Results 1 to 7 of 7

Thread: URL hostname redirekts browserī

Default URL hostname redirekts browserī

Ir viens saits, kas mani interesē, bet ko krievi dzenā, tāpēc viņam mainās adrese vai katru nedēļu. Šodien a.ru, rīt b.org, parīt c.net utt., utjpr. Man šur tur ir sakopēti linki, un piegriezies visu laiku pielabot hosta vārdu un tekošo aktīvo. Prasītos maksimāli vienkāršu automatizāciju OS (Windows 7) vai browsera līmenī. Browseris - vēlams IE, vēl FireFox paciestu.
    Pirmā doma - hosts fails, aktīvā IP adrese visiem vecajiem hosta vārdiem. Skuju, serveris neņem pretī, ja pie viņa vēršas ar IP adresi (EDIT - precīžk, sķiet, ka hēderos jābūt tieši pareizajam hostname).
    Otrā doma - varbūt ir kāds esošs Add-ons (redirection vai hēdera pielabotājs - to varētu ar hosts failu kopā provēt lietot), šobrīd mēginu, ko atrast.
    Varbūt kāds risinājums, kas uz sitiena zināms?
    Labdien! Mani sauc Baigais Janka, un es esmu alkoholiķis.

Pēc dotajiem mainīgajiem "viss ir slikti":
    1. Browseris - vēlams IE
    2. Skuju, serveris neņem pretī, ja pie viņa vēršas ar IP adresi.
    3. Šodien a.ru, rīt b.org, parīt c.net utt.,

Risinājums. Savs VMs, kurā griežas nginx, kura configu aktīvi atjaunina skripts, kurš paņems izdarīs šo "Man šur tur ir sakopēti linki, un piegriezies visu laiku pielabot hosta vārdu un tekošo aktīvo." Tobiš, ja viņi publicē savu aktuālo hostname un IP. Tālāk jau tehnikas jautājums - ja DNSa vārdi izdomāti un globāli nereģistrēti, tad atliek taisīt reverso proxy ar hostname pārrakstīšanu upstreamā. Ja DNSi reāli, tad prosta redirekts uz konkrēto svaigo hostneimu, bet tad es nesaprotu vajadzību labot hosts failu.

Nevajag VM, pietiek ar dokeri un pareizu nginx conf
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

Tās jau ir nianses kā to nginx darbina. Tikpat labi var AWSā lambda funkciju uzrakstīt, ja tā liekas ērtāk.

Aws ir pa maksu? Nav letak viniem normalu hostingu apmaksat?

Kas tas par saitu lai ciestu tadas neertibas?
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

Drošvien likumam nedraudzīgs. Bet nu tad jau Torā zem onion adreses nohostēties un ne**** prātu lietotājiem būtu korektāk.

Šobrīd FireFox Add-ons "Redirector" izskatās lietojams, būs jāpacieš neērtības, ka konkrētais saits jādarbina konkrētajā browserī. Vēl jau - iet caur Mikrotik rūteri tas viss, varbūt tajā var redirektu taisīt, tad vispār viss globāli un neatkarīgi no kompjūterkastes notiktos, bet nu RouterOS es tik knapi knapi esmu sācis pētīt, un, jāsaka, nav arī laiks (un lielas vēlmes tajā visā pārak iedziļināties...

P.S. Runa ir par krievu saitu un Krieviju - vai tad jābrīnās, ka kaut kas tiek dzenāts?
    Labdien! Mani sauc Baigais Janka, un es esmu alkoholiķis.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)