Page 34 of 35 FirstFirst ... 24303132333435 LastLast
Results 661 to 680 of 696

Thread: China Phone izvēle.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

khm, nevienu muitā neinteresē summa, ko norāda uz pakas. ja tavs sūtījums tiks pārbaudīts, tad nodokļu aprēķinu ņems no vidējās cenas mūsu veikalos vai maksājuma dokumenta, ko tu uzrādīsi. un ja tam nenoticēs, tad skat. pirmo teikuma daļu.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Cenas skatos no kimovil.ru
    Piem. https://www.kimovil.com/en/where-to-...aomi-mi-9t-pro

Un ja trāpās lētākais no gearbest, tad vajag noprasīt vai viņi sūta caur Igauniju. Ja jā, tad freePVN.
    Savukārt DHL piegāde, lai cik viņa sanāk tur lēta un ātra, vienmēr būs +PVN+muita.
    Nav slikta cena, ja ņem vērā, ka par tādu pašu summu paņēmu parasto 9T. 2gadu garantija nav lēta.
    Click image for larger version. 

Name:	qq.JPG 
Views:	45 
Size:	94.9 KB 
ID:	39533

Pirmo Xiaomi ņēmu banggood.com. Nostrādāja precīzi gadu un dažas dienas, "starptautiskā" garantija bija 1 gads.
    Otro Xiaomi ņēmu 1a.lv, necik daudz dārgāk nesanāca, saņēmu 1-2 dienu laikā un ir "teorētiska" 2 gadu garantija.
    do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

Pieredzējis lietpratējs kalcijs's Avatar

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    Cenas skatos no kimovil.ru
    Piem. https://www.kimovil.com/en/where-to-...aomi-mi-9t-pro

Un ja trāpās lētākais no gearbest, tad vajag noprasīt vai viņi sūta caur Igauniju. Ja jā, tad freePVN.
    Savukārt DHL piegāde, lai cik viņa sanāk tur lēta un ātra, vienmēr būs +PVN+muita.
    Nav slikta cena, ja ņem vērā, ka par tādu pašu summu paņēmu parasto 9T. 2gadu garantija nav lēta.
    Click image for larger version. 

Name:	qq.JPG 
Views:	45 
Size:	94.9 KB 
ID:	39533
    Ja ņem tad tikai 128gb, 64gb versijā tur būs pieejami mazāk par 64gb, mūsdienās tas ir par īsu...

Dell 7577
    i5 7300HQ, GTX 1060MaxQ 6GB, 15.6'' FHD IPS, 16GB 2400 MHz DDR4, 256GB NVME+1TB SATA SSD
    Philips Crash, Logitech M705&A4Tech X7-200MP,CM Notepal U2+

Tas ir atkarīgs tīri no cilvēka.
    Man šobrīd ir 64GB, no kuriem pēc 1 gada lietošanas ir 42GB brīvi. Bildes glabāju mākonī un tikai tās, kuras nepieciešamas. 3x dienā maltīti nebildēju. Nenodarbojos ar video filmēšanu. Mūziku klausos automašīnā no atmiņas kartes. Darbā no datora. Laukos reizēm gadās ārā uzlieku uz BT tumbiņu internet-radio. Mobīlajā drazu ar domu, ja nu kādreiz noder, neturu. Nakuj vajag vairāk GB?

binary
    Kā tur bija tajā reklāmā - "Ir cilvēki, kuriem nesanāk..."
    Man viss, ko esmu pircis no Čainas ir ideāli strādājis, izņemot to, ka vienai otrai lietai švakāk ar detaļu kvalitāti, bet nevaru teikt, ka kaut kas būtu pievīlis elektronikas ziņā.
    Bet tas tiesa, ka šobrīd bez akcijām nav jēgas pirkt no Čainas, ja jāsamaksā vēl PVN un beigās esi gandrīz tur pat un bez garantijas. To linku, kuru iesviedu, manuprāt pirmo reizi redzu tik kritisku cenas kritumu jaunam un izcilam modelim.
    Last edited by smartdevil; 10-02-19 at 17:37.

M79 ir patīkami zemas cenas Xiaomi megafoniem.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by kalcijs View Post
    Ja ņem tad tikai 128gb, 64gb versijā tur būs pieejami mazāk par 64gb, mūsdienās tas ir par īsu...
    Ko?
    Ar OS un standarta app pat 10gb nebūs aizņemti.
    Nevajag tur iekšā skaitīt Whatsapp bilžu un video joku kolekciju
    Pie vietējiem izplatītājiem tiko gan nometa cenu 9T Pro 128GB par kaut kādiem ~40€ un tagad ir padsmit € atšķirība 64 un 128 GB un tad protams nav vērts ņemt 64.

