Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 65 of 65

Thread: Temperatūra

Processors ir stock, tāpēc arī uztraucos. Pašai kastei viens vents kas velk iekšā, viens, kas pūš ārā.

Idle temperatūras ir 28-32. Brīžiem, uz kādu sekundi, uzspaiko kāda core līdz kādiem 58, bet es lasīju, ka tā uzspaikošana Intel pročiem ir standartiņš.
    I stand apart from the rest. I stand as the last line of defense. I am a dream wrecker. In my world, every puck is a threat. I defend my net on the principle that it is my home and that nothing comes in uninvited. Every save I make fuels the next, and every crease I protect is my own. I AM A GOALIE!

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Atšķirīga temperatūra ir normāla + turbo boost defaultā menedžē frekvenci corēm un tā nav vienāda.
    Ja tā temperatūra ir idle, tad ir par daudz.
    Vai nu nav ļoti paveicies CPU loterijā, vai problēmas ar termopastu, bez 6700K nebija baigi karsti uz stock, 7700K bija daudz lielākas bēdas ar šo.
    Last edited by andrisri; 3 Weeks Ago at 22:52.

Pieredzējis lietpratējs v1ks_'s Avatar

28 - 32 idle ir OK, ja vien Tev telpās nav 16C. Pie 16C ambient, 32C idle varētu skaitīties virs normas.
    Mītiem par to, ka pastas uzklāšanas metodei ir būtiska nozīme, personīgi neticu. Esmu vieniem un tiem pat CPU licis gan punktus, gan svītras, gan krustus, gan vienmērīgi izsmērējis pa visu IHS. Jebkurā gadījumā, within margin of error, pie normālas lietošanas.
    Noņemt dzesi, pārlikt pastu un paskatīties, kas notiek, problēmas nevajadzētu sagadāt, tā kā ar to arī varētu sākt. Mazums, ne tā skruves pievilktas un nevienmērīgi izlīdzinājusies pasta, or something.
    SYS1: R5 1600|AX370 Gaming 5|GTX970|16Gb 3000Mhz|480Gb SSD|Meshify C|SSR-650PX
    SYS2: 6500|H110M-ITX/AC|GTX 970|8Gb 2133Mhz|240Gb SSD + 1Tb HDD|Raven RVZ02|SFX-500GD-C

Man 6700k strādā ar tādām pašām temp uz ūdens. Tagad nepievēršu tam vērību, bet populārākais ko ieteica bija noņemt IHS un uz šķidrā metāla sēdināt, tad tās temp pa kodoliem būšot ar 2-3grādu starpību. Tādu soli arī nespēru.
    Nepamanīju ka iet runa pat stock. Man šādas temp uz 4.7ghz. 1.32v
    Last edited by Ērix94; 3 Weeks Ago at 12:40.
    CPU i7 6700K @4.7ghz 1.32v LEPA AquaChanger 240 MB Gigabyte Gaming K3 Z170 RAM 16GB Kingston Fury 3200mhz GPU AORUS GeForce® GTX 1080 Ti 11G

Pieredzējis lietpratējs dust's Avatar

Tev draugs zem IHS moš ir pulveris vai tukšums. KKādam hasvelim man bija šitāda problēma. Paņēmu ar mikrometru un samēriju ka vienā pusē IHS no proča PCB ir par 0.2 - 0.25mm augstāks nekā otrā pusē. 0.1mm ir standarta A4 lapas biezums. Intelis zem IHS kleksē lēto baltuci un bieži vien diezgan neadekvāti. Normāli pastas slānim vajadzētu būt 0.05-0.15mm. Moša elektronikas guru var mani palabot, taču 0.2mm pie detaļu ražošanas ir ārkārtīgi liela novirze. Paņem kādu taisnu bleķekli un krusteniski pārmet pāri dzesekļa hītpaipiem kuri kontaktē ar IHS, moš tur ir izvirzījumi plaknē, piemēram malējais hītpaips ir ar 0.1-0.2mm izvirzijumu un teorētiski palielina spraugu starp IHS un paipu, ar aci saskatīt būs sūdīgi taču var mēģināt nomērīt ar to pašu A4 papīru vai aluminija folijas gabalu kuram zināms biezums.

0.2mm ir ļļļooooti daudz. Bilde bik miglaina, rokas rīc. Ja kāds netic MIB, tad varu nomērīt ar Mitutoyo.

Uguntiņa acīs ir zīme, ka galvā gruzd zāģu skaidas. /Vecomamma/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)