Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 41 to 60 of 145

Thread: Ieteikumi dronam no ebreja līdz 250Eur

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

Par sūtīšanu no EU tikai pozitīva pieredze,muitas nekādas,lielākas paciņas atved kurjers uz adresi,vispār jau tie ķīnieši reāli tupī ka neliek EU stokā vairāk labu mantu,sen jau rakstīju lai ieliek 3D printerus,tak pagaidam bezcerīgi ar viņiem kaut ko sarunāt,solīt sola ka nodos priekšniekam,bet esmu sapratis ka katreiz ir cits suporta keks un viņiem pa lielam pie kājas.
    Ar tagad palasot gribās dronu,bet nevaru vien saprast kādu pirmo lai paņem,izskatās ka mazāk par 200 eirām nemaz nav ko ņemt,pārak apdalīti tomēr tie lētie,varbūt biku japagaida lai stokā vairāk parādās modeļi.
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

Šodien beidzot visas(gandrīz) daļas ir klāt,vakarā ķeršos pie sava koptera būves,izdomāju ka interesantāk būs salikt pašam savu konfigu nevis pirkt gatavu,vēlāk blogā sarakstīšu kur ko pirku un cik sanāk iztēŗēties ja būs interese varēsiet palasīt.Click image for larger version. 

Name:	IMG_20160909_191142.jpg 
Views:	127 
Size:	500.3 KB 
ID:	31853
    211GB mākonī for free

Par cik skolas gados biju būvējis radiovadāmās lidmašīnas, man ar sākumā bija tāda doma, varbūt taisīt pašam, bet tad apdomāju, ka es tak par droniem neko nezinu ... ne kā uzvedās, ne kādi +/- kaut kam, tamdēļ izlēmu pirmo nopirkt gatavu.

Starpcitu, tagad manam cena 180Eur ... kad es pirku, man ar atlaidi bija 240Eur ... ai kā sāp

Hrjum - kur lai labāk skatās DJI produkciju, ir kādi ieteikumi, vai tikai principā oficiālajā mājaslapā?
    Main PC: I9-9900K + ROG Ryujin 360 / Asus Maximus Hero XI / Corsair RGB Vengeance 32GB @ 3600Mhz / 1TB - Samsung Evo M.2 / 2080Ti Strix / ROG Thor 850W Platinum
    Streaming PC: I7-8700K / MSI Z370 Tomahawk / G.Skillz 16gb @ 3000Mhz / 250GB - Samsung Evo M.2 / EVGA 1070 SC / Corsair RM750

Var tepat ar motosports.lv džekiem a.k.a DJI Latvia parunāt vai nav kas aizstāvējies plauktos. Meklēt EU veikaliņus internetā. Spāņiem/Portugāļiem var atrast labus dealus parasti. DJI tādi pat krāmi tagad kā mobīlie, planšetes un čaiņiki. Kur atrod tur pērk. Garants tāpat šādiem izstrādājumiem ir stipri nosacīts.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Man te kolēģis apgalvo ka viņa DJI tika samainīts pa garantiju kad tas iejāja kokā - ķipa nedrīkstēja, tam bija jāprot izvairīties no šķēršla.
    Skan diezgan neticami, bet ja tā ir, tad reku piemērs garantijai

Labā dīlera un ražotāja griba jau nav aizliegta. Droniem by default jebkas, kas notiek tam esot gaisā tiek traktēts kā ārpusgarantijas gadījums. Skaldot matus tādās situācijās nav iespējams pateikt kas tieši izraisīja problēmas, sevišķi ja nomaucas no >30m uz cietas virmas. Mums ar vienu DJI samainīja, kam kontakti atnāca vaļā lidojumā. TUr gan cik sapratu dīleris arī dabūja noņemties ar DJI HQ.

Iesākumam pamācīties izskatās labs hubsan tagad bangudā pa labu price,vēl arvien gaidu savam dronam smadzenes,komplektā kuras atnāca nestrādāja
    Ja kas apskats https://www.youtube.com/watch?v=LB8TOEEh0nk
    211GB mākonī for free

Labāk būtu šādus ņēmuši un tiešām fun pāķēruši, nevis ar tiem wanabee DJI Phantomiem darbojušies.

http://www.banggood.com/Eachine-Tiny...p-1073903.html

Reku tepat LV viens darbonis sev playroom uztaisījis https://youtu.be/CrVDHYQdl0o

Nu pasham jau ar interesanti ir sastellēt savu setapu,tagad tik tā stulbi sanāca ka smadzenes brākis trāpijās,rāmis jau gatavs lidoshanai.
    211GB mākonī for free

Izdevās šodien salabot lidojumu kontrolieri,sakalibrēju,rīt būs pirmais testa lidojums
    211GB mākonī for free

Šodien pirmo reizi uz lauka palidinājos,plašumā pavisam cits kaifs un drošāk jau var gāzēt,neliels video https://youtu.be/5eKeSj3rztE ,filmēja sieva un labākos kadrus protams nemaz nenofilmēja,bet ieskatam būs labi.
    211GB mākonī for free

Cik ilgi lido no bačas, GPS pašsavaldīšanās ar ir?

īsti cik ilgi vēl ta neesmu notestējis,bet ar 2700 baču apmēram 10 min,gps arī ir,tik savaldīšanā viņš jau diez ko nepalīdz,vienīgi ja uzliek tipa gpshold un tad var uz lēna lidot un tipa filmēt,kaut gan uz vietas stāv diezgan labi kā ar gpshold tā arī ar althold.
    211GB mākonī for free

Manu ar Altitude hold ir pagrūti savaldīt - baigi uzmanīgi tad jālido... bezmazvai taisni-stop-pa labi-stop-pa kreisi-stop... pats nebremzē(iet ar inerci), ātri uzņem ātrumu, ja vēl sagriežās kaut kā kaut kur tālāk, tad ir vāks bet palīdz pārslēgšanās uz GPS hold.
    Šitajās brīvdienās ar Alt hold vispirms iemaucu vienā priedes galotnē - bija rīta rosme, vajadzēja līst pakaļ. Atlūza vecā līmējuma vieta. Ar superlīmi stiprināts pēcāk šurpu-turpu pārlidoju pāri Daugavai, 500m platumā, ar to pašu Alt hold .

Visas stabilizācijas ir ātrumiem ap 5 m/s ne vairāk.

Vispār aizrauj šitā štelle ne pa jokam,jau vakarā atkal ir doma uz kādu lauku aizbraukt un palidināties,ar steigu jāsūta papildus akb a to ar vienu aķi tā ir kā ir,labi ka uz dārzu tā vai tā šodien jābrauc.Jau ir doma salikt vēl vienu uz cita rāmja,vēl jo vairāk tāpēc ka izdevās sataisīt savu apm2.6 kontrolieri un tā kā ķīnietis izsūtīja vēl vienu par frei tad gribi negribi otrs jātaisa.
    Šitas pirmais kā reiz kā treniņu variants,i izturīgs i lido labi.
    Interesants lēta drona apskats https://www.youtube.com/watch?v=_eO_iOQn5do ,patrenēties neko labāku i nevajag.
    Last edited by jonyz; 09-30-16 at 20:53.
    211GB mākonī for free

Vienkārši superīgs piedāvājums izskatās http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...era_Drone.html ,pie tam ar free shiping.
    Last edited by jonyz; 10-06-16 at 22:03.
    211GB mākonī for free

Quote Originally Posted by jonyz View Post
    Vienkārši superīgs piedāvājums izskatās http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...era_Drone.html ,pie tam ar free shiping.
    Atri beidzās akcija tagad atkal 315 eiro
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Nu cena jau likās ka laba priekš tāda līmeņa drona,ja vēl būtu iespēja vadīt ar pulti tad es ar būtu paņēmis sev,tur jau kamera un gimbals vien maksā ja atsevišķi pērk pāri 100 eiro,bet te viss bija komplektā.
    Bet domāju ka būs vēl akcija jo redzēju komentāros ka iepriiekš arī bija tirgoti pa lēto.
    211GB mākonī for free

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread