Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 23 of 23

Thread: Wireless charging [Samsung Galaxy S7 + Ravpower FastCharge]

Quote Originally Posted by usver View Post
    Redz, man tieši šitais nepatīk. Ne ar vadu, ne bez.
    Pirku veikalā bezvadu lādētāju - pārdevējs, rajona datorspeciālists, stāstīja par savu pieredzi, ka redzējis līdz 80% uzlādējošu lādētāju. Kaut ko tādu gribētu.

Cik redzu, komentāros ir tikai "ķīniešu" piemēri, bet balto cilvēku ražotāji tādas lietas netaisa. Nu ko - legāli Eiropā laikam tādas lietas netirgo.

Gribētu Min/max vērtības nodefinējot vai kā te biedri saka - pie 100% aiziet sleep režīmā un ļauj baterijai kristies. Līdz rekonektam.

Darbā taisījām Smart electro socket - plašā tirdzniecībā neaizgāja, bet patika ideja. Sliktākajā gadījumā tas jāregulē pie elektrības padeves gala - 1 vai 2h lādē un tad čau, atvienojas visam lādētājam elektrība.
    Tev tai trubai tāpat viss pārējais daudz ātrāk izbeigsies, pat ja atradīsi tādu "saudzējošo" lādētāju (kas imho daļēji ir placebo), nu neražo neviens vairs šitos laizāmos lai viņi kalpotu ilgāk par 3-4 gadiem. Un es jaunu telefōnu neesmu pircis vismaz 12 gadus

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

note 20 esot by default ka nakti lādē tikai līdz 50% un tad no rīta dalādē līdz 100%. Speciāli nakti neesmu cēlies skatīties dzīve to, bet ņemot vērā ka ir bijis ka tel no rīta tik 70-80 kad agrāk cēlos, domāju ka nav basņa.
    Vispār niez nagi uz Pitaka magez pārsēsties ar cerību ka lādēs/dzesēs waze laika + plus ērti. Bet pagaidām žaba dušit.

Es pilnu bateriju uzlādēju pirms gulēt iešanas un nākošo visu dienu pietiek.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)