Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Ir doma par combo wc risinājumu

Default Ir doma par combo wc risinājumu

Vai ir vērts iespringt uz CPU+GPU combo wc?
    Jānodzesē i5 8600K un RX560. Itkā jau baigi skaļi nav, bet gribas jau klusāk
    Neesmu ņēmies ar šo lietu, tāpēc gribu uzprasīt tiem ,kam jau ir pieredze.
    Vai ir vērts kko kombinēt pašam vai nav vērts un jāņem gatavi risinājumi?
    Korpuss Phanteks Enthoo Pro ES614P Black. Vietas vajadzētu būt pietiekoši.
    Last edited by Kolis; 05-28-18 at 21:23.

Pieredzējis lietpratējs

Un ūdensdzesei tev ventilatori nebūs? Pumpis nedūks? Kā dzesēsi ram un mobo?

Ar klusu gaisa dzesi krietni mazāk problēmu.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Noctua d15 vai c14

Quote Originally Posted by DeadlyShooter View Post

Tāpēc arī jautāju.
    Uz kādām gaisa dzesēm ir vērts skatīties?

Quote Originally Posted by BigFish View Post
    Noctua d15 vai c14
    Pagaidām, spriežot pēc atbildēm, gaiss ir izkonkurējis wc

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by DeadlyShooter View Post

Tu kur a gadsimta WC risinājumu un pumpi runā ? MAn pašam stāv tā ka to pumpi ausi jāliek klāt pie pumja lai dzirdētu.
    Gaiss izkonkurēs WC ja gribi lēti un nedaudz klusāk.
    Labs WC izmaksās daudz un imo tev nav jēgas iespringt. Es izveidoju 0 Db gaming OC kompi, bet tas izmaksāja DAUDZ
    Last edited by ingus16; 05-28-18 at 23:26.

Quote Originally Posted by ingus16 View Post
    Tu kur a gadsimta WC risinājumu un pumpi runā ? MAn pašam stāv tā ka to pumpi ausi jāliek klāt pie pumja lai dzirdētu.
    Gaiss izkonkurēs WC ja gribi lēti un nedaudz klusāk.
    Labs WC izmaksās daudz un imo tev naj jēgas iespringt. Es izveidoju 0 Db gaming OC kompi, bet tas izmaksāja DAUDZ
    Paldies. Ideju uztvēru. Izskatās, ka tas vairāk ir priekš cilvjiem, kam gribas paexperimentēt un padarboties(+ ir lieki EUR)
    Bet starpība starp norm gaisa dzesi(tjipa Noctua ...) un rūpnīcas wc par līdzīgu ciparu ir dzirdama?

Pieredzējis lietpratējs

Aio risinājumi ir paskaļi un bieži nesniedz to pašu performance ko kāda leģendārā hyper 212 vai kāda dark rock pro 3 ar noctua vai scythe ventilatoriem

Kad apsvēru vai taisīt sev custom loop, vai AIO+ gaiss, izlasīju šo tēmu, un jāatzīst, ka te ir informācija, kas nevis ļauj labāk saprast, bet tikai uzkar smadzenes. Un jaunais eXXXperimentētājs var izdarīt nepareizos secinājumus.
    Tātād mana pieredze pēc ļoti efektīva CL:

https://drive.google.com/file/d/15TT...ew?usp=sharing
    (iztiku ar vienu labas kvalitātes vara 280 radiatoru, vara bloku CPU, vara bloku GPU ar alumīnija radiatoriem, diviem pumpjiem, un diviem 140 mm augstas klases ventilatoriem. Trīs 120 ventilatori gādā par vieglu ienākošo gaisa plūsmu korpusā, abi 140 caur radiatoru dzen gaisu ārā. Minimāls daudzums trokšņa avoti, lai gan varētu padarīt pasākumu vēl klusāku, priekšā 3 x 120 nomainot uz 2 x 140, bet ir gana labi)

1.Gan bez OC, gan ar OC, WC vienmēr būs klusāks pie tām pašām temperatūrām, vai zemākām. Atkarībā no sastāvdaļām- klusāks/ daudz klusāks/ vispār nedzirdams. AIO, ja kvalitatīvs, arī vienmēr būs klusāks par gaisu (varēju salīdzināt ar Noctua un ar TT Macho B, kas abas ir izcilas dzeses), jo tu varēsi noregulēt ventilatorus uz ļoti zemiem apgriezieniem. Procim pie laba AIO radiatora vispār pietiek ar vienu 140 pie zemiem apgriezieniem! tas pats ventilators ja dzesēs labu gaisa torni, būs spiests griezties ātrāk un būs skaļāks.
    2. Pati svarīgākā (vienīgā svarīgā) sastāvdaļa- video- vispār nav nodzesējama ar gaisu, ja tev ir kaut kāda nebūt dzirde. Ja tu esi kurls- okei, uztaisi orkānu un būs OK!
    3. Tikai vara galvas un radiatori. miksēt nav ieteicams, un jo labākas abas šīs lietas (lasi-vara), jo efektīvāka sistēma.
    4. Custom Loop vienmēr būs labāks par AIO. cita lieta- AIO bieži vien būs pietiekoši labs.
    5. Viss jābūvē ap GPU ūdensbloku. Proci nodzesēsi kā "sidequest"
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

domaju so iepirkt next week

protams nevajadzīgi bet dzīvē viss japameiģina
    ja jau man būtu loops tad priekš GPU būtu cheap
    Click image for larger version. 

Name:	watercooling.JPG 
Views:	62 
Size:	174.3 KB 
ID:	39807
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Bāc, jo vairāk es redzu Jūsu izvirtības, jo vairāk man gribās uztaisīt super kluso projektu ar gaisu, lai parādītu ka ūdens ir lieka komponente.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

iesaku tev drīzāk šo piedāvājumu:
    https://www.caseking.de/xspc-wakue-s...-wacp-375.html
    jo izcila galva, izcils pumpis. Radiatoru paņem kādu pilnībā no vara.
    Videokartei savukārt šo:
    https://www.alphacool.com/shop/grafi...70-m06?c=20582
    (protams, izvēlies atbilstošu savai kartei). baigā štelle, viss korpuss dzesē, daudz un garas ribas, pat neliela gaisa plūsma ļoti palīdz.

Quote Originally Posted by CeleronS View Post
    Bāc, jo vairāk es redzu Jūsu izvirtības, jo vairāk man gribās uztaisīt super kluso projektu ar gaisu, lai parādītu ka ūdens ir lieka komponente.
    jā, lūdzu vienu superkluso kārtīgi uzdzītas, jaudīgas videokartes projektu uz gaisa!

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

A kur problēma? Tikai drusku lielāka izmēra ventilators jāuzliek.
    Click image for larger version. 

Name:	orange-maxx-air-industrial-fans-bf60bdorgpro-64_1000.jpg 
Views:	37 
Size:	158.5 KB 
ID:	39808

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by fubar View Post
    jā, lūdzu vienu superkluso kārtīgi uzdzītas, jaudīgas videokartes projektu uz gaisa!
    Tas izmaksā ap 1K EUR priekš GTX1080 SLI 2.1GHZ core + i9 7900x un visi venti OFF. Viss strādā uz siltumietilpības un cirkulācijas. Sistēma neuzkarst, bet ir ļoti silta tikai pēc 5H hard gaming un temp core neceļās par 60 grādiem nedz cpu nedz gpu pat pēc 8H gaming.Tagad lielo 6kg radiku kas manam pc aizmugurē MO-RA 4x180 LT 40cm x40cm iegadādāties būs grūti.
    Savulaik mans pron dabūt ultraquet PC...sanāca kur skaļākais ir HDD, kas vēlāk nomainīts uz NVME
    Un jā tikai tāpēc ka ciest nevaru pc ventu dūkoņu vispār un patīk no gpu izspiest visu pēdējo sulu, kur pc ir ieslēgts 24/7
    Last edited by ingus16; 11-10-19 at 23:23.

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

SPAM ON

kā ieraugu virsrakstā "WC Combo risinājums", tā iedomājos par kuģi ... uz kura kajītēs WC un duša ir viena telpa un var sēdēt uz poda un mazgāt galvas (augšējās) matus vienlaicīgi ... sorry

SPAM OFF
    PUTIN - pull out!

Quote Originally Posted by ingus16 View Post
    Tas izmaksā ap 1K EUR priekš GTX1080 SLI 2.1GHZ core + i9 7900x un visi venti OFF. Viss strādā uz siltumietilpības un cirkulācijas. Sistēma neuzkarst, bet ir ļoti silta tikai pēc 5H hard gaming un temp core neceļās par 60 grādiem nedz cpu nedz gpu pat pēc 8H gaming.Tagad lielo 6kg radiku kas manam pc aizmugurē MO-RA 4x180 LT 40cm x40cm iegadādāties būs grūti.
    Savulaik mans pron dabūt ultraquet PC...sanāca kur skaļākais ir HDD, kas vēlāk nomainīts uz NVME
    Un jā tikai tāpēc ka ciest nevaru pc ventu dūkoņu vispār un patīk no gpu izspiest visu pēdējo sulu, kur pc ir ieslēgts 24/7
    viltnieks, a kas tajos radiatoros tek, ūdentiņš, ne? Celeronam nāksies vien iet meklēt propelleri no motodeltaplāna!

Svešu naudu skaitīt neesot smuki, bet... nopietni? Dzesēt RX5700XT ar ūdeni? Nafig? 150e, lai dzesētu 400e karti, kurai faktiski nav OC headroom un kurai temperatūra nav ierobežojošais faktors.
    Nē, nu OK, pieņemot, ka Tev ir reference design RX5700XT ar blower dzesi, tad, iespējams, kaut kādu jēgu tajā visā var sameklēt, but still...
    SYS1: R5 1600|AX370 Gaming 5|GTX970|16Gb 3000Mhz|480Gb SSD|Meshify C|SSR-650PX
    SYS2: i5 6500|H110M-ITX/AC|GTX 970|8Gb 2133Mhz|240Gb SSD + 1Tb HDD|Raven RVZ02|SFX-500GD-C

Pieredzējis lietpratējs

Celerona variantā es tikai iedomājos peltjē elementu. Nu ne gluži ūdens, jo pliiku ūdeni wc sistēmā likt r muļķīgi. Tagad ieliets
    nepilni 4 litri MAYHEM X1.

Videokarte faktiski ir vienīgā problēma, kas var izmaksāt dārgāk nodzesēt, ja grib pa smuko.

Ja pa nesmuko, tad faktiski jebkurai ne-blower kartei noņemt stock ventus un pieliekam klāt ar savilcējiem divus klusus 120mm vai vienu 140mm un lieta darīta.

Svarīgi ir normāls keiss, ar ok trokšņa izolāciju un vietām kur ieskrūvēt klusus ventus.

Šādi var nodrošinat ļoti klusi labas gaisa plūsmas

Un runājot par ekstrīmu OC: Nafig? Viņas auto-klokojas fantastiski tāpat. Drīzāk svarīgāk veikt regulāru upgreidu - tas ir labs OC!
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread