Page 24 of 25 FirstFirst ... 14202122232425 LastLast
Results 461 to 480 of 494

Thread: Mikrotik

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Pamēģini pārinstalēt routeros, būs jāizmanto netinstall. Pēc os uzlikšanas, apdeito arī firmwari zem /system/routerboard upgrade.

https://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:Netinstall

samainīju savu veco STX bordu uz LMT LTE18, viss tip top speed ievērojams, bet

jautājums par SMS:
    ar LMT_LTE18 var izsūtīt? kā uzmetu caur sms tooli send sms tā boards norebootojas..

Man šķiet, mikrotik var tikai saņemt komandas sms formātā...

Dell/Lenovo/HP laptopi par labām cenām. PM

Mikrotik kits ar lte6 man suta sms bez problemam. Man bija problema ar sms sanemsanu, bet tā risināsana nebija prioritate. Arp edejo stable versiju sms tagad nak bez problemam.

Aleluja - 7.1 Stable ir iznācis, beidzot LTE18 un tml. verķiem ir pirmā stable versija, kaut produkts tirgū jau kādu gadu, oi, nē, vairāk ...

Pieredzējis lietpratējs Dzintars's Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Aleluja - 7.1 Stable ir iznācis
    Tukša iršana no mikrotik puses, manam AC2 stable kanālā rādās 6.49.2, kas iznāca vienlaicīgi ar 7.1 "stable". Kā vispār kaut ko tik debīlu var izdomāt, jāpārslēdzas uz testing kanālu, lai uzliktu "stable" relīzi.
    Last edited by Dzintars; 12-07-21 at 18:03.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Apskaties vēlreiz - ir parādījies Upgrade kanāls, kas pazūd uzreiz pēc upgrade un paliek par jauno Stable.

Quote Originally Posted by Dzintars View Post
    Tukša iršana no mikrotik puses
    dzintar, varbuut ko jaucu, bet, manupraat, mees tak abi reiz uz mikrotik straadaajaam, mhhhh
    pie kam tu visai tiesji :>
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Apskaties vēlreiz - ir parādījies Upgrade kanāls, kas pazūd uzreiz pēc upgrade un paliek par jauno Stable.
    Tad es laikam nesaprotu, kā mikrotik relīžu kanāli strādā. Ja ir stable relīze, manuprāt, tai vajadzētu būt stable kanālā. Ja esmu jūzeris parastais, kas rūteri uzsetojis ar telefona aplikāciju, man, nemainot update konifigu, nav nekāda info par to, ka pieejams updeits.

Quote Originally Posted by drunk_lizard View Post
    dzintar, varbuut ko jaucu, bet, manupraat, mees tak abi reiz uz mikrotik straadaajaam
    Man liekas, ka tu kaut ko jauc.
    Last edited by Dzintars; 12-07-21 at 19:20.

Man uz MT 7.1 rādās kā beta (testing kanāls). Bet mājaslapā pie downloads - gan stable ir abi gan 6.49.2 gan 7.1.

Ok, upgrade kanāls parādās tikai ja 6.49.2 ir uzlikts. Ar .1 nerādijās.
    Last edited by BigFish; 12-07-21 at 20:03.

Pēc šī izskatās, ka v7.1 "stable" relīze sačakarē katru desmito rūteri, tapēc nav ielikta stable kanālā.

Quote Originally Posted by normis
    You should only move to v7 if all the needed features are there. A decision was made, that we will not hold v7 release for much longer, because so many people can already use it, and it works great for 90% of users. People with specific needs for specific functions can then test 7.2 or next releases, but those who don't need them, can safely use 7.1 now.
    https://forum.mikrotik.com/viewtopic...180831#p895516
    Last edited by Dzintars; 12-08-21 at 10:07.

Un pazuda 7.1 no stable jau, laikam pārlieku nestabils izrādījās

Es vienai iekārtai mēģināju 2x likt, neveiksmīgi. CPU noslodze 100 procenti un knapi knapi izdevās downgrade. No 6.49 uz 7.1, vēlreiz no 6.49.2 uz 7.1 un viss tas pats. Pppoe iezvane nenotiek, izcili lēns un startēja rOS ļoti ilgi. Paliku pie pēdējā v6.
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Pieredzējis lietpratējs Lifz's Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Un pazuda 7.1 no stable jau, laikam pārlieku nestabils izrādījās
    paskrollē lapu zemāk

Es AC2 upgreidoju uz 7.1, nekādu problēmu nebija. Bet man arī galīgi basic setups un nelietoju wifi interfeisus. Laikam trāpīju tajos 90%.

Quote Originally Posted by Lifz View Post
    paskrollē lapu zemāk
    Nu tagad ir, bet vakar kaut kādā brīdī nebija, es taču neesmu akls

p.s. tik un tā nav viss labi ar LMT. CA ik pa brīdim uzkaras arī ar šo + modem FW upgrade un sēž uz viena band līdz LTE interfeisa restart. Retāk kā agrāk, bet problēma ir. Laikam ātrāk 5G ieviesīs nekā šo salabos

Quote Originally Posted by Kashelz View Post
    Es vienai iekārtai mēģināju 2x likt, neveiksmīgi. CPU noslodze 100 procenti un knapi knapi izdevās downgrade. No 6.49 uz 7.1, vēlreiz no 6.49.2 uz 7.1 un viss tas pats. Pppoe iezvane nenotiek, izcili lēns un startēja rOS ļoti ilgi. Paliku pie pēdējā v6.
    Paturpinot šo tēmu, rūteris ar 7.1 neveiksmīgo upgrade/downgrade bija izdomājis strādāt @250 MHz nevis native 400 MHz. To tik pēc laika pamanīju. Kaut kad jāpamēģina netinstals un bez konfigurācijas iepotēt, varbūt tīrajā ies. Tagad nav saprašanas ko šis tur vispār konfigā sačakarejis jo downgrade arī izmaiņas kas nav bijušas pirms tam. Bija sakāries kad vajadzēja restartet, nekāds trafiks negāja cauri, daži mbiti. Iekšējo firmware no 7.1 nometis uz 6.49.2.
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Nesen sagādāju LMT mājas internetu ar to jauno modemu, kurā ir Mikrotik programmatūra. Palūdzu, lai LMT vēl iedod statisko IP adresi, lai es varētu no interneta tikt klāt savam datoram, kas atrodas aiz maršrutētāja. Statisko IP adresi manam pieslēgumam iedeva un to es ieraudzīju no Mikrotika webfig. Sabakstīju visus iestatījumus pēc šīs pamācības https://systemzone.net/mikrotik-port...-using-winbox/ no webfig vides, lai savam datoram tiktu klāt ar komandu ssh user@87.85.74.73 -p 21133 , bet tā arī neizdodas no interneta tikt datoram klāt. Kad paskatos Firewall NAT sadaļā izveidotās konfigurācijas statusu, tad tur pilnīgs klusums valda (0 b/s). Vai ir kāds labāks paņēmiens, kā no ārpasaules piekļūt iekšējā tīklā esošajam datoram caur ssh? Ceru ka neesmu vienīgais lietotājs, kurš vēlas piekļūt no interneta savām iekārtām aiz LMT modema/maršrutētāja.
    cīņa ar vējdzirnavām mēdz būt neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa

Ar kompi iekšējā tīklā tiec klāt ssh caur iekšējo hosta ip?

Iekšējā tīklā tieku caur ssh no viena datora pie otra un otrādi. No šiem datoriem tieku klāt cita datortīkla datoriem caur ssh, tiesa, tas datortīkls internetam ir pieslēgts ar tet internetu un tur arī stāv Mikrotik maršrutētājs, kam ir analoģiski uzlikta ssh forvardēšana.
    cīņa ar vējdzirnavām mēdz būt neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread