Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 47

Thread: Kā piereģistrēties eoz forumā?

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Neviens jau nezin vai kāds to info jau nav savācis vai joprojām regulāri vāc. Foruma dzinī nav nekādu uzlaušanas detektoru vai tml.

Jā, un? Atkārtošos, man ir diezgan ciets miegs. Un uz konta arī nav nekādu tūkstošu, par kuriem būtu jātrīc.

Nu nav jau runa tikai par tevi... Mēs te esam daudz.

Nu redz, piemēram tāds kirils ir nodrošinājies, neredzu iemeslu kāpēc citi paranojiskie nevarētu.

hz, nav jābūt paranoiķim, lai vismaz minimāli domātu par savu drošību, nevis brīnītos, kad pie durvīm sāk klauvēt tiesu izpildītājs par to, ka esi kādreiz SMS kredītu "ieķēris", bet parādu pat nedomā atdot...

Es arī domāju, un pat ne minimāli, man ir diezgan audzis paranojas līmenis pēdējo pāris gadu laikā. Par sms kredītu gan nerūp, vairāk uztraucos par to ķieģeli kurš uzkritīs uz galvas.

Līdz brīdim. Ka nesanāk tai cacai, kas nostāvēja Biļešu servisa (vai paradīzes) virtuālajā rindā pēc biļetēm uz D un Dz Sv, bet vakarā izrādījās, ka jau iepirkās Spānijā un kartiņā piķis trūkst/mīnusos iegājis. Ne jau tas First data (vai kas tur) serviss tos datus noplūdināja, bet gan tik pat labi, kaut kur citur (cāļu forumā tik pat labi) jau paguva saķert kādu mēslu, kas visus šos datus veiksmīgi iešņāca nāsīs.

Nerunāju nekādā veidā par to, ka Relax to dara, bet gan par to, ka caurumains foruma dzinis ļauj mūsu PC ieperināt jebko, un mēs pat nemanīsim līdz brīdim.

Tā kā parādus mantos mantinieki, tad ķieģelis uz galvas var gadīties ne tas sliktākais scenārijs

Bender, ja kāds nopietni gribēs tavu info viņš to dabūs SSL sertifikāti un updeitots foruma CSS nepalīdzēs neko daudz

Tavu drošību online neviens cits bez tevis nevar nodrošināt, nodrošini pats to neopstojot neko un nekam, ko tu nebūtu gatavs darīt publiski

Kā mans viens paziņa (no liela security kantora btw) teica - vari salikt kaut 5 firewallus un 17 antivīrusus un pārējo šņagu, caurumu vienalga uztaisīs cilvēka kļūda.

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Nerunāju nekādā veidā par to, ka Relax to dara, bet gan par to, ka caurumains foruma dzinis ļauj mūsu PC ieperināt jebko, un mēs pat nemanīsim līdz brīdim.
    esi mēģinājis noscript? iesaku.

Nav jau runa par tiem gadījumiem, kad kādam savajagās. Te pat skolnieks var sākt trenēt skillu.

Mēs te esam ļoti dažādi un katrs ir zinošs savā jomā. Tas, ka kāds ir specs lodēšanā, nenozīmē, ka viņš baigi seko sava PC drošībai. Utt.

Uzbrauciens bija galīgi nevietā un ļoti neveikls.

Es necentos nevienam uzbraukt. Atvainojos, ja kāds pārprata/īs. Postu tīšām nerediģēšu - es necenšos uzbraukt.

Viss ok, man vienkārši šobrīd ir ieslēdzies paranoia level 9

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Nez ko var iesākt ar manu konta numuru un personas kodu. Var ieskaitīt man naudu... Es būtu priecīgs
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Quote Originally Posted by duksis View Post
    Nez ko var iesākt ar manu konta numuru un personas kodu. Var ieskaitīt man naudu... Es būtu priecīgs
    Esi dzirdējis par SEPA Direct Debit?

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Un? Tālāk?
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Varbūt es te publiski ielieku savu kontu un kāds antiņš profesionāls kontu uzlauzējs varētu man ieskaitīt naudu? Jo nu šobrīd man lieti noderētu kādi 500 eirorubļi...

Quote Originally Posted by duksis View Post
    Un? Tālāk?
    Nu un tālākais ar sveša konta datiem jau ir noziegums. Un Tev ir 8 dienas, lai to pamanītu un pieteiktu atsaukumu naudas noņemšanai.

Pieredzējis lietpratējs

Vai tad katrs jaunais SEPA DD līgums nav pirms tam jāapstiprina savā bankā?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)