Results 1 to 8 of 8

Thread: Rallija 2007 Kalendaara projekts!

Default Rallija 2007 Kalendaara projekts!

Rallija komisijas 2007.gada kalendāra projekts.

Rallijs „Vidzeme” – 27.janvāris – Sigulda
    Rallijs „Sarma” - 17.-18.februāris – Gulbene
    Rallijs „Talsi”- 18-20. maijs – Talsi
    Rallijs „Cēsis” -16.-17.jūnijs – Cēsis
    Rallijs „Kurzeme” – 14.-15.jūlijs – Liepāja
    Rallijs „Latvija” – 6.-7. oktobris – Rīga.

Varbūt, ka arī Lietuvas posmu var ieslēgt kalendārā, jo augusts ir tukšs un Lietuva 24.-26. augustā.
    Ārā spīd saule , bet ne visiem!

Jauna bilde ielikta, tas labi!

Kauko tauta runā par Latgales ralliju "Rāzna 2007", bet pirmo reizi droši vien būs kā sprints!

Bet augusts Lietuvā nav slikts variants - ceļi interesanti, daudz dalībnieku, vienīgais organizācija bikiņ klibo!

P.S. es jau labāk pie esti puikām

man jau ar labaak esi , kaa nekaa rada gabali ;-)

Kurā pakāpē?

Uzskatu ka tuvākājās ārzemēs tie ir vislabāk organizētie ralliji un ne tikai priekš sportistiem, bet arī priekš skatītājiem!

Pasties kaut cik parasti ir dalībnieku vienā gonkā ~ 100 nerunājot par saaremā ~ 200 tas nav tikai tāpēc ka ceļi labi... mūsējiem vēl augt un augt

P.S. Es ar sliecos uz to ka vajadzēs izmēģināt estu ceļus sporta režīmā...

Quote Originally Posted by perkonens
    Jauna bilde ielikta, tas labi!

Kauko tauta runā par Latgales ralliju "Rāzna 2007", bet pirmo reizi droši vien būs kā sprints!

Buus jau buus tas Latgales rallijs, kaa vecajos padomju laikos, paziistu organizaatorus (Butlers/Kreilis), cik jau zinu pashvaldiibas jau ar ir akcepteejushas ralli, tak shto buus rktiigs rallis pa plashajiem
    Latgales celjiem, kur Butlers/Kreilis praktiski katru otro nedeelju treneejaas.

Tikko veel ar Kreili draugos sarakstiijos, it kaa uz augusta saakumu tiek plaanots rallis.
    Last edited by DeadmaroZ-TLOTL; 12-09-06 at 15:33.

Biistams pasaakums , man uz cangladeshu ta jau bail braukt ka kaads pieshmigojies vieteejais neuzteshas virsuu , tagad taada iespeejamiiba palielinaasies entaas reizes!

Quote Originally Posted by DeadmaroZ-TLOTL
    Biistams pasaakums , man uz cangladeshu ta jau bail braukt ka kaads pieshmigojies vieteejais neuzteshas virsuu , tagad taada iespeejamiiba palielinaasies entaas reizes!

O, jaa kas i tas i, man chomam shitaa MTZ izbrauca priekshaa, meeginaaja apdziit, a pretii kaa par nelaimi naaca auto, chalim naacas ievilkt MTZ, kaa par laimi auto(audi B4 ) lupataas, a pashi tika sveikaa cauri.

Nezinu pa kuriem ceļiem Jūs tur braucat!? Es vismaz 6 reiz mēnesī esmu tajā krajā - un ne ko tādu neesmu redzējis, tur ir tādi paši idioti kā visur un nekas nav savādāks! Tik pat labi Jelgavā tev ar kāds ar "Bellarrus" var izkratīties priekšā un nesaprašanā skatīties apkārt - no kurienes nāk tā kaucošā skaņa...

Par tiem ceļiem - ja kādreiz sanāk braukt no Ludzas uz Dagdu caur Ezerniekiem...mmmmm...Somija nobāl! (viens no maniem mīļākajiem ceļiem (zeminiekiem))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)