Page 26 of 26 FirstFirst ... 162223242526
Results 501 to 517 of 517

Thread: Mikrotik

Pieredzējis lietpratējs dust's Avatar

Danke! Vakarā pamēģinās.
    Neiedomājos, ja vajadzētu caur softu provēt burties.
    Uz visādiem dlink utt mainstream aparātiem tas pasākums man vienmēr ir bijis plug and play līmenī, vismaz basic mājas tīklā točna.

Skatos MT routeros ir opcija 2xWAN portus Policy Based Routing (Mangles) iedarbināt.
    Jau sapriecājos nu tik varēšu savu 4G-Bites-huawei routeri un LMT-LTE18 routeri iedarbināt kopā
    kur RB4011 routers būtu kā main devais ar diviem WAN portiem un tad trafiku varētu dalīt pēc sirds patikas

Jau sapriecājos, huawei router pārslēdzu tunel modē, BET
    kā LMT LTE18 router var LTE interfeisu iedarbināt passthrough LAN modē?
    tādas opcijas pie LTE interfeisa šim vienkārši nav...
    quick setup ar nekā tāda nepiedāvā...
    pie bridge portiem LTE interfeis ar neparādās, ...
    pa nulēm noresetot router nevar(vajag defaulto konfig atstāt pēc reset)

ja uz LTE18 router visu būvēju šo Policy Based Routing
    vienu lan portu par otru WAN izveidojot, normāli viss nestrādā, jo default lmt route kas ir no def.konfiga(kuru dzēst nevar) visu Policy Based Routing sajāj/pasākums normāli nerulē

moš ar ir rokas līkas
    bet liekas ka LTE18 routers ir sašūts ar default konfigu, kur šāda opcija netiek atbalstīta...

jē rokas līkas
    izrādās LTE passthrough LAN definējās pie APN profiliem..

bet es nekādīgi nevaru iedarbināt DHCP klientam sciptu lai nošancē, lai tas attiecīgi route izveido, pasportošu vēl, gan pielauzīšu

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Var man lūdzu kāds palīdzēt rūtēri (konkrētajā gadījumā TP-LINK C6 v3.2 nokonfigurēt strādāt kā repitēri, neizmantojot LAN kabeli no galvenā rūtera uz otro rūteri ?

Main router ir MikroTik LMT LTE18 (https://www.router.lv/product/563/en...nD-TC&EG12-EA/) un secondary routers ir tas minētais C6 tp-links. C6 operation mode ir tikai router vai access point.

C6 access point mode jau pēc tutorial ir limitēts "via an ethernet cable", bet man vismaz pagaidām līdz galam nesaprotami vismaz na minutačku bija sanācis setups, kur WIFI bija ar internetiju, lai gan lan cable bija off caur Router mode. Vispirms C6 vienkārši pa lan kabeli piejūgts pie Mikrotik LMT LTE18 un tur attiecīgi saņemtais nets pa wifi šancēja, bet tad pamēģināju iekš C6 Advanced/System Tools/System Parameters (1) ieslēgt WDS bridging uz MikroTik LMT LTE18 doto wifi, (2) izslēgt dhcp server, (3) restart C6 paralēli izraujot lan kabeli un boom (4) wifi no C6 bija ar visu netu pat pie izrauta kabeļa, bet vēl viens C6 restarts un wifi jau bija bez internetija krch es kaut ko / kādā solī laižu garām dēļ hujovām zināšanām.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Tam Archer nav norādīts, ka šis prot darboties Repeater modē, tas gan nenozīmē, ka neprot, bet Repeater ir tā opcija, kuru meklē.
    Specenē minētais Mesh gan darbosies tikai konkrētiem TP-Link modeļiem.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Tev varētu vajadzēt citu firmware priekš tādām izvirtībām..
    https://openwrt.org/toh/tp-link/archer_c6_v3

Quote Originally Posted by BigFish View Post
    Tev varētu vajadzēt citu firmware priekš tādām izvirtībām..
    https://openwrt.org/toh/tp-link/archer_c6_v3
    Es par openwrt biju domājis,bet neatradu info vai tas "atvērtu" repeater mode vai tā by default openwrt ira?
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

dažreiz pietiek izslegt dhcp server un tad sak stradat kā reapter..
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Quote Originally Posted by DJWoX View Post
    dažreiz pietiek izslegt dhcp server un tad sak stradat kā reapter..
    Nu jā man jau arī izdevās onetimer,tikai nesaprotu kas pēc restarta varēja nobrukt. Šo kontekstā ar openwrt tutorial lasot šķiet bez dhcp serverr off rūterim vajag iedot static ip
    Last edited by -JJ-; 3 Days Ago at 15:36.
    Pussy Power

Man radās doma, ka MikroTiks var izmantot wifi un pieslēgties tplinkam (viņam izslēgts dhcp, iestatīta statiskā ip adrese, atslēgti visi FW rūļi). HZ vai strādās, jāeksperimentē..

Jaunumi priekš tiem, kas tankā...

Mikrotik hAP AX^2
    Chateau LTE18 ax
    Chateau 5G ax
    Last edited by BigFish; 3 Days Ago at 16:27.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Nav pārdošanas topiks, bet man bez pielietojuma stāv RB2011UiAS-2HnD-IN.
    Mazums kādam uzrodas interese, tad par puscenu no getic cenām bez PVN.
    Last edited by Bender; 2 Days Ago at 11:25.

Varbùt kāds var palaist benchmarkus uz rb4011 docker konteinera, lai pamērītu ar rb5009 cpu jaudu?

Reku piemērs kā: https://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=186936

tīri ziņkāre, kā tas var būt ar x86 supportu, ja iekšā ir arm64 SoC-i?
    caur emu? napik tas ir vajadzīgs?

No kura @#!%& tu izvilki, ka tur ir kaut kāda saistība ar x86/64? Linux uz daudzām platformām atbalsta dockeri, arì uz arma un skiet kko no mips (vismaz kkur rakstija ka defaultaja konfiga linux kernelis supportes). Tur nevajag virtualizaciju vai emulaciju.

Gan jau tulit atnaks instigateris un ieskaidros tev ar dokeri, kubernēti, virtualizāciju un emulàciju.

nu sāksim ar to ka MT tur nekāda sakara ar dokeri, ir tikai containerd(?) supports.

Par x86 vajag gan emulāciju, kā tad arm64 kompilēts routerOS linux kernelis izpildīs kodu caur oci/shim?
    The Linux kernel has a feature called binfmt_misc which allows us to define our own handlers for arbitrary executable formats. We use this feature to load x86-64 executables using QEMU.

Neko daudz nestāstīšu, ko vajag saprast no konteineriem, ka tas nav nekas diži vairāk kā labi paveikta programmas izolācija un resursu limitu vadība.

Hosta kernelim ir jāatbalsta attiecīgās iekš konteinera ieceptās appas arhitektūra. Vienu un to pašu appu var piegādāt tajās arhitektūrās, kādu, vispirms, atbalsta pats appas source kods, un tad, paša images uzturētāja vēlme piedāvāt attiecīgās arhitektūras konteineru images.

Man gan ir sajūta, ka jūs abi lieliski šo saprotat, tikai confjūžens ir par attiecīgā MT forumā rakstīto. Tāpat es arī no galvas nezinu kurš MT dzelža modelis kurā arhitektūrā būvēts, tur arī var būt nesaprašanās.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread