Page 119 of 120 FirstFirst ... 1969109115116117118119120 LastLast
Results 2,361 to 2,380 of 2397

Thread: AMD RYZEN (Intel klusi raud stūrī?)

Ryzen ram overclocking ir stipri atkarīgs no konkrētā CPU eksmplāra. Var būt ka max oc būs 3600, 3666, 3733 vai 3800 tas, ja liek 1:1. Pat labs rams atdursies kā pret betona sienu, ja ar cpu nebūs paveicies.

Quote Originally Posted by Krit View Post
    Ryzen ram overclocking ir stipri atkarīgs no konkrētā CPU eksmplāra. Var būt ka max oc būs 3600, 3666, 3733 vai 3800 tas, ja liek 1:1. Pat labs rams atdursies kā pret betona sienu, ja ar cpu nebūs paveicies.
    Lietoju Ryzen 5 3600 ar WC, MSI B450m Pro VDH Plus un Patriot viper 3200 CL16 ramu.
    Nezinu vai vainīgs ir CPU vai mātesplate, bet kad ieslēdzu biosā Game boost (tipa factory overclock opcija no MSI) kompis vairs nebootojas.
    tai pat laikā Memory OC stabils tikai uz XMP profila uz 3200 mhz.
    Jā biju taisijis OC līdz 3600 CL16 ar to ryzen kalkulatoru un testus tipa iziet, bet palaižot stulbo spēli LOL 50% ka spēles laikā dabūšu zilo ekrānu.
    Atgriezu visu uz stock XMP, nekādus OC nelietoju.
    Kā domājat sūdīga plate vai nelaimīgs CPU bez potenciāla?
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Quote Originally Posted by zantok View Post
    Lietoju Ryzen 5 3600 ar WC, MSI B450m Pro VDH Plus un Patriot viper 3200 CL16 ramu.
    Nezinu vai vainīgs ir CPU vai mātesplate, bet kad ieslēdzu biosā Game boost (tipa factory overclock opcija no MSI) kompis vairs nebootojas.
    tai pat laikā Memory OC stabils tikai uz XMP profila uz 3200 mhz.
    Jā biju taisijis OC līdz 3600 CL16 ar to ryzen kalkulatoru un testus tipa iziet, bet palaižot stulbo spēli LOL 50% ka spēles laikā dabūšu zilo ekrānu.
    Atgriezu visu uz stock XMP, nekādus OC nelietoju.
    Kā domājat sūdīga plate vai nelaimīgs CPU bez potenciāla?
    Pamēģini 3533Mhz, CL16, procesori parasti darbojas tajā 3600 - 3800 teritorijā. Uz viena cpu varēja uzlikt 3800 un otra 3666 un tas pie tā, ka plates bija vienādas, jeb mortar un mortar max. Vēl mēģināju salīdzināt ASRock B550 pret MSI B450 nu pilnīgi viss tas pats plate ātruma ziņā vispār neko neietekmē pie vienāda cpu un ram.

Tas Patriot Viper 3200 CL16 rams gan ir pats lētais Hynix CJR vai varbūt pat kaut kas cits.
    Last edited by Krit; 1 Week Ago at 17:12.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Plate jau nu toč nav šedevrs un pat specenē šim:
    Supports DDR4 Memory, up to 3466+(OC) MHz
    Diez vai tas ir tāpat vien, labākiem dēļiem parasti raksta vairāk.

Quote Originally Posted by fubar View Post
    Es negribu ar tevi vispār ne par ko vairs runāt. Jebkura saruna ir informācijas plūsma vienā vai abos virzienos, pieņemot, ka to vajag vienam vai abiem. Te tā nav. Es ,kad netroļļoju, neizjūtu nekādu prieku par cilvēku pazemošanu, un sākotnēji es tevi nepieskaitīju tai sektantu grupai, kurus gribēju troļļot. Man ir pat nedaudz nepatīkami to teikt, bet man ir viss pamats apšaubīt tavas prāta spējas. Tas varbūt tā ir pa dzīvi, varbūt tev tagad ir naidiņš un tas pazemina tavu IQ. Varbūt tev ir par katru cenu jābūt tam, kam ir taisnība. Tu esi ārkārtīgi neuzmanīgs, neiedziļinies, kā svaigākais piemērs ir šis tavs pēdējais teksts- tur daudz ir kļūdainu, muļķīgu, paštaisnu, tendenciozu apgalvojumu, mēģinājumu aizvainot. Tu neko neesi sapratis ne no maniem piemēriem, ne no publicētajiem datiem, vai drīzāk - negribi saprast, jo tas izraisa tev kognitīvo disonansi. Mans piemērs ar mazo brālīti I5 ar faktiem sagrāva šeit izplatīto mītu, par AMD ABSOLŪTO, jebkādos apstākļos P/P, kas ir cilvēku neiedziļināšanās rezultāts, bet tu un vēl daži spītīgi to nepieņem, tirinoties kā tādi sūdi uz drāts, BET, BET! Jums iedeva skaitļus un faktus, patsmit procenti cenas starpība, un nedaudz mazāka jaudas starpība, nē, as nederot. ****ing sūda sektanti Heck, pat starp manām autoritātēm- Stīvijs, Jay un Linnus bieži ir pavirši secinājumos, tad ko no tevis prasīt.

rupjākās kļūdas tikai pēdējā tekstā:
    1. Es piemērā apspriedu gaming P/P. Darba P/P nav vērts pat apspriest, tas ir fakts, ka AMD tur ir labāks overall un labāks P/P. Tev nepielec.
    2. Tu nespēj atšķir burtu A no burta B. Paņem privātskolotāju.
    3. Tu nezini atšķirības starp mazajām un ATX platēm. Paņem gūgli.
    4. Nulle izpratne par atmiņas OC intel platformā. Ok, saprotami cilvēkam ar tunnel vision. Tad vismaz neblamējies. Mans 4400 kits ikdienā griežas uz 4133. Sīkums, bet patīkami.

Vēl tīri pieklājības pēc atbildēšu uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem par "manu hvz sistēmu". Mans 8700K (jauda ir apmēram kā 10600K wink, wink )zem mākslīgi radītas ūberslodzes uzkāpj līdz 61 delta, spēlēs max 52 delta, ja visi core 5.2. Ja spēlēju VR, man ir max OC, šķiet, 5.4 visām core, neatceros, sen neesmu šo profilu lietojis. Tur ir augstākas temperatūras. Video 1080ti idle 5 delta, zem max slodzes 12 delta. Vienīgā rozīne, kas šeit forumā spēja apdzīt manu ~6500 SP uz šīs miskastītes ar līdzīgas jaudas karti, bija Armanda kompis ar 3700X un 2070S, rezultāts 7000, respect. Acīmredzami rozīne var, ja tiek pareizajās rokās, tas jau man sen bija skaidrs. NEREDZU rezultātos neko tādu, kur nebūtu jānopūšās līdzjūtībā ar 3600 tagad buzz off.
    Un atgraizāmies pie ultimate jautājuma, kas ir labāks P/P ja liec no 0 PC ar noteiktu budžetu?

Šobrīd lasu un redzu, ka Tev vairāk grauž citu komentāri nekā citiem Tavi.

Man patiešām nav naida, Tev AMD ziņā ir diezgan maz info iekrāts un ļoti koncentrējies uz vienu lietu. Es savu situāciju izteicu, par savu izvēli, kā arī citi to darīja un tiklīdz sākās sarunas par jebko citu kā gaming P/P ir aiziet personīgi uz braucieni. ES personīgi neteicu AMD ir best P/P, kā arī Tu sākumā teici ka 10600k ir labāks, bet kad parādīju kad P/P tam ir sliktāks, atraki 10600 mazo bračku. Visam beigās uzliekot savu icing par B460M nonsense un ram, jo galējības. Es izteicu ka sākotnēji AMD bija labāks P/P līdz brīdim kad intel nolaida cenas uz 10x00. Jo 9x00 nebija diez ko spīdoša.

1. Es piemērā apspriedu gaming P/P. Darba P/P nav vērts pat apspriest, tas ir fakts, ka AMD tur ir labāks overall un labāks P/P. Tev nepielec.
    Tev sākumā pašam tas nepieleca par ko citi saka. Tagad man ir skaidrs, Gaming un punkts, kaut gan sākotnēji tā nešķita.
    2. Tu nespēj atšķir burtu A no burta B. Paņem privātskolotāju.
    Noteikti paņemšu, uzticēšos Tavam viedoklim.
    3. Tu nezini atšķirības starp mazajām un ATX platēm. Paņem gūgli.
    Jau meklēju pirms vispār ieminējos kaut ko par B460M.
    4. Nulle izpratne par atmiņas OC intel platformā. Ok, saprotami cilvēkam ar tunnel vision. Tad vismaz neblamējies. Mans 4400 kits ikdienā griežas uz 4133. Sīkums, bet patīkami.
    Man ir patiess prieks par to, vai 4400 ietilpst budžeta 10600 vidus mēra lietotāja prioritātes lietu buy listē?

Ne jau es rakstīju par ložu kalibra izmēriem un pa seju došanu, kad kāds teica kaut ko par AMD.

Delta temperatūrā izsaki visu, jo vienmēr zini savu ambient temperatūru? Vai loop nav plāna likt ūdens temp. mērītāju?
    Overall Tev ir nice build, būtu man bijuši tie 500+ eur lai paceltu 8700k viņa akuālajā brīdī, noteikti to būtu izdarījis.

Ja mans mērķis būtu mērīties ar krāniem es sen būtu ieķēris 3950x, bet man nav šāda mērķa, ļoti apmierina patreizējais setup. Vienīgi vilina patreizējais 5900x, bet savām vajadzībām nebūs vēlāmais P/P

Vēlu veiksmi turpināt aizraujošu nevajadzīgu foruma d̶i̶s̶k̶u̶s̶i̶j̶u̶ fleimu veidošanu par šo tēmu. Buzzing off.
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

Pamēģini 3533Mhz, CL16, procesori parasti darbojas tajā 3600 - 3800 teritorijā. Uz viena cpu varēja uzlikt 3800 un otra 3666 un tas pie tā, ka plates bija vienādas, jeb mortar un mortar max. Vēl mēģināju salīdzināt ASRock B550 pret MSI B450 nu pilnīgi viss tas pats plate ātruma ziņā vispār neko neietekmē pie vienāda cpu un ram.
    Smieklīgi bet liekas ka viss virs 3200 meta zilos logus tai skaitā +- 3400mhz.
    Ram līdz tam arī bija mēģināts Crucial ballistix 3000 CL15, tas arī feiloja ar ziliem logiem.
    Mani vairāk mulsina ne RAM bet tas GAME boost kuru ieslēdzot dators vairs nestrādā
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Quote Originally Posted by fubar View Post
    No tevis vēl nav ienācis paskaidrojums par minhauzenu! ja es gribēšu, es panākšu, ka tu publiski kā Barts Simsons uz tāfeles rakstīsi "es nekad bez pamata nesaukšu citus par meļiem", kamēr es tev nepavēlēšu beigt. Jā, es esmu atsaldēts ne jau intel es te aizstāvu, neko, pilnīgi neko tu neesi sapratis. Es vienkārši neļaušu tādiem kā tev ****t man virsū.
    Tev laikam tiešām nav cita ko darīt savā brīvajā laikā kā ielaisties garās random interneta diskusijās ar foruma personāžiem par to vai tas visu slavētais Ventilis ir ze best prajs performans metāla gabals, draudēt ar vardarbību kolīdz kāds nepiekrīt tavam viedoklim, un nodarboties ar Minhauzena stāstiem par aktīvu dzīvesveidu un to cik ļoti tevi nefis šī foruma viedoklis.

Es tikmēr nopirkšu 3600 procesoru ar plati un priecāšos par to, ka man ir sanācis diezgan izdevīgi iepirkt labu budžeta procesoru un krāt jaudīgākai videokartei. Man tomēr visa dzīve negriežās ap interneta karatistiem un savas taisnības pierādīšanu.

Ram līdz tam arī bija mēģināts Crucial ballistix 3000 CL15, tas arī feiloja ar ziliem logiem.
    Mani vairāk mulsina ne RAM bet tas GAME boost kuru ieslēdzot dators vairs nestrādā
    Tas ka 3200Mhz ir limits gan ir interesanti pat ja rams nav tas labākais vienalga vajadzētu kaut nedaudz uz tiem 3400Mhz pakāpties bez logiem. Rocies dziļāk varbūt pamēģināt jaunāku vai vecāku DRAM calculator versiju tur atšķiras iestatījumi arī jāievada viss kas ir redzams blakus sadaļā advanced. Kādi ir čipi Hynix CJR?

Tas Patriot Viper 3200 CL16 rams gan ir pats lētais Hynix CJR vai varbūt pat kaut kas cits.
    Augstākas frekvences Viper, tie ir Samsung! Man arī ir Viper. Es neesmu klokojis rozīni ne reizi, dzirdu šausmu stāstus, bet tad parasti man ienāk prātā vienkārša lieta- a kāpēc jūs nepērkat kādu 3800 vai 4000 (neatceros vairs, kur sākās Samsung čipi), un nedarbinat uz 3200 ar super-duper taimingiem? Vienreiz tak tas ir jāpajautā.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Cik palicis atmiņā pat Zen+ Ryzen 2700/2700X, varēja uzlikt uz stabīliem 3400/3533Mhz CL16 ar HyperX Predator 3333Mhz atmiņu čipi Hynix CJR. Plate B450M Mortar Ryzen 2700 gadījumā un Fatal1ty B450 Gaming K4 ar Ryzen 2700X.

Cik palicis atmiņā pat Zen+ Ryzen 2700/2700X, varēja uzlikt uz stabīliem 3400/3533Mhz CL16 ar HyperX Predator 3333Mhz atmiņu čipi Hynix CJR. Plate B450M Mortar Ryzen 2700 gadījumā un Fatal1ty B450 Gaming K4 ar Ryzen 2700X.
    šo rubī, bet atšķirību starp vga un hdmi nē? ?

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Ātrākais spēļu kompis AMD
    https://youtu.be/Qa0jZnrQrIA
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    šo rubī, bet atšķirību starp vga un hdmi nē? ?
    Kaut kāds fetišs provocēt un kaitināt tautu ?

Man tāds stulbs jautājums, average spēlētājam (pie kādiem pieskaitu sevi) ir šādās spēlēs baigā atšķirība vai min fps ir 50-60 vai 100-150?

Nē, drīzāk svarīgāk, lai baigi nelēkā.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Jā, bet tam taču nevajag pēdējo rozīni vai RTX 3090, vai pat vispār rozīni?

Pieredzējis lietpratējs melts's Avatar

Quote Originally Posted by noname View Post
    Man tāds stulbs jautājums, average spēlētājam (pie kādiem pieskaitu sevi) ir šādās spēlēs baigā atšķirība vai min fps ir 50-60 vai 100-150?
    Ir jau. Bet average spēlētājs drīzāk nometīs kādus grafikas setingus uz bišķi mazākiem lai to fps dabūtu, nevis mēģinās sakasīt grašus priekš the latest and greatest dzelžiem. Nav jau tā, ka spēle akurāt pēc kartupeļa izskatās, ja spēlē uz high nevis ultra.
    *Sanity not included

https://m.aliexpress.com/item/400042...x640.png_.webp

Starp citu, labas cenas alītī
    Arī 10600k

Pieskaiti Latvijas PVN pie Alīša cenas un pāries gribēšana par proci bez garantijas. Ar LV garantiju no 1a.lv būs ātrāk un lētāk
    Jaunība ir trūkums, kas ar katru dienu iet mazumā

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)