Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 43

Thread: Aktīvās trokšņu slāpēšanas austiņas

Default Aktīvās trokšņu slāpēšanas austiņas

Meitai jau drīz pusotrs gads. Esmu nobriedis savai veselībai uz daudziem nākamajiem gadiem pagādāt bezvadu zilzobja ausis ar aktīvo trokšņu slāpēšanu vai vismaz ar izcilu pasīvo trokšņu bloķēšanu. Ērtība ilgstoši klausīties uz nenospiest ausis ir primārais.
    Rekur labs review (links zemāk), kas tikai vairāk visu saputro. Bose skaitās ērtākās, bet tajā pašā laikā pretnostatot pret Sony, tās jau izskatās pēc akmens laikmeta ar fiziskām pogām, nespēju dinamiski pielāgoties videi. Viennozīmīgi ņemtu Sony, ja vien nebaidītu ergonomika. Varbūt ir iespēja kaut kur veikalos abas notestēt?

Update: Skatos, ka pašdarbnieki lielākus pufus prot uzlikt un esot labs rezultāts uz iepriekšējā Sony modeļa, kas tehniski ir gandrīz tāds pats. https://www.head-fi.org/threads/sony...nt-mod.853277/

https://www.youtube.com/watch?v=iHYT_JDpqz0
    Last edited by Instigater; 11-12-17 at 19:36.

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Tas lai nedzirdētu bērnu?
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Tas, lai teļļukam ierubītu zilzobi un to varētu normāli dzirdēt ar pēc iespējas mazāk fonu. Protams, aktīvā trokšņu slāpēšana palīdz arī citos brīžos.

Ja runājam par Soņkām, viņām ir jaunāks modelis - WH-1000XM2, kurš esot krutāks un arī lētāks nekā 1st gen šīm ausīm.

Es zinu, tieši tāpēc jau arī teicu, ka vecākajam modelim var nomainīt padus un ka vecākais ir gandrīz identisks jaunākajam vismaz mehāniskajā daļā, kas attiecas uz ergonomiku.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Vēl jau ir Sennheiser HD 4.50 BTNC un Sennheiser PXC 550. Tās varētu būt vel grūtāk atrast kur notestēt kā bose&sony.

Uzjautāju kolēģiem, ir ofisā gan Bose, gan Sony. Rīt/parīt jātestē, jāatrod tikai Bose lietotājs un jāpierunā uz dienu iedot, jo Sony lietotājs pats piedāvājās.

Pieredzējis lietpratējs

Interesanti, kādas tev būs atsauksmes. Cik nu ir lasīts, tad dažas tās krutās fīčas strādā gļukaini vai neuzticami.

Darbā kolēga arī sev zilzobjausis sagribēja, no sākuma bija doma par bōzēm, kuras tepat forumā izsolē gāja tajā brīdī, bet beigās šis vienu vakaru piezvanīja un paziņoja, ka ir paņēmis jaunās soņkas. Joprojām čurā karstu, ka vienkārši ossom ausis. Tiesa, kad pats paņēmu salīdzināt ar savām AKG K545 (nav BT, nav aktīvā trokšņu slāpēšana), tad nu secinājums ir tāds, ka mūziku labprātāk tomēr uz AKG klausos.
    SYS1: R5 1600|AX370 Gaming 5|GTX970|16Gb 3000Mhz|480Gb SSD|Meshify C|SSR-650PX
    SYS2: 6500|H110M-ITX/AC|GTX 970|8Gb 2133Mhz|240Gb SSD + 1Tb HDD|Raven RVZ02|SFX-500GD-C

Kolēģa Bose, izrādās, ir pasīvās. Tā kā tikai Sony iepriekšējo modeli tik sanāks notestēt. Starp citu, sēžu tagad jau no 9 rītā, ausis diezgan karst, bet kolēģus vispār nedzird, ja labi ieklausās, tad tikai pats savu klavu tā tuč tuč.

Pieredzējis lietpratējs hero's Avatar

Instigater, ja ir baigā vēlme, tev, kā paraugpilsonim varu iedot savas qc35 notestēt.

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Cik esmu klausījies QC35, skaņas ziņā (mūzikai) nekas īpašs. ~100 EUR kategorijā noteikti var atrast muzikālākas ausis (es nerunāju par bum bum un tipisko U frekvenču līkni).
    Skaņas slāpēšanas ziņā gan šīs ir top top.

Man te cits kolēģis ieteca vienkārši labas slēgtās zilzobja ausis, tjipa būšot labāk. Jāsaka, ka man gandrīz vienalga, jo tā īslaicīgā skaņu slāpēšanas režīma atslēgšana turot roku pie auss nav diezko patīkama - labāk tad skaļruņus noņemt nost no galvas. Uz ielas nedzird auto rūkoņu, bet dzird visādas žvadzoņas utt. Vējš netraucē, t.i. skan tikpat skaļi un dabīgi itkā bez NC ausīm būtu. Manas vidējā izmēra ausis šajā Sony ietilpst iekšpusē, bet skarās klāt, pa parimetru točna, bet vēl nav skaidrs, vai arī plaknē kaut kur neķer.
    Skaņas kvalitātes ziņā manas vadu virs-auss tipa Sony skan jūtami labāk. Bet nu tas ir vads, nevis zilzobis pa vidu, kura kvalitātes kritumu tikai pilnīgi ziloņa nobradātas ausis nedzird.
    Last edited by Instigater; 11-13-17 at 15:40.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Instigater View Post
    Man te cits kolēģis ieteca vienkārši labas slēgtās zilzobja ausis, tjipa būšot labāk. Jāsaka, ka man gandrīz vienalga, jo tā īslaicīgā skaņu slāpēšanas režīma atslēgšana turot roku pie auss nav diezko patīkama - labāk tad skaļruņus noņemt nost no galvas. Uz ielas nedzird auto rūkoņu, bet dzird visādas žvadzoņas utt. Vējš netraucē, t.i. skan tikpat skaļi un dabīgi itkā bez NC ausīm būtu. Manas vidējā izmēra ausis šajā Sony ietilpst iekšpusē, bet skarās klāt, pa parimetru točna, bet vēl nav skaidrs, vai arī plaknē kaut kur neķer.
    Skaņas kvalitātes ziņā manas vadu virs-auss tipa Sony skan jūtami labāk. Bet nu tas ir vads, nevis zilzobis pa vidu, kura kvalitātes kritumu tikai pilnīgi ziloņa nobradātas ausis nedzird.
    Par BOSE runā vai SONY?

Par Sony. Starp citu, dienas beigās tāda dulla galva bija, bet tas varbūt tāpēc, ka parasti tik ilgi neklausos mūziku. Lai vai kā, bet šī pašām ausīm neskanot mūzikai, ir knapi samanās elektroniski šņācošs fons. Manā vērtējumā galīgi nav 300 Eur vērtas. Jāsaka gan, ka tas iepriekšējais modelis MDR-1000X. Varbūt jaunākajam viss ir labāk.

Par Sony. Starp citu, dienas beigās tāda dulla galva bija, bet tas varbūt tāpēc, ka parasti tik ilgi neklausos mūziku. Lai vai kā, bet šī pašām ausīm neskanot mūzikai, ir knapi samanās elektroniski šņācošs fons. Manā vērtējumā galīgi nav 300 Eur vērtas. Jāsaka gan, ka tas iepriekšējais modelis MDR-1000X. Varbūt jaunākajam viss ir labāk.
    Jaunajām Sony arī bija saklausāms fons. Vai mazāks nekā pirmajai versijai gan nemācēšu teikt.
    SYS1: R5 1600|AX370 Gaming 5|GTX970|16Gb 3000Mhz|480Gb SSD|Meshify C|SSR-650PX
    SYS2: 6500|H110M-ITX/AC|GTX 970|8Gb 2133Mhz|240Gb SSD + 1Tb HDD|Raven RVZ02|SFX-500GD-C

Pieredzējis lietpratējs

Nu vajag droši vien salīdzināt.
    Youtube ir tā:
    Skaņa lielākā daļa saka, ka Sony labāk, bet ir kam Bose patīk.
    Komforts - visi saka, ka Bose ir labāks.
    ANC - lielākā daļa saka, ka Sony labāks, it īpaši jaunais modelis.
    Fīčas - Sony.

Bose QC25 esmu lietojis, labi strādā tā slāpēšana, bet ne pa to cenu.

Nevajadzētu tev to zilo zobu, tad ir tādas Koss Qz5, kad es tās patestēju biju uz pakaļas, pirmo reizi biju lietojis tādas austiņas, kurām pasīvā skaņas izolācija ir tikpat labā līmenī kā aktīvajām

Rīt uzrakstīšu par Bose, bet šodien atklāju, ka mans Samsung negrib ieraudzīt Bose, kas neatrisināts, ir pilnīga izgāšanās nodomātajam lietošanas scenārijam.

Pieredzējis lietpratējs hero's Avatar

Pamēģini no playstore uzlikt Bose connect appu.

PS: pirmoreiz pārojot ieslēgšanas slēdzis 'jāpavelk un jānotur līdz galam', lai pasaka, ka 'meklē new pairing device'
    Last edited by hero; 11-16-17 at 10:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)