Results 1 to 19 of 19

Thread: Problēma ar monitoru Benq G2255

Default Problēma ar monitoru Benq G2255

Sveiki, radusies problēma ar BENQ G2255 monitoru.

Sākumā uz brīdi izplūdušas krāsas un tad vairs nerāda bildi, dators atpazīst, ka ir monitors pieslēgts, gaismiņa deg, ka ir neaktīvs. ( zaļa kad strādā, dzeltena kad sleep režīmā) Deg dzeltena.

Kādi varianti? Vai ir kāds kas ņemas ar tādām lietām no Eoz un cik aptuvenās izmaksas?
    Click image for larger version. 

Name:	18209504_1626785977361991_929302607_o.jpg 
Views:	104 
Size:	335.0 KB 
ID:	33857
    Click image for larger version. 

Name:	18216010_1626785980695324_1150845609_o.jpg 
Views:	99 
Size:	241.8 KB 
ID:	33858

Cik nu tur bildēs var saprast no iekšām.
    Best time to do anything is later

Nav meistaru?

Labāk izmet, jo TN matrica tehnoloģiski ir pēdējais mēsls, da ir remonts varētu nostāties pat puse no jauna normāla monitora cenas.

Man te vienam monim kaut kas izbeidzās (bildi apakšā varēja redzēt, bet no gaismas nekā) un 100€ monim piestādīja 170€ rēķinu.

Diezgan izplūdis defekta apraksts. Monitors uzvedas tā, it kā nebūtu input signāla? Un tas ir uz abām ieejām un pārbaudītiem kabeļiem? Ja tā, tad tur remonts var nostāties arī jauna cenā, jo visticamāk mātesdēlim kirdik.

Quote Originally Posted by NeRealais View Post
    Man te vienam monim kaut kas izbeidzās (bildi apakšā varēja redzēt, bet no gaismas nekā) un 100€ monim piestādīja 170€ rēķinu.
    Šis jau izklausās pēc izbeigušamies backlight un droši vien piedāvāja jaunu matricu

Pieredzējis lietpratējs seivs's Avatar

Izvelc plates, apskati kondensatorus... ja neko aizdomīgu neatrodi, met plates cepenē... ja nepalīdz, tad mierīgu sirdi vari mest ārā, ar domu, ka esi darījis, ko varējis
    Reference: http://eoz.lv/showthread.php?19692-V...81rm%C4%81ksla

Pieredzējis lietpratējs Hefaists's Avatar

wtf kads sakars monitora platem ar gpu cepsanu?
    I'm not a racist- racism is a crime. And crime is for black people.

Nekāda, bet tas tak tagad moderni visu ārstēt ar cepeškrāsni vai elektrolītu nomaiņu

Ir tā, pieslēdzot Datoram monitoru, dators redz, ka ir papildus monitors, bet bildes nav, ekrāns nereaģē un to signālu, sēž nekatīvs. Nevarētu kāds kontrolieris aizgājis? Mēģināju uz dažādiem datoriem, abās ieejās, arī vadus mainīju. Bet strāva pieiet monitoram
    Tāpēc gribas zināt cenu, šis nav nekāds krutais monis maksāja 70 lati, značit tagad kādi 30 eur ejošs moš aizietu. Monis nav slikts basic uzerim, tāpēc, ja nebūtu dārgi, taisītu.
    Pats tagad sēžu uz 27" curved moņa

Pats nebiju klāt, kad nosvila, bet teica, ka sākumā krāsas likās paplūdušas, neskaidrs attēls bija, izrubija monitoru ārā. Nākamajā dienā slēdzot iekšā melna bilde

Tikai nevajag tagad izcelties ar savām gudrībām. Iekārtu sakars ir ar alvu. Metožu sakars ir ar cepeškrāsns pielietošanu. Kas nav skaidrs.
    Praksē esmu izārstējis vairākas savas iekārtas, kuras pēkšņi pārstājušas darboties/sākušas gļukot, cepeškrāsnī 3 min. uz 230 grādiem (kusni ar nevajag aizmirst). Un turpina darboties gadiem.
    Un par kondensatoriem es arī nesaprotu - par ko tāds nesimpātisks komentārs?

Quote Originally Posted by seivs View Post
    Tikai nevajag tagad izcelties ar savām gudrībām. Iekārtu sakars ir ar alvu. Metožu sakars ir ar cepeškrāsns pielietošanu. Kas nav skaidrs.
    Praksē esmu izārstējis vairākas savas iekārtas, kuras pēkšņi pārstājušas darboties/sākušas gļukot, cepeškrāsnī 3 min. uz 230 grādiem (kusni ar nevajag aizmirst). Un turpina darboties gadiem.
    Un par kondensatoriem es arī nesaprotu - par ko tāds nesimpātisks komentārs?
    Man tik nav skaidrs ar cepšanu, kas par flux?

Quote Originally Posted by Marcha View Post
    Man tik nav skaidrs ar cepšanu, kas par flux?
    Smēre, kas ļauj alvai "pieķerties" un "nesaķept". Škidrs kolofonijs. Bez tā vispār neskaitās lodēšana, var sanākt tikai aukstie lodējumi.

Tur tak tai platei nav neviena bga daļa utt. tur nav uz ko cerēt. Var jau būt, kādi kondiņi nobeigušies, bet izplūdušās krāsas vairāk liek domāt par kādu defektu kontrolierī.

Lietpratējs garfilds's Avatar
    Blog Entries
    1

Nu pag, pag - kontakta problēmas jau nav tikai datoros zem BGA čipiem. Tā kā Seiva teiktais nav nekāds murgs....
    labs elektroniķis atrastu vainu tāpat - tā cepināšana krāsni (zinu jau zinu, kas tā ir) ne visai laba padarīšana...
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Quote Originally Posted by seivs View Post
    Iekārtu sakars ir ar alvu. Metožu sakars ir ar cepeškrāsns pielietošanu. Kas nav skaidrs.
    Dzelžaina loģika, tātad no tā varam secināt, ka visus elektroniskus devaisus varam salabot truli pārlodējot visus lodējumus un/vai nomainot eletktrolītus, pat nevajag diagnostiku un izpratni par konkrētās ierīces darbību un defekta cēloni Vienīgi man nav visai skaidrs par šo gadījumu - kāpēc tieši cepeškrāsnī nevis ar lodāmuru? Jo nu nav tajā monitorā (un retajā ir) bga mikreņu...

Beidz trsties... par loģiku vispār nav nekādas runas.
    Tu iesi, lodēsi ? Tak runa ir par konkrēto gadījumu, kad tāpat visi ieteikumi ir to mantu izmiskastēt.
    Vnk gribēji paņirgāties, notēlot baigo ekspertu, taj pat laikā ar 0 pienesuma (ja neskaita noslēpumainību un intrigu raisoša tēla veidošanu).
    Tas ko tu tur pie sevīm secināji, tie tavi tarakāni, ar kuriem labāk nelielies.

Pieredzējis lietpratējs TritoN's Avatar

Beidzat bezjēdzīgo diskusiju
    Monis jāved remontēt uz cleanr.lv !
    Pēc simptomiem ir nosprāgusi matrica
    Liksiet cepeškrāsnī un cepsiet uz lēnas uguns ?
    Nodarbojos ar Datu atjaunošanu no bojātiem HDD,SSD,USB Flash,SD,microSD,MMC,CF,xD,NAND
    BIOS čipu programēšana
    -=<BGA>=-

Mērķis bija noskaidrot cenas, nu protams neiešu par 50eur remontēt moni, kas pa 30 iet

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)