Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 34 of 34

Thread: 3D printeri un tml.

Pieredzējis lietpratējs non7sens's Avatar
    Sarkasms?

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Ja būtu tik kritiski kaitīgs, tad sen visi par to zinātu. Smieklīgākais, ka tieši tādā pašā formā aprakstīts kaitīgums par cigaretēm un alko nevienu nekrata.

Protams, ja ir vienā telpā bērni, ir prātīgāk norobežoties, pat ja ir tikai aizdomas. Bet pa lielam BS. Apkārt pilns ar toksiskām ražotnēm, kur viss itkā esot normas robežās, bet šādus zinātniekus pielaižot noteikti tur visiem būtu jau sen jāspīd. Poligrāfija vēl ir minimums, kaut gan arī, bet visi iepakojumu ražotāji ar savām alerģiju izraisošajām UV lakām. Un tad vel šo toksisku vielu pārklātu iepakojumu pārdod ar eko zīmi. Un tā var par daudz ko. Arī par eko pārtiku. Tu tak saviem bērniem no katra iepakojuma nepārlej šķidrumu savā traukā, vai ne? Otrā roka bulka un nez no kurienes alerģijas, astmas. Noteikti vecāku ģenētika sūdīga. Kurš var noteikt, ka ikdienā sadzīves lietas, ēdiens, istabas čības nav 100x kaitīgākas par to filamentu?

Nedomāju, ka no SketchUp tik elementāri visu slaiserī var pārnest bez visāda čakara. Šodien taps jau paša uzzīmēts Tools Holder.
    Lūk mani pirmie citu garadarbi no Thingiverse.
    Click image for larger version. 

Name:	1.JPG 
Views:	48 
Size:	66.2 KB 
ID:	38499
    Last edited by smartdevil; 03-11-19 at 16:50.

Principā bīstamākais brīdis ir brīdī, kad tu karsē augstā temp. filamentu, tajā brīdī izdalās nefiltrējamas daļiņas. Pēc tam no plaušām ārā to vairs nedabūt. Cigaretes īsti nav tas pats, kas naftas produkti un citi savienojumi.
    Sarkasms?

Tās daļiņas pēc tam nokrīt zemē kā putekļi? Vai arī pielīp pie tuvākās virsmas?
    Un ar putekļusūcēju atkal tiek paceltas gaisā?

Uz ko viņi tur testējuši? Uz zivju embrijiem? Notestēja arī, ja uzpilina acetonu uz embrija? Noteikti tad konstatētu, ka visi celtnieki ir vienkārši norakstāma suga. Nerunājot nemaz par komunisma laika dzimušajiem "azbestā un saplēstās dienas gaismas spuldzēs".
    Visādus nezināmas izcelsmes mēslus stumiet māgā un tagad skriesiet pēc attaisnojuma, kā norakstīt visas savas kaites, jo uzradies potenciāls objekts? Tas ir smieklīgi.

Non7sens
    Ar kadiem iestatījumiem printē ABS?
    Man kaut kā slāņojas un stūri sāk celties uz augšu, kaut gan pielipis ar water kancelejas zīmuli tā, ka knapi var dabūt nost.
    240 pirmie slāņi. 230 nākošie.
    Galds 110
    Bez ventilatora.
    70% ātrums.

pamēģini rafts, brims opciju, kasti uzlikt visam printerim

peerer valid ieteikumi.
    Katram filamentam ir savi iestatījumi. Katrs ražotājs veido ABS atšķirīgi. Pat viens un tas pats produkts no ražotāja var atšķirties. So es parasti pērku lielas spoles 2kg un veicu print testus. Tālāk iestatījumus uz spoles uzrakstu.
    ABS nepatīk gaisa plūsma, so kaut kāda gaisa plūsmas aizsargkaste ir must have.
    Man patīk šis resurs - https://www.simplify3d.com/support/p...oubleshooting/
    Sarkasms?

Sveicināti!
    Skolā ir nobriedusi vajadzība iegādāties 3D printeri mācībām. Budžets aptuveni 500 eiro. Pats jūtūbā ieraudzīju forumā minētā Ender 3 pro jaunāko versiju Creality Ender 5, kas jau ir ar vairākiem uzlabojumiem. Vai ir vēl kādas labākas alternatīvas šajā budžetā?
    cīņa ar vējdzirnavām mēdz būt neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa

Par cik skolai noteikti telpa atļauj, tad es izvērtētu kaut ko lielāku ar 600x600mm drukas laukumu.
    Ender 3 pro noteikti nē, jo ir būtiski mīnusi. Par 500€ jau var ko labāku piemeklēt ar klusajiem draiveriem. Par Ender 5 nezinu, bet konstrukcija ir noteikti labāka. Bet nebrīnītos, kā tā pati figovā plate.

Ir vēl tāds jau ar klusajiem draiveriem. Un padevējs uzreiz virs drukas galvas.
    https://ru.aliexpress.com/item/32967550004.html

Kāds nezina, kur var iepirkt kādu kg silīcija granulas nedārgi?

Pats nesen (mēnesi atpakaļ) ieķēru ender 3 pro. Not bad at all! samaksāju 200 merķeles, atšipoja no Merķelijas pēc 3 dienām. Mazliet pačakarējos ar Y asi, bet līdz šim printē ok.
    PROTAMS tas ir boom edition un gļuki nāk ārā, bet priekš pirmā printera es esmu visai apmierināts.
    Jau esmu kādus 5 uzlabojumus veicis, tagad gaidu no čīpbeja gumijas membrānas lai to beidzēju 3d varētu mazliet paklusināt
    Patreiz only PLA jo stāv dzīvojamā zonā.

"Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality."/N.Tesla
    Gribi sputņify premium āpēkā? pm :)

Skatoties uz Artillery Sidewinder X1 mani nepārliecina konstrukcijas stabilitāte pret vibrācijām, Ender printera gadījumā ta četrkantainā rāmja konstrukcija ar 4 vertikālajiem balstiem liekas stabilāka par to Artillery divu balstu un sijas konstrukciju. No biedra shteecers izveidotajiem aparātiem visvairāk uzmanību piesaista tas aparāts ar uz augšu paceļamo sienu (4. bilde, 4. postā) - tiešām, pārdomāta konstrukcija, tikai žēl, ka tas nav aizgājis masveida ražošanā.
    Printera pielietojums - skolēni un pārējie entuziasti izveido 3d prototipu kādam štruntam iekš Blender modelēšanas rīka un tad ar slicer programmu šis modelis tiks sagatavots izdrukai. Ceru, ka līdz ziemassvētkiem sanāks novest to pasākumu līdz normāli funkcionējošai konfigurācijai.

Domāju, ka tas vairāk ir gaumes un ticības jautājums. Prusa konstrukcija ir gana stabila un ir aktuