Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 60 of 60

Thread: veļas mašīna

AEG dārgais gals jau 4 gadus strādā labi, 2x dienā vidēji ņemot mazgā, pirms tam Siemens, pirkta 1995. g. lietota!, nokalpoja līdz 2011. bez problēmām, un tika atdota tālāk, strādājoša (nomainīju, jo izmēru dēļ vairs nederēja)

Starp citu , kamēr nekā prātīga nav ieteikts , tikmēr..
    http://eoz.lv/showthread.php?30339-U...l=1#post766295

Quote Originally Posted by BRUTUS View Post
    Nu re , keramiskais ?
    Izskatījās pēc tērauda. Laikam ~€50 kopā samaksāju ar darbu un krūštura stīpiņas izvilkšanu. Viņš pat nebija nobeidzies, vienkārši meistars teica, ka viņam kā reiz ir tāds līdz un pie vienām sāpēm nomainīs, lai miers uz gadiem 5...

Nu redz , nianses ir daudzas , sildelementa materials , motora pievada veids , siksna , jeb pa taisno , tās ir tikai pāris nianses no entajām , no kurām momentā var izvairīties ievācot pareizo infu.Pačekoju, brīnums, ražotaji pat norāda decibelus (mazgāšana/centrafūga)

Dzīvesvietā ir veca LG veļene, kalpo kādi patsmit gadi toč, varētu būt 15, brīžiem patrokšņo, bet kalpo. Bet nebut nemazgā veļu 2x dienā, tad jau drēbes ātri par veļas lupatām paliktu
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Paņēmu šadu http://www.aeg.lv/products/ve%C4%BCa...1ju/l87695nwd/
    No web-shop.lv (pēc JJ rekomendācijas).

Sieva apmierināta, pietiek 30 min pažāvēt un ir Protams pilnai laimei vajag daudz ilgāk žāvēt, bet attiecīgi $ un ne vienmēr steidzami vajag to sauso veļu.

Pieredzējis lietpratējs netbeast's Avatar

es ar lieliem ekraaniem nenjemtu, sevishkji, ja beerni ir maajaas. peec tam daargi maksaasi, lai tiktu pie jauna ekraana. otrkaart, kkas nojuks programmeeshanaa, sauksi meistaru un raudaasi atkal.

man ir bijushi abi varianti - kombo un atsevishkji.

mana pieredze ar zhaaveetaaju un veljeni - ir indesit/hotpoint ar iebuuveetu zhaaveetaaju. mashiina paveca (gadi 7 noteikti), un velja ne paaraak labi smarzho, kad vinju pazhaavee tajaa zhaaveetaaja. vinjam arii nav kondensaata laades, taa kaa es nezinu, kur tur to mitrumu novada un kaa. visaa visumaa, taa veljene biezhaak luuzt, kaa straadaa, bet diez vai var no taa buuveet viedokli par shaadu komplektu.

Es ieteiktu njemt parastu veljas mashiinu, bez zhaaveetaaja un tad zhaaveetaaju atsevishkji.

zhaaveetaaju vajag kondenseejosho, kuram ir uudens laade. vinjiem muusdienaas ir smiekliigi mazi izmeeri. peedeejaa maajvientaa mees ielikaam zhaaveetaaju pieliekamajaa. durvis gan vajadzeeja nonjemt, bet vinjsh tur perfekti ieliida un normaali straadaaja. ar zhaaveetaaju gan ir jaabuutu uzmaniigam, nevar atstaat dziivokli, kad shis griezhas, jo var uguni sakjert, ja vien nav kkaada ugunsdroshiibas sisteema iebuuveeta.

REVIVE:
    Meklēju price/durability skalā veļasmašīnu līdz 45 cm dziļumā..
    Atradu variantu - BOSCH WLG24260BY
    Kādas atsauksmes, pieredze?

Pieredzējis lietpratējs Svens's Avatar

Nu ko.. Kādi jaunumi? Vairāki no Jums šīs diskusijas laikā iegādājās jaunu veļasmašīnu. Citi vēl gan jau atsauksmes no malām saklausījās/salasījās. Kādi secinājumi?
    Kā jau var noprast, mana veļasmašīna šovakar salūza. (Pienākošo ūdeni pa taisno laiž ārā, pat drēbes nesaslapinot. )

Ir man šitāds agregāts pieejams uz tirdziņu.
    Vācu rūpnīcas Vācu tirgum. https://www.siemens-home.bsh-group.c...liste/WM14E326

300eur un var vest mājās

Rīgas centrs, 5 stāvs, uzēdiet rupjmaizi pirms braucat pakaļ.

Vai arī kādā vietējā veikalā vienkārša Electrolux par tādu pašu vai zemāku cenu - jauna un ar garantiju. Vismaz es tā izdarīju, kad Bosch nobruka. Ja ir vēlme, var izsaukt meistaru (ap 30 eur/h) un nomainīt sūkni. Gala rezultātā izmaksas var davilkt arī pāri simtam, bet būs lētāk.
    Keep your own way

Electrolux EWF1274BW. Lēta, trokšņo. Vecajai EW1275F salūza "zirneklis" (varbūt kādam ir? Der arī no vairākiem citiem modeļiem).
    Last edited by Katzenjammer; 3 Days Ago at 09:07.

Pieredzējis lietpratējs Net_party's Avatar

Man ir laba pieredze ar Siemens mašīnām. Praktiski nenokaujamas, ja rokas no pareizās vietas aug.

Kur likt veco, lai pašam nav jāpiepūlas?

Pieredzējis lietpratējs kvazi's Avatar

Click image for larger version. 

Name:	31475396_1245095602287753_5279111034144030720_n.jpg 
Views:	101 
Size:	23.9 KB 
ID:	36942

Pieredzējis lietpratējs kava's Avatar

Tiko paņēmu iekš PTA jaunu AEG. AEG tāpēc, ka iepriekšējā arī AEG, godam nokalpoja 18 gadus bez problēmām līdz sāka niķoties elektronika.
    Maksājums sadalīts uz 10 mēnešiem bez kādiem uzcenojumiem. Par papildus 12eur veikals pats atveda un ienesa dzīvoklī.

Quote Originally Posted by kvazi View Post
    Click image for larger version. 

Name:	31475396_1245095602287753_5279111034144030720_n.jpg 
Views:	101 
Size:	23.9 KB 
ID:	36942
    Šis stundas laikā savākšot veco.
    Last edited by kava; 1 Week Ago at 14:23.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by Katzenjammer View Post
    Vecajai EW1275F salūza "zirneklis" (varbūt kādam ir? Der arī no vairākiem citiem modeļiem, arī Indesit laikam).
    Kāds tas izskatās? Ir viens AEG lūznis..

Tāds. Tur modeļu numuri arī ir (laikam ne visi)
    https://www.amazon.co.uk/Electrolux-.../dp/B01LXJ820C

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Oi, es tādu detaļu neesmu redzējis savā lūznī..
    Pēc numuriem arī sarakstā nav, man ir LL1820.

Aeg ir tur kaut kas līdzigs, bet vai ar vajadzīgi P/N

edit. nederēs tomēr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)