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    binary
    Kā tur bija tajā reklāmā - "Ir cilvēki, kuriem nesanāk..."
    Man viss, ko esmu pircis no Čainas ir ideāli strādājis, izņemot to, ka vienai otrai lietai švakāk ar detaļu kvalitāti, bet nevaru teikt, ka kaut kas būtu pievīlis elektronikas ziņā.
    Nezinu, kā tur bija tajā reklāmā. Es ar rekāmu skatīšanos neaizraujos
    Man īsti nav pretenziju pret Ķīnas preci, man arī gana daudz visa kā strādā bez bēdām.
    Ja konkrēti par telefoniem, tad otro tak arī paņēmu Xiaomi (Xiaomi Redmi Note 5). Par pirmo (Xiaomi Redmi Note 4) ir aizdomas, ka varētu būt noklājies MT6351V čips (Power Control IC).

Nobeidzu sīcim teflonu, bija jau ar gandrīz 2 gadus labi nokalpojis Leagoo ķīnietis. Nākamo skatos šo, tieši dēļ mazajiem izmēriem un labu malu attiecību https://www.banggood.com/Elephone-A6...r_warehouse=HK (Alītī pa 100 nāk 64GB versija) Manuprāt šis diezgan spēcīgi izkonkurē arī Xiaomi par līdzīgu cenu. Un ja viņam kvalitāte nav sliktāka par to Leagoo, tad viss ir labi.

seivs, tūliņ kāds kaut ko pateiks par viņa CPU (MT6761) Man pirmajam Xiaomi arī bija MediaTek CPU, tā laikam arī bija mana kļūda, kuras dēļ tas telefons pēc gada lietošanas "izbeidzās"

Quote Originally Posted by binary View Post
    seivs, tūliņ kāds kaut ko pateiks par viņa CPU (MT6761) Man pirmajam Xiaomi arī bija MediaTek CPU, tā laikam arī bija mana kļūda, kuras dēļ tas telefons pēc gada lietošanas "izbeidzās"
    Es par referenci ņēmu to iepriekšējo Leagoo S8, kuram bija MT6750T un 3GB operatīvā. Sīcis spēlēja spēlītes, par lagiem nesūdzējās un ar visu bija ļoti apmierināts. Tā kā MT6761 > MT6750T un klāt vēl 1GB pie RAM, tad, domāju vajadzētu būt vēl apmierinātākam.

67k benči šobrīd sāk palikt par īsu. Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kapēc babulim pirku jaunu mobīlo. Pieliekot 30€ var paņemt kaut ko jau virs 150k.
    Sīkais iemācīsies arī uz sū spēlēt, ja vecāki viņam neko labāku neiedos.

Tu neko nesaproti, nepareizās mērvienības skaties!!
    Ķīnieši ciparos neko nemēra. Viņiem ir "Efficient Performance" un "Crystal clear screen"!!

Quote Originally Posted by seivs View Post
    Nobeidzu sīcim teflonu, bija jau ar gandrīz 2 gadus labi nokalpojis Leagoo ķīnietis. Nākamo skatos šo, tieši dēļ mazajiem izmēriem un labu malu attiecību https://www.banggood.com/Elephone-A6...r_warehouse=HK (Alītī pa 100 nāk 64GB versija) Manuprāt šis diezgan spēcīgi izkonkurē arī Xiaomi par līdzīgu cenu. Un ja viņam kvalitāte nav sliktāka par to Leagoo, tad viss ir labi.
    Kas vainas Redmi 7a kuru tepat var uz vietas ar normālu garantiju paņemt par to pašu ciparu? Ar sakarīgāku CPU un visu pārējo?
    Ja nu vienīgi tas ir fetišs, sūtīt kaut ko no Ķīnas, čakarēties ar softiem u.t.t.

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Kas vainas Redmi 7a kuru tepat var uz vietas ar normālu garantiju paņemt par to pašu ciparu? Ar sakarīgāku CPU un visu pārējo?
    Ja nu vienīgi tas ir fetišs, sūtīt kaut ko no Ķīnas, čakarēties ar softiem u.t.t.
    Nu, PR bildēs izskatās labi, bet ja tā paskatās citas bildes- tie lielie bezeļi (tāda paša izmēra korpusā mazāks ekrāns), +par 1,2mm biezāks, tikai 2/32GB, un pie tiem pašiem parametriem tomēr sālītāks.

Ar 32GB ir nedaudz par īsu 2 līdz 3 nedēļu ceļojumos, ja grib arī kādu īsu video uzņemt.

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Kāpēc čakarēties. Paņem global un būs ok.

Quote Originally Posted by seivs View Post
    Tu neko nesaproti, nepareizās mērvienības skaties!!
    Ķīnieši ciparos neko nemēra. Viņiem ir "Efficient Performance" un "Crystal clear screen"!!
    Izskatās, ka tu to mobīlo sev pērc, nevis bērnam. Domāju, ka viņam visdrīzāk tavi bling bling fetiši neinteresē.

Edit:
    Posted by seivs
    Nobeidzu sīcim teflonu....
    Ā, tagad kļuva skaidrs.
    Last edited by smartdevil; 10-03-19 at 15:26.

Mmeh..whatever (atkal neko nesaprati)

Redmi 8A jau tuvojas - ir ielikts cenu listēs.
    Lielo bateriju faniem patiks - 5000mAh

2/3GB RAM :/
    Vaitad mūsdienās tas nav pats izdzīvošanas minimums?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread