Page 30 of 31 FirstFirst ... 20262728293031 LastLast
Results 581 to 600 of 604

Thread: China Phone izvēle.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Es taču tikko par to krāmu rakstīju.
    Un šim dzelzim nevarētu teikt ka 1GB par maz. Android versija ir kaut kāda spec. GO, tāpat arī lielākā daļa APPi ir spec. GO, optimizēti uz švaku dzelzi.
    Ar ko visi tie GO atšķiras no "normālā" grūti pateikt, es nekādus būtiskus trūkumus tam visam neredzēju.
    No 8GB storage arī defaultā ir kaut kādi 5GB brīvi, bet tagad ir arī šie 16GB versijā. Kaut gan Opim priekš zvanīšanas, smart-id (tūlīt kodu kartes beidzas) un tetrim pietiks ar 8GB.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Šī ir laba lapa, lai piemeklētu pēc specenes.
    https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-gome-u7

Nepieciešams kautkāds smartfons ar Android, putekļu, triecienu, mitruma izturīgs. Aļa CAT, bet nepieciešams ierakstīties max 250€. Kādi ir varianti? Galīgi neorientējos, itkā ir tie Blackview telefoni, bet tas, ka 6000+mAh baterija tur mazāk kā vecam Samsungam ar 3000mAh, baigo uzticību nevieš. Kas vēl ir apskatīšanas vērts?
    Vajadzīgs cilvēkam, kurš strādā fizisku darbu un pamanīsies viņu atsist/nomest.

Kāds nevāji būs satirsis par baču. Samsungs noteikti Blackviewa 3 dienas netura pie vidējas lietošanas, ja vien tu tagad nerunā par 2000 gada podziņSamsungu.

Var papētīt vēl šos:
    Ulefone Armor 6
    Ulefone Armor 3
    Doogee S80

Pēdējais, kas ir iekritis acīs, ir Blackview P10000 Pro. Cik saprotu, tad šis ir tikko iznācis un nekur veikalā dabūt pataustīt, vēl nav iespējams, so, jāpagaida nedaudz.

Vai ir kaut kur teikts, ka viņš ir ar visām 3 īpašībām kā meklē? Triecienizturīgs viņš toč nav.

Jap, lasīju, bet tas varbūt tomēr neesot tik svarīgi.
    Es jebkurā gadījumā vēl viņam neko neesmu nopircis, vēl jāskatās, mož atrodu ko citu. P10000 baterija ir faktors, kas viņam ļoti patīk, so, visticamākais, finālā būs šis telefons ar silikona kondonu riņķī.

https://www.kimovil.ru/ru/compare/bl...ulefone-power5
    Es laikam tomēr izvēlētos no pārējiem diviem, jo bezvadu uzlāde. Baigi ērti. Vispār var aizmirst par spraušanu pie vada.
    Jāatceras, ka no sākuma liksies baigais klucis. Par kondonu var aizmirst, tad ir vēl lielāks klucis.

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    https://www.kimovil.ru/ru/compare/bl...ulefone-power5
    Es laikam tomēr izvēlētos no pārējiem diviem, jo bezvadu uzlāde. Baigi ērti. Vispār var aizmirst par spraušanu pie vada.
    Jāatceras, ka no sākuma liksies baigais klucis. Par kondonu var aizmirst, tad ir vēl lielāks klucis.
    Es labāk ar dash charge(vai ekvivalentu) uzlādēju pie vada gandrīz pilnu pa kādām 40 minūtēm, nekā turu savu kluci uz tā bezvadu sūdiņa pāris stundas kamēr viņš tur savā sulā vārās.
    Līdz ar USB-C vads ir vēl mazāka problēma nekā kādreiz.

Ja pamanīji linkā, tad tur nav runa par kaut kādiem 3k mAh sprāgoņiem. No šiem pat pusi tu pa 40min neuzlādēsi.
    Kamēr neesi lietojis fast bezvadnieku un izjutis ērtību, tikmēr lieka runa.

OnePlus 7 Pro 4000mAh pielādēs 92% 1h laikā. Jāņem vērā, ka pilnākie procenti lādējas lēnāk.
    Bezvadnieku kādu laiku palietoju(ne ātro gan), bet nepatika visu laiku raustīt viņu nost no strāvas, kad noskan telefons vai ziņa jāuzraksta.
    Ar vadu atkal vari pacelt, uzdrukāt un nolikt, neraustot viņu.
    Man vienkārši ir vairākas reizes dash charge izglābis, jo tulit jāiet no mājas ārā, bet pamanu, ka bača 15%.
    Piemetu uz pāris minūtēm un piekačā 50+.
    To nekad nemainītu pret bezvadu lādēšanu (protams, viens otru neizslēdz).

Bet jā gan, par 11k mAh klučiem gan neesmu domājis.
    Mugursoma komplektā arī nāk?

Es nesaprotu par kādu raustīšanu iet runa??

Nē komplekta neaizvietojama sastāvdaļa ir veča plauksta. Saprotu arī, ka te ir arī bērni, kuriem pat ipnone 4 ir izmēru maximums. Katram savs. Man svarīgāk ir aizmirst uz 5 dienām par uzladi un rozetes nepieciešamību. Un absolūti aizmirst pēc pilnas darba dienas ka vakarā autiņā waze uz nākošiem 200km varētu kādā momenta paprasīt pastaipīties ar kabeļiem.
    Par raustīšanu arī nav skaidrs. Varbūt cilvēks kaut ko jauc.

Man nepatika fakts, ka bateriju atrauj no strāvas un liek klāt atkal ik pa minūtei, ja tajā konkrētajā brīdī kāds raksta, vai tamlīdzīgi. Varbūt fufels, bet tā nu tas bija.

Bet nu uzmetu aci tevis ieliktajiem. Neizskatās nemaz tik masīvi cik pēc mAh skaitļa varētu likties.

No otras puses - varbūt vērts papētīt arī kas par čipiem? Jēga no 11k mAh bačas ar mediatek, ja tas turēs tik pat, cik SD636 ar 4k mAh baču? (precīzi 0 pētīšana aiz šī komentāra, pārspīlēju, bet norādu, ka tas ir jāņem vērā!).
    Tā pat arī baterijas optimizācijas sistēmā. Ir redzēts, ka vienādas baterijas, ekrāna un čipa, bet dažādu ražotāju telefoni tur ļoti dažādi.

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    Man nepatika fakts, ka bateriju atrauj no strāvas un liek klāt atkal ik pa minūtei
    Es tikai nesaprotu ko tas tavuprāt maina, liec virsū kaut 100x dienā, nozīmīgi ir charge cycle un no cik % līdz cik % lādē, nevis cik reizes tu liec pie lādēšanas

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    Jēga no 11k mAh bačas ar mediatek, ja tas turēs tik pat, cik SD636 ar 4k mAh baču? (precīzi 0 pētīšana aiz šī komentāra, pārspīlēju, bet norādu, ka tas ir jāņem vērā!).
    Davai vispirms nopērc un palieto. Tā ir homo tupus un skaudīgo izplatīta nomelnošana. Bača tura tieši par tik ilgāk, par cik lielāka tā ir.

Quote Originally Posted by JEYRAZZ View Post
    Es tikai nesaprotu ko tas tavuprāt maina, liec virsū kaut 100x dienā, nozīmīgi ir charge cycle un no cik % līdz cik % lādē, nevis cik reizes tu liec pie lādēšanas
    Teicu, ka varbūt fufels. Laikam jau ir arī.

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    Davai vispirms nopērc un palieto. Tā ir homo tupus un skaudīgo izplatīta nomelnošana. Bača tura tieši par tik ilgāk, par cik lielāka tā ir.
    Jā, un ar vienādu baterijas izmēru Intel U procis portatīvajā turēs 1:1 tik ilgi, cik Ryzen 1700 tajā mega biezajā Asusā.

Pilnīgi bez poņas, ko tu centies pierādīt, neorentējoties tajā, par ko iestājies. Tev nav ienācis prātā, ka visi, kuriem šeit ir lielākas ietilpības bačas, pirms ir lietojuši arī visādus LG un Samsungus?
    Tikko ar 6k baču pārdevu psaiho. Vari viņam apjautāties kā iet ar darbības laiku. Pie tam telefonam, kurš jau vairāk kā 3 gadus atpakaļ pirkts.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread