8 no S9 samsūdus vairs neatšķirtu.
    Last edited by Eob; 1 Week Ago at 02:20.

Eob,
    Note 5 ir daudz labāka baterija.

tiem MUI ir playstore
    un ja nemaldos kkur sāka rādīt reklāmas (settingos?)
    beigās uzliku custom rom, kurā nav xiaomi un google apps, kurus nekad nelietoju

Pieredzējis lietpratējs IronSoul's Avatar

Quote Originally Posted by Eob View Post
    Kas labāks - Xiaomi MI A2 Lite vai Redmi Note 5 AI? Praiss abiem vienādi lēts, tas arī ir šobrīd svarīgākais faktors. Pēc tā, cik telefonus esmu papisis vai sadauzījis, dārgāku neceļas roka pirkt.
    Cik saprotu, tad vienam ir Android One, otram MUIUuiu štrunts, kas paredzēts ķīnīzeriem. Pareizi? Tam MUIUuiu bonusā nenāk ķīnīzeru ķiņķēziņi un Play Store neesamība?
    Kameras laikam abiem vienādas?
    Snapdragon 636 vai 625 ir liels rezons kautkādā tur enerģijas patēriņā vai jaudā?

Vai arī jāņem MI A2 bez Lite un jācer, ka ar to bateriju dienai tāpat iznāks? Kamera tam laikam ir jūtami labāka un ganjau Snapdragon 660 arī ir labāks?

Reāli galīgi pazudusi interese par telefoniem, es pat S8 no S9 samsūdus vairs neatšķirtu.
    Es ieķēru A2 Lite esmu apmierinās. Tieši dēļ Android One un cenas ņēmu. man tur divas dienas vēsi, bet es maz lietoju telefonu. ar uzlādi no 80% līdz 20% man iztur vidēji 50h
    i5-3570/ASRock Z77 Extreme4/G.Skill Ares 16Gb Kit/GTX760 OC/X-Fi/Intel x25m/Cooler Master Stacker/PHILIPS 244EL2SB/FiiO-E10K/Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm
    Kuuminsh;
    Nezinu no kā sastāv atomi, bet ir pamatotas aizdomas, ka tev galvā, viennozīmīgi, dominē salmu un kaku maisījums.

Nu, galvenais, lai baterija decent jājot dienu novelk. Pēdējais telefons ko lietoju bija Galxy A5 2017, ar tā bateriju sanāca gandrīz 2 dienām, bija 3000mAh. Idejiski ar Mi A2 vajadzētu būt lidzvērtīgi, bet spriežot pēc gsmarena, kamera ir nedaudz labāka kā pārējiem. Nav jau tā, ka es baigais fotogrāfs, bet nu, labāk tomēr ir labāk.

Tiešām MUI rāda reklāmas? Tādu man tokna nevajag.

EDIT. IronSoul, kamera viņam ir kaut nedaudz decent? Šobrīd man iPhone 5 kamera liekas tīri normāla, so, sliktāk jau nevajadzētu būt.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Tās MIUI ir nevis reklāmas, bet app rekomendācijas. Un ir tik neuzkrītošas, ka pilnīgi pofig. Pie kam šķiet, ka atslēdzams, jo vairs sīkā telefonā neredzu.
    Pats no Nexus 5X pārkāpu uz Mi A2. Ar izmēru ir aprasts, bačorene ir krietni dzīvelīgāka (daļu var nogrūst uz nolietojumu, bet app'i uzrādīja vēl ~90% dzīvotspēju vecai), un pat šķiet, ka 600. snapdragons ir vismaz tik pat ātrs, ja ne ātrāks par veco 800.

Karoče, aiziešu kādā veikalā aptaustīt un nopirkšu to, kas rokās vislabāk jutīsies.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

EOB - taču Redmi Note 6 jau iznākusi un pat nopērkama LV.
    Te nav kompromisa starp A2 Lite bateriju un Note 5 "Pro" SD636.
    A2 ar SD660 arī protams ir laba lieta, bet atkal mazā baterija..
    A1 / A2 "tīrais" Android bez man vismaz liekas daudz patīkamāks par MIU, bet uz kopīgā fona MIU ir pat ļoti sakarīgs un tuvs "oriģinālam" un loģisks, bet ar piedevām. Samsung uz šī fona ir šķūns, Huawei / HTC superšķūns, bet Meizu piem. vispār ir pāspējuši visus
    Ak jā, lai dzīve vēl sarežģītāka - ir jau Mi A8 Lite nopērkams, šo būtu viskorektāk salīdzināt ar A2 un visos parametros izņemot softu šis vinnē.

Man mīziens no 6+ collu lāpstām.
    Tas procesors reāli kautko daudz dod, ja trubā vienīgā spēlīte ir šahs? Reāli es jau esmu apmaldījies visos tajos miljons Xiaomi modeļos...

Man bija 5.5" (Xiaomi Redmi Note 4), kabatā ne vienmēr pietika vietas tādam - sēžot mašīnā, reizēm šķita, ka tas telefons tūliņ pārlūzīs vai izkritīs no kabatas. Ja ņemšu jaunu, tad 6" diez vai gribētos, drīzāk kaut ko tuvāk 5".
    Kas tur ir ar izšķirstpējām? 1920x1080 tak var redzēt vairāk nekā 1280x720?
    do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

Iegādājos Xiaomi MI A2 Lite. So far so good. Kamera ir labāka, kā biju gaidījis, baterija tur principā as expected, ekrāna izmērs ir paliels, bet nav pārlieku lielas malas riņķī, so, kopējais telefona izmērs ir apmierinošs. Ātrs, nekādus gļukus vēl pirmajā dienā manījis neesmu.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Ko jūs čakarējas ar tām sieviešu pūdernīcām? Nopērk normāl veču ar 13000mAh un pastiepj vidējo pirkstu rozetei.
    Es vispār esmu noracis "fast chargeru" dziļākajā plauktā un darbā pietiek nedēļas biegās 2 dienas uzmest uz bezvadnieka.

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Kuram tad telefonam ar 13000mAh baču ir normāls softs, kamera un procis?

"Normāls CPU" bija prasīts Ja tas mediatek vēl kā CPU ir +/- aizvēsturiska lēta SD625 līmenī, tad tam GPU tam ir ~ uz pusi švakāks.
    Energoefektivitāte šim arī nav tāda kā modernajim SD, attiecīgi 13K mAh ar mediatek nav tas pats kas 13K ar kaut ko jēdzīgāku.
    Nu un izskats ir vienkārši drausmīgs, šis varētu patikt tikai Cat telefonu faniem
    Bet ka tam brīnumam ir pat LTE B20, tas mani patiešām pārsteidza

13k mAh ir kkads kosmoss tur jādzīvo mežā lai ņemtu šādu phone.
    Man jau Oukitel k6000 plus ar 6k mAh liekas pilnīgi pietiekami )

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Jūs esat atļāvuši pakļaut sevi mārketingam. Jādzīvo ir mežā, lai domātu, ka ar to "normāls CPU" var izdarīt kaut ko vairāk un ātrāk. Tirgus ir pārsātināts ar to, ko patiesībā nevienam nevajag, dēl krāniņu stiepējiem. Jā, man arī Oukitel likās monstrs, kad paņēmu rokās, bet tagad pēc šī Ulefone visi mazākie liekas mēsli uz kociņa. Un diez vai cilvēks, kurš nav ilgstoši lietojis, ko lielāku par pūdernīcu vai skrējis rindā pēc nākošā iphona, sapratīs un ir korekts izteikties.
    Un nav nemaz kosmos. Kā jau minēju - šāds aparāts vispār liek aizmirst par vadiem un kā norkomānam dienas beigās slapstīties rozešu tuvumā. Oukitel nav izņēmums, bet aktīvi 3 dienām nepietiek.

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    Jūs esat atļāvuši pakļaut sevi mārketingam. Jādzīvo ir mežā, lai domātu.....
    Te vēl varētu pastrīdēties kurš pakļāvis mārketingam un kurš dzīvo mežā
    Piem. es tur nedzīvoju un man rozeti uz 1h atrast uzlādei nav problēma un ja pie intensīvas slodzes 24h telefons izvelk, tad tas nesagādā nekādas problēmas.
    Ja sāktu daļēji mežā dzīvot, tad drīzāk paņemtu ietilpīgu power bank, nekā šādu pirktu, bet katram savs.

Par neizmantoto jaudu - zini, sīkie piem. spēlītes uz telefoniem spēlē un šis tas uz SD625 jau bremzē, uz šādiem krāma vispār ir slideshow, nevis spēlēšana.
    Last edited by andrisri; 6 Days Ago at 12:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread