Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 77 of 77

Thread: Google Pixel and Pixel XL

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Jaunumi Pixel frontē - 4.10.2017 Pixel svin gada jubileju un iznāk Pixel otrā paaudze.
    Ja šie iznāks uz Snapdragon 835, kā klīst baumas, nevis 836, tad būs nākošais garlaicīgais un bezjēdzīgais telefona pa kosmosu.
    Diezgan stulbi izlaist kosmiski dārgu flagmani gandrīz pusgadu vēlāk par citiem 835 čipseta aparātiem, bez unikālām fīčām.
    Gan nevarētu teikt, ka Snapdragon 836 dramatiski atšķirsies no 835 bet tomēr, vismaz kaut kas unikāls varbūt būtu uz to brīdi.
    Pagājušā gadā Pixeļi vismaz pirmie tika pie Nougat un pēc tam visi pārējie aparāti gaidīja rindā, tad tagad Oreo arī jau kādu laiku ir iepriešējiem modeļiem - pat šajā Pixel 2 nebūs oriģināls.
    Google Pixel 12345678910 trīs vārdos - dārgs-bezfīču ķieģelis + vēl tas, ka šie izlaiž kā pēdējie vispār ir bomba. Pārākie durilas.
    Pussy Power

https://m.gsmarena.com/pixel_2_and_2...news-27555.php

Pixel xl 2 vēl tjanjiit uz adekvātu 2017 gada devaisu,bet pixel 2 ir vienkārši max tupastj un par to cenu... Bezeljos tas pat ir priekšā applam pietrūkst tikai iphone x saliņas,lai tas būtu topovijs sūds.
    Pussy Power

Starā par XL dizainu arī neesmu, tad labāk Note 8.

Pieredzējis lietpratējs

Lol! Un korpuss 2 kraasaas turpina izskatiities pretiigi, pat atbaidoshi. Kaa arii ikonas "tiirajam" andriitim kaa pirms gadiem 8.

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Mja, biju mazliet cerējis uz Pixel 2, bet būtībā fail. Nekā jauna.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Kā nav nekā jauna - un stereo speakeri (kuri bija Nexus 6) un pēc tam visos nākamajos tika aizmirsti? Un IP67?
    Kameru tipa krutāko ienākuši..
    Bet tā aizmugure man arī ļoti nepatīk, pēc lēta sūda izskatās nevis Premium klases, daudz nu nafig, lai ver šo bodīti ciet labāk

Apbrīnojami,ka var tāds progresīvs kantoris kā google,kuram iespējams ir episkais serviss/apps/bāze ever (viss ar google saistītais) var šādu ***nju laist laukā. Es bljin locītu to nesamērīgo kāpostu easy,jo man viss google based softs der un šancē smooth as ****, bet ne jau šādā hrenova izpildījumā. Tādā sajūta,ka google pa telefonu līniju atbildīgs vai drīzāk "atbildīgākais" ir apsēsts apple fanboijs un ņem tikai to slikto. lg v30 apēd pixeli xl 2 vienā setā un tas būs tavs top +1tk eur produkts?! Pixeļi imo jau no starta ir totāls fckups..Visi iepriekšējie google čerez lg/hujavej/u.c. ceptie telefoni/nexusi bija labas trubas. Man pat nexus 6p piedur vairāk par šo jauno crapu..
    Kas ir pixelja pircējs? Kaut kāds apmaldījies Apple klients, kas aiz neko darīt dēļ gmail to paņem
    Last edited by -JJ-; 10-05-17 at 18:35.
    Pussy Power

Vismaz pirmajam Pixel cena nokritās un tas izskatās solīds dīls.

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Man pat nexus 6p piedur vairāk par šo jauno crapu un tā truba ir 7 gadi veca..
    Kaut ko nejauc?

Announced 2015, September

Es sapisos ciparos
    Pussy Power

Google daudz darbinieku, katram pa trubai un vēl kāds no malas paņem un gatavs

Pieredzējis lietpratējs usver's Avatar

man pikseļi nepatīk ar to, ka dārgi, maitas. savulaik neksuss bija "good budget phone for developers with the latest OS".

Tagad man pat nav skaidrs, ar ko pikseļi atšķiras no flagmaņiem pēc cenas. 700 eur - WTFGAYLOL? Laikam vēl neesmu nobriedis flagmaņu cenu grupai, kad lūkojos pēc jauna telefona.

vai arī es kaut ko nesaprotu un pikselis ir domāts kaut kāds kruts flagmanis, kam maz sakara ar developeriem?

--
    update - palasījos, tāds laikam arī ir plāns - developerus aizmirst, mēģināt līst flagmaņu lauciņā. Okei, lai veicas
    Last edited by usver; 10-06-17 at 18:48.

Quote Originally Posted by usver View Post
    --
    update - palasījos, tāds laikam arī ir plāns - developerus aizmirst, mēģināt līst flagmaņu lauciņā. Okei, lai veicas
    nu ja..plaans bija lekt flagmanju laucinjaa, izbraucoot uz G logo..viss tas labais build-ups, kas tika paveikts ar veiksmiigo nexusu seeriju, tika norauts podaa..es domaaju, ka pie sakariiga cenjikaa, pat ar taadu boring-nothing-new dizainu un fiichaam kaadas bija pirmajiem pixeljiem, google uz taa briizha note feila fona buutu labu tirgus dalju savaakushi.. andriisha pirceejs imo peec buutibas ir p/p raideris, kuram tikai ar laiku liekas OK maksaat premium ciparu..tojesth saac pa chiipo/vai chiipaak un pie 8taa edition arii pa 999 EUR nopirks, jo buus jau uz adatas
    Pussy Power

Vispār tie visi jaunie pēc sūdiem izskatās. Gan šis, gan tas LG, gan Galaxy S8, nu besi tie apaļie stūri un vel nogriestie ekrāni. Tad jau čainīzeri bazel less telefonus daudz glītākus uztaisījuši, varbut ne tik jaudīgus bet glītākus. Viss kas google phone ir pluss ir regulari update/upgrade softam uz jaunāko OSu.
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Gaumes jautājums. Man nepatīk, ka 18:9 tāda stulba attiecība priekš video utt., bet tīri ikdienā - man, piemēram, patīk apaļie stūri un bezel-less ekrāns.

Pārgāju no OnePlus 3T uz Samsung S8 un ļoti patīk tas, ka telefons ir mazāks ar lielāku ekrānu. Digging it. Tagad paspaidīju pirmo pikseli un nekad neizvēlētos to over S8 dizaina.

Default Pixel 3 un 3 XL

https://www.gsmarena.com/google_pixe...news-33660.php

XL ugl as ****.. ja nogriežam notchu, 2 xl ir tāds pats vai lat lielāks ekrāns 3ais (mazais) Pixels gan man patīk.
    Last edited by -JJ-; 1 Week Ago at 23:10. Reason: Offtopic
    Pussy Power

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)