Page 64 of 65 FirstFirst ... 1454606162636465 LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 1299

Thread: AMD RYZEN (Intel klusi raud stūrī?)

AMD visa atslēga ir pēc iespējas jaunaks BIOS un ram setingi plus volti. Es ilgi mocījos līdz piedabūju dual chanu pie 3200Mhz strādāt stabili. Arī 3400 ar astīti sanāca benčojami, sākumā 2933 pat lāga negāja. Pofig ka rams itkā suporte 3200 vai pat ātrāk. Tagad kaste darbojas jaunietim vienkāršām spēlītēm un izskatās ļoti apmierināts. Kad iGPU nespēs vilkt vajadzīgo, ieliks klāt citu GPU.
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

bios ir pēdējā beta, es te tagad izcīniju vispār to ka varu iebootot ar custom settings pēc tā kalkulatora! cb score 1700 ar 3900mhz + ram 3600. tagad skatīsies vai stresstestus tur ilgstošus.

edit: saliku vaļīgus taimingus pēc tā kalkulatora, no post (nostrādā plates fail safe), bet tur tai kalkulātorā dažiem taimingiem dod tipa laikam vēl vaļīgākus settingus un kaut kas nbospēlēju lomu un sistēma aizgāja grabēdama! Tagad jau pusi dienas stabils kur pirms tam bija bsod ik pa pāris h.
    Last edited by deff_ins; 07-04-18 at 21:06.

Pieredzējis lietpratējs

Re ko es pamanīju https://www.kickstarter.com/projects...eve?ref=cqj2o0
    Apraksts jau zvērā
    Ryzen chipi tagad iet kikstarter ,nav jau kā klasiski ARM.

Tā jau specs labs, bišk pa dārgu "vaļaspriekam", bet nu priecē, ka daudz m.2 salikti. Trūkst tikai thunderbolt vai pci-e slots.
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by ingus16 View Post
    Re ko es pamanīju https://www.kickstarter.com/projects...eve?ref=cqj2o0
    Apraksts jau zvērā
    Ryzen chipi tagad iet kikstarter ,nav jau kā klasiski ARM.
    Par vēlu vecomāt..
    https://www.hexus.net/tech/news/main...0-motherboard/
    Nu ok, te drusku cita ideja, bet tomēr.
    Last edited by andrisri; 07-07-18 at 13:32.

Mans Ryzen 2700 uz Taichi x470 tomer ir stabils 4Ghz un vainīgi bija RAM taimingi! Tagad iztestēju pa nakti ar strestestiem kas pirms tam pēc 2-3h feiloja un izskatās viss būs čiki čiki!

Pieredzējis lietpratējs

Man jautājums par Ryzen, varbūt mazliet oftopikā. Kas būtu stabilāks AMD par Intel, ja stacija būs paredzēta darbam ar Acad un video, foto apstrādes softu ? Vai nebūs gļuki ar draiveriem ?

Stabilitātes ziņā - atšķirība nebūs, visticamāk.
    Ātrdarbības ziņā - meklē youtube specifisko softu un proču salīdzinājumus.
    Piemēram Adobe Premiere Ryzen 2700x vs 8700k

Par draiveriem - vienā youtube redzēju, ka viens beigās tikai ar clean install dabū visu strādāt. Beigās saprata, ka nafig laiku nosist "ja nekas nav līdz galam" un jāmeklē risinājums krūmos, vnk atgriezās pie Intel kur vienkārši "Simply works!".
    Resp., ne vienmēr +50% render speed attaisno pāreju. Labāk stabilu kasti, nekā ātru bet gļukojošu.

Quote Originally Posted by bobiksons View Post
    Par draiveriem - vienā youtube redzēju
    Tur arī ir tava problēma.

Pats esmu uz Ryzen un it simply works!

Quote Originally Posted by atkars View Post
    Tur arī ir tava problēma.

Pats esmu uz Ryzen un it simply works!
    Jājautā vai tu renderē un strādā ar specifiskie softiem vai vienkārši yt un games?

Quote Originally Posted by NeRealais View Post
    Jājautā vai tu renderē un strādā ar specifiskie softiem vai vienkārši yt un games?
    Casual lietošana, bet spriest pēc viena cilvēka video nav pareizi.

Uzsit googlē ryzen render driver problem

Nu sorry, ja tu netaisi clean install pēc mātes, čipseta, procesora maiņas, tad tu vienkārši esi pajols.

Sākumā neiebraucu un ja tajā video pīkst par to, ka bez clean install ir problēmas, tad tiešām viņš un tā sekotāji ir pedāļi.

Pieredzējis lietpratējs

Principā setup bija plānots cad stuff, office, photoshop, apjomīgiem pdf. tāds hardcore render stuff nebija domāts.

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    Nu sorry, ja tu netaisi clean install pēc mātes, čipseta, procesora maiņas, tad tu vienkārši esi pajols.
    Nu tas, ka pēc MB maiņas liek clean install ir normāli, es arī tā daru (tīri teorētiski to var izdarīt arī bez pārlikšanas), bet kāpēc gan pēc CPU maiņas būtu jātaisa OS instals? Kas tad pēc GPU maiņas ar varbūt kāds pārliek sys no jauna?? Kur problēma noņemt vecos draiverus un pielikt jaunos?
    Es te palasīju tik pāris pēdējos komentārus, varbūt neiebraucu tēmā par ko ir runa...
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Nu tas vairāk bija domāts - ja pāriet no Intel uz AMD sistēmu. Ir dzirdēts, ka cilvēku pofig vienkārši pieliek savu ssd, kuru iepriekš lietoja ar inteli un tad sūdzas, ka nekas neiet.

Vai arī mainot platformu, piemēram no AM3 uz AM4 utt.
    Ja viss pārējais paliek tas pats, tad mainot CPU problēmām nevajadzētu būt. Par GPU vispār cita runa.

NewEggā ar šipu uz LV var dabūt 2600 par 170 eirām.
    ~20 eiras lētāk nekā normālos LV veikalos.
    Click image for larger version. 

Name:	Capture.JPG 
Views:	62 
Size:	55.4 KB 
ID:	36879

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)