Page 18 of 18 FirstFirst ... 81415161718
Results 341 to 346 of 346

Thread: Mikrotik

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

man lieks Dev ļoti fokusejas uz 7 versiju un 6 versija smb salauza un nedomā labot jo maz cilveku lieto.
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Aleluja, 7.1 beta3 ir web, beidzot ir iespēja tikt vaļā no vairuma gluku LTE18 rūteru īpašniekiem, kuriem bija radusies stulba vēlme atjaunot oriģinālo firmware uz vienīgo piejamo 7.1 beta 2 ģlukodromu, pēc kura vairs iespējas atgriezties uz veco nebija. LMT supports arī veco firmware failu nedeva, tikai speciālistu piedāvāja uz mājām atsūtīt
    Vēl ~ gads un šis rūteris tiks pie īsta stable firmware, nevis fake - nosaukumā tikai

Nu nez, es jau teiktu ka tā īpašnieku problēma, man tāda stulba vēlme nav radusies jo viss tāpat strādā ar 7.0.1

Nu ne īsti, ņemot vērā ka tā firmware ir stable tikai nosaukumā
    Viss strādā - ok, no sērijas "nečakarē to kas strādā", bet šis jau nav skapis vai rakstāmgalds, kurš mētājas stūrī, te netiec pie nekādiem security fix'iem kaut vai.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Cik bieži tev ir bijuši nepieciešami security labojumi priekš rakstāmgalda vai skapja? Atskaitot vienu priekš skapja, kad tas ir jàpieskrūvē pie sienas? [/TROLL]

Jā bet nopietni - man visiem iepriekšējiem rūteriem bija vajadzība likt vai nu dd-wrt, vai tomātu vai ko citu. Šim es totāli neizjūtu tādu nepieciešamību, un pat lmt pipars, kurš bija atbraucis pie manis risināt problēmas pirms mikrotika atzina ka manas vajadzības ir "īpašas".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread