Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 24 of 24

Thread: Ir doma par combo wc risinājumu

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Man mITX korpusā ir blower 1080 Ti un ļoti patīk, ka visa pārējā sistēma ir daudz vēsāka salīdzinot ar ROG STRIX karti kura visu sildīja augšā! Mazos korpusos tieši kā vajag!

Pieredzējis lietpratējs fubar's Avatar

es jau ar par regulāriem apgreidiem - 2080ti , bet šobrīd vēl lieki 1300 nemētājas pa kabatām, nu un tikmēr ar perversām metodēm no 1080ti var izspiest ļoti smuku jaudu, ko gan var nodzesēt tikai ar ūdeni. RX5700XT? klusums ir forša lieta, ja var atļauties, par ko ne.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Pa cik % tad ir tā atšķirība firestraikā zem ūdens?
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Pieredzējis lietpratējs fubar's Avatar

tiko man bija masīva benčmarku sesija, bet man kādu brīdi jāatpūšas un ilgi vēl negribēšu benčoties. Kādā brīdī, kad būs laiks, iemetīšu arī rezultātus, varētu būt interesanti tiem, kas plāno apgreidoties. Ir dati par 6700K, 7700K un 8700K, ar 16 un 32 GB RAM, dažādiem kitiem, ar vidēji dzītu video un maksimāli uzdzītu video. Principā jau (pie daudz maz normāla proča), video OC arī ir tas, kas būtiski ietekmē gan benčus, gan spēles.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread