Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 41 to 60 of 116

Thread: Skylake non-k OC

Visi baigie klokeri pēkšņi satasījušies. Tad kad bija 3570k/3770k un 4770k vairums dzīvoja uz stock.

Quote Originally Posted by CeleronS View Post
    Visi baigie klokeri pēkšņi satasījušies. Tad kad bija 3570k/3770k un 4770k vairums dzīvoja uz stock.
    Stock? #Ziema 2012 uz gaisa dzeses
    Click image for larger version. 

Name:	ziema.jpg 
Views:	143 
Size:	290.6 KB 
ID:	29826

Sales & OC referer's Avatar
    Blog Entries
    1

Eu, Skylake klokeri - kur jūs voltāžas skatāties? Es te pēkšņi galīgi neko neiebraucu.. Nometu uz 24/7 proci (4.2GHz @Adaptive un MAX ko redzu @CPU-Z ir 1.136V, bet @HWINFO64 ir 1.199V - 1.200V, savukārt @BIOS 1.248V).. Tak kā tas vispār nosakās precīzi, ja visi raksta, ka tik un tik utt utt utt..no kurienes readouti ņemti?

Lūk mans stock i7-6700k GPU-Z rāda 1.284v, biosā tas pats.

Blog Entries
    1

, bet es tak @bios uzliku 1.22V manuāli - katrā vietā savādāks rādījums.. Pamēģināšu ar Aida64 paskatīties, kad vēl būs brīdis piesēst klāt..

Quote Originally Posted by referer View Post
    , bet es tak @bios uzliku 1.22V manuāli - katrā vietā savādāks rādījums.. Pamēģināšu ar Aida64 paskatīties, kad vēl būs brīdis piesēst klāt..
    Un kāda ir maksimālā pieļaujamā voltāža priekš skylake procesoriem ?

Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by @rmands View Post
    Un kāda ir maksimālā pieļaujamā voltāža priekš skylake procesoriem ?
    Uz 24/7 ne vairāk par 1.4V, bet es personīgi ieteiktu turēt ne vairāk par 1.35V..un tas jau ir daudz vairāk, nekā Haswell, kuram arhitektūra nebija tik maza kā Skylake.. Brīnos - kā tas CPU neuzcepas ! Man vienmēr ir maza voltāža patikusi - nafig CPU mocīt, ja velk tāpat visu.. Nobenčot = patīkams un azartisks pasākums !

P.S. Stock voltāža gan Haswell, gan Skylake (runa iet tieši par 4790K un 6700K), mātesplate uzliek ~ vienādu (1.26V, bet +/- 0.05V, jo atkarīgs no modeļa)! Tai pat laikā - IvyBridge un daži Haswell ar tādu voltāžu uz 4.6 - 4.7 varēja strādāt (izņemot retus gadījumus, kad sempls slikts bija trāpījies)!

http://www.tomshardware.com/news/sky...bug,30979.html

Nelielai humora devai - ka tik ar šo fix'u Intel's nenoņems OC iespēju non-K CPU.

Quote Originally Posted by Novice View Post
    http://www.tomshardware.com/news/sky...bug,30979.html

Nelielai humora devai - ka tik ar šo fix'u Intel's nenoņems OC iespēju non-K CPU.
    Man nav maģistrs modernajās mākslās, bet man domāt, ka Intelis nevar piespiest ražotājus kaut kā makslīgi nolokot BIOSā iespēju mainīt BCLK. Pat, ja viņi var, viņi nevar piespiest gala lietotāju šādu BIOSu flešot...

Pieredzējis lietpratējs kalcijs's Avatar

Vienmēr jau pastāv iespēja uzlikt veco BIOS versiju, teorētiski.

Dell 7577
    i5 7300HQ, GTX 1060MaxQ 6GB, 15.6'' FHD IPS, 16GB 2400 MHz DDR4, 256GB NVME+1TB SATA SSD
    Philips Crash, Logitech M705&A4Tech X7-200MP,CM Notepal U2+

Divi labākie 2016.gada price/performance procesori. Tiesa gan i3 nedaudz nedavelk līdz GTX970 līmenim pat ar 4.6Ghz frekvenci.
    Last edited by @rmands; 01-12-16 at 18:12.

Ja biosu neapdeitos tad nekas tur nemainīsies vismaz uz tagadējām z170 mātesplatēm.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Nāks ļaunais makrošits un intelis izdomās iedot šo kā updeitu, w10 bez izvēles, w7+ ja ne kā recommended tad kā opcionālo. Un varēsiet clockot cik uziet...

Intel dunduki var priecāties, jo šis mazais "misshaps" iespējams nogalinās amd zen, ja gadījumā iznākot tas būs tikai viduvējas veiktspējas.

Quote Originally Posted by CeleronS View Post
    Intel dunduki var priecāties, jo šis mazais "misshaps" iespējams nogalinās amd zen, ja gadījumā iznākot tas būs tikai viduvējas veiktspējas.
    Nez, nez, man jau liekas, ka Intel drīzāk izdara AMD pakalpojumu, piegriežot non-k OC pasākumu.
    Respektīvi, ja vairs nebūs i3, no kura teorētiski gandrīz i5 ir izspiežams, bet par to pašu ciparu, vai lētāk, varēs paņemt ZENu, ar kuru tas būs iespējams, domāju, ka daudzi cilvēki tā arī darīs.
    Var jau būt, ka es vienkārši domāju to, ko man gribas :skumjšamdfanbojasmailijs:.

Pieredzējis lietpratējs Arturs L's Avatar

Nedomāju,ka šis pasākums kaut kādā veidā ietekmēs AMD tirgošanas apjomus. Tie patchi ko izlaidīs Intel tiks tāpat apieti. Ja to visu atklāja, tad nav ko cerēt,ka netiks modēti BIOS, vai atstās esošos un neliks apdeitus.

Pieredzējis lietpratējs geex's Avatar

Tas non-oc enduser pircēju procents, kas pirka/pirks šos pročus priekš oc ir <0,1% no kopējā, tā ka Intelim ir reāli pofig. Galvenais piegriezšanas iemesls ir:
    Historically, there have been support issues—unscrupulous companies selling systems with slower processors that are overclocked, risking premature failure, overheating, and just plain overcharging—and more fundamentally, if you want a faster processor, Intel would prefer that you spend more money to get it.

Lai visādi kaktu kantori nesolītu brīnumus pa 3 centiem un Intelim pēc tam nav jācīnās ar garantijām nodedzinātiem pročiem. Ja kāds ņem ne-K proci klokošanai, manuprāt, viņš ir reāli debīls fanķikpisējs. Ja dildo nav paredzēts bāzt pakaļā, tad bāzšana pakaļā ir 100% uz paša risku. Intelis nodrošinās lai tādiem sevis varotājiem varētu garantiju atteikt.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by geex View Post
    bla bla... Ja kāds ņem ne-K proci klokošanai, manuprāt, viņš ir reāli debīls fanķikpisējs. Ja dildo nav paredzēts bāzt pakaļā, tad bāzšana pakaļā ir 100% uz paša risku. Intelis nodrošinās lai tādiem sevis varotājiem varētu garantiju atteikt.
    Šitā pateikt klokeru forumā lol. It kā tie K proči būtu tā speciāli taisīti klokošanai, a pārējie nea. It kā K pročiem, ja tos no OC nosvilina Intel jebkad būtu nodrošinājis RMA.
    Bottom line - debīls posts.

Pieredzējis lietpratējs geex's Avatar

Klokeriem, kas saprot ko dara, ir pofig gan šis mans posts, gan ko Intels updeito, slēdz utt.
    Šo es attiecināju uz patērētāju vulgaris daļu, kuri pērk īsti neapzinoties ko (jo veikli tirgoņi ieborēs, ka reku pa sviestmaizi uzdzīs), ka tik performance par mazāku naudu, tā pati galējība, kā pirkt K proci nemaz netaisoties to griezt. Neticu, ka Tu kādam, kurš ar klokošanu uz jūs ne-K proci pārdotu ar tekstu "šito var griezt", gan jau piedāvātu K dzīšnai, un apspriežot ne-K par klokošanu nemaz neko neteiktu, vai atrunātu, ka dzīt var bet nevajag bla bla bla.
    Un te pietiek tautas, kam labāk par šādu opciju nezināt, lai pēc tam nebūtu raudu palagi.
    Jā, uzrakstīju kautkā debīli.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)