Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 34

Thread: Attiecības ar Valsti

Default Attiecības ar Valsti

Gribu visus pabrīdināt, kuriem ir bijušas kādas attiecības ar Valsts struktūrām/iestādēm kā rezultātā palikušas kaut kādas nenokārtotas finanšu operācijas (nenomaksāti administratīvie nodokļī/nodevas utt.). Obligāti nomaksājiet (kaut vai daži € ) noteiktajā laikā , jo Valsts nesūtīs atgādinājumu kā to dara privātās kompānijas/bankas, bet uzreiz nodod materiālu tiesu izpildītājiem (paldies NA...). Manā gadījumā es biju aizmirsis par nieka 4 € un tagad saņēmu mīļu vēstulīti no tiesu izpildītājas ar ciparu 57 € !!!, kas jānomaksā līdz konkrētam datumam, bez variantiem. Skaisti uzvārījās no 4 eiro.
    p.s. Tai pat laikā Dānijā bija uzlikts sods (50 €) un parādu piedziņas firma piedzina tikai 52!!! €, jūtat atšķirību?
    Kamēr tu pa Kursku siltā tankā vizinājies, tikmēr es apsaldēju kājas pārtikas noliktavas sargājot!

Pieredzējis lietpratējs

LV GOV klasika viss stilā ka tik app..

Nav nekāds jaunums.

Pieredzējis lietpratējs IronSoul's Avatar

Nu man Tele 2 atsūtīja sešus gadus vecu rēķinu ar tekstu ka nav samaksāts. Tā kā ne tikai gov tā dara

+ Vai ta tagad nav tā ka sods nevar pārsniegt kaut kādus procentus no parāda ? Jo tas tak nav normāli ja tev sods ir desmitiem reižu lielāks par parādu.
    Ryzen5 3600/ASRock B450 Steel Legend/G.Skill Ripjaws V 16Gb/rx5700xt 8Gb/SX8200pro 1TB m.2/Cooler Master Cosmos II/MG279Q 27''IPS144Hz/DacMagic Plus/DT770 & HD650
    Kuuminsh;
    Nezinu no kā sastāv atomi, bet ir pamatotas aizdomas, ka tev galvā, viennozīmīgi, dominē salmu un kaku maisījums.

Pieredzējis lietpratējs

Cik zinu kreītam caur tiesu kopsummā varēja būt tikai + 150 % no parāda summas. Iespējams maldos.
    Bet šeit " tiesu izpildītajājam" tika samaksāts ko domajams likums neietver summā.

tiesu izpildītāja jevro nav kavēšanas soda %, bet tjip admin. izmaksas, ka kāds paceļ pakaļu no krešla un aiziet pēc papīrīša.
    teiksim tā, uz ļimaku tur pofig, bet dēļ 4 jevro tā ir megasumma

Quote Originally Posted by Alis View Post
    nodod materiālu tiesu izpildītājiem (paldies NA...).
    Lūdzu pasakaiet, ka tam nekāds sakars ar to, ka NA līderis ir Lūsis.
    Virtuālās 3D pasaules piedāvājumi jūsu objektiem.

Pieredzējis lietpratējs Devil_Inside's Avatar

Tās jau nav tikai attiecības ar valsti. Parādi ir jākārto vienmēr.
    Tas, ka privātie aizdevēji nekasās ar tiesām nav rādītājs - viņiem ir savs funktieris kāpēc. Civiltiesiskā parādu piedzīšana izmaksā kaut kādus nieka +/- 8EUR (Ls 5 kādreiz). Pārējās izmaksas (tiesu izpildītāju, utt.) ir atrunātas normatīvajos aktos, kuru nezināšana neatbrīvo no samaksas.

Par nodokļu parādiem, cik zinu, tad vismaz vienu reizi noteikti informē. Protams, nebūs tā, ka katru dienu sūta atgādinājuma SMS.
    All good things in life are FREE*
    *plus shipping and handling

Pieredzējis lietpratējs

ir kāda vietne kur var apskatīt konkrēti ?

Raugs ir biologu draugs.. vimba_zlobnaja's Avatar

Jā, gribētos redzēt vai man arī "kaut kuuuur" nav kaut kas neapmaksāts.

"Saule vēl nebija uzlēkusi, kad Muļķu zemē jau sākās rosība"
    Pērku Voodoo kartiņas!! Visiem kam, ir sūtiet PM.
    Meklēju šādu disku - WD6400AAVS-00G9B1

Pieredzējis lietpratējs Devil_Inside's Avatar

Nodokļu parādus var redzēt VID EDS.
    All good things in life are FREE*
    *plus shipping and handling

Ja ir eID tad var provēt https://manidati.kreg.lv/

Linux is like a wigwam: no windows, no gates, apache inside..

Pieredzējis lietpratējs sandors's Avatar

Ja būtu tiesu izpildītāja darbiņš % no parāda, tad šie normāli vārītos uz lielajām summām.
    Tā kā šeit viss ir ok. +- ar 50€ plusā jārēķinās, ja tiek saņemta šāda cedelīte....
    Protams, mega stulbums ir tas, ja pat īsti nessi bijis lietas kursā, ka esi palicis parādā pāris eiro!

Quote Originally Posted by Alis View Post
    Gribu visus pabrīdināt, kuriem ir bijušas kādas attiecības ar Valsts struktūrām/iestādēm kā rezultātā palikušas kaut kādas nenokārtotas finanšu operācijas (nenomaksāti administratīvie nodokļī/nodevas utt.). Obligāti nomaksājiet (kaut vai daži € ) noteiktajā laikā , jo Valsts nesūtīs atgādinājumu kā to dara privātās kompānijas/bankas, bet uzreiz nodod materiālu tiesu izpildītājiem (paldies NA...). Manā gadījumā es biju aizmirsis par nieka 4 € un tagad saņēmu mīļu vēstulīti no tiesu izpildītājas ar ciparu 57 € !!!, kas jānomaksā līdz konkrētam datumam, bez variantiem. Skaisti uzvārījās no 4 eiro.
    p.s. Tai pat laikā Dānijā bija uzlikts sods (50 €) un parādu piedziņas firma piedzina tikai 52!!! €, jūtat atšķirību?
    Man liekas, ka kāds te ****, ka dēļ 4 Eiro tādas klapatas!

Likums par Nodokļiem un nodevām, 26.pants. 6.1 punkts:
    Nokavēto nodokļu maksājumu piedziņu, izņemot muitas nodokli un citus līdzvērtīgus maksājumus, neuzsāk, ja piedzenamā parāda kopsumma nav lielāka par 15 euro.
    Pie tam, parādus valstij visupirms centīsies paņemt no tava konta kādā bankā, tā kā nebūs tā, ka uzreiz rīkļurāvējiem nodos, ja var paņemt burtiski vienas dienas laikā ar vienu vienkāršu pieprasījumu bankā.

Bet vispārīgi laikam esi tāds cilvēks, kuram gribas citus mest, ibo kā gan tu varēji dabūt arī Dānijā parādu?!!

Ko darīt, ja valsts man iedod papīru (izziņa), kurā ir rakstīts, ka samaksa ir veikta un apakšā ir iestādes darbinieka paraksts, bet reāli nauda nav aizgājusi?

nevar būt, čeku/maksājuma orderi iedeva? izziņa fufelis.

Instigater, nav jau runa tieši par nodokļiem, cik saprotu.

Droši vien, ka fufelis.
    Tā ir izziņa ko dod pie pases nomaiņas. Es maksāju ar karti, bet darījums nenotika, iznāca čeks - darījums nav noticis, atkārtot operāciju. Tante dodot izziņu teica, ka varēs samaksāt saņemot pasi, bet izziņā ir rakstīts, ka ir samaksāts. Pie pases saņemšanas parādu izziņu un pasi man iedod? Es gan neesmu vēl pačolējis internetbankā vai no konta nauda būs aizskrējusi, visdrīzāk jau ka būs, tik kaut kur komunikācijas kļūda First Data vai kam tur sanāca.

Extreme member weedy's Avatar
    Blog Entries
    1

Latvija.lv gadījumā arī nav kaut kādas atskaites par parādiem?
    VID EDS paskatījos, tur viss ok izskatās, bet vispār tur ir pamaz info vai arī es neprotu atrast.
    I lived half my life in USSR & more under Putin. If you think the free world is an illusion you are likely one of the lucky ones born there. - G. Kasparov.

Stay hungry. Stay foolish.
    http://www.youtube.com/watch?v=UF8uR6Z6KLc

Pieredzējis lietpratējs

tiešām tas eds kaut kā stulbi uztasīts!
    ļoti nesaprotami vienkāršam lietotājam.
    latvija.lv man liekas var apskatīt tikai īpašuma nodokļa stāvokli/parādus.

Pieredzējis lietpratējs geex's Avatar

Laikam neesi gājis uz VID stāvēt rindā nodot atskaites, salīdzinājumā ar to, pofig kā ir uztaisīts

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)