Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 64 of 64

Thread: 3D printeri un tml.

Pieredzējis lietpratējs shteecers's Avatar

darba datorā tikai paints ir, domu ceru sapratīsit, ideja ja piemēram tas ir kubs, tad stūros ir ~3-5 slāņi papildu stūru laukums uz āru no pašs kuba.. tatad lielāka plakne un ja sāks stūri lekt nost, atleks tikai tā daļa kas ir palīgstūri.. un pēc printējuma izzi nogriezt ar šķērēm vai papīra nazīti

par temp. es izmantoju repetier host, un tad printerim var ''sarakstīt'' darbības, tagad no galvas neatceros, bet pie printera settingiem to visu sarakstījis esmu..
    ..galīgi nevaru atcerēties, šķiet ka pašā ''slaiserī'' salieku setingus. ''Slic3r'' - kas sagriež detaļu pa slāņiem, un tad katram slānim var saregulēt ko vien vēlies..

(un jā es jau gadus 3 ļoti reti ieslēdzu printeri 1-2x gadā. mošs kas jauns un kas labāks.)

Click image for larger version. 

Name:	corners.png 
Views:	27 
Size:	10.9 KB 
ID:	40315

Jetijs - to gaisa jonizatoru pēc Tavām publikācijām vadoties taisīju, tikai tas vēl nav pabeigts. Augstprieguma transformatoru iepirku latgalītē un transformatora darbināšanai nepieciesamās detaļas nopirku salvatā, lai uztaisītu transformatora vadību - kā to ir publicējis Vladimiro Mazilli - flyback transformer driver.
    cīņa ar vējdzirnavām mēdz būt neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa

visi 3d panki- jūs sēžiet uz curas? Vai tiešām šis ir pats krutākais un labākais slaiseris eva?
    Pats patreiz printēju tikai ar PLA, jo printeris atrodas apdzīvojamā zonā. Ļoti gribētos pamēģināt ABS un PC.

"Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality."/N.Tesla

Esmu mēģinājis tikai Cura - pilnībā apmierina (nav gan ar ko salīdzināt). Diezgan plašas iespējas saregulēt visu kā vajag. Man gribētos pamēģināt elastīgos materiālus!

Par ABS lipšanu pie pamatnes - mēģināju līmes, lakas utt, bet nekam nebija tādi rezultāti kā vienkārši pareizai temperatūrai un tīrai ideāli nolīmeņotai pamatnei. Printēju mierīgi 10h un nekas nelokās un neatdalās.

MB:MSI Z170A PC Mate
    CPU:Intel i5 6500 + BeQuiet Big rock
    SSD:Samsung 850 EVO 250GB
    HDD:WD 6TB + Hitachi 500 GB
    RAM:16GB DDR4 Kingston HyperX
    Video:MSI GF GTX660
    PSU: Chieftec CFT-600-14CS

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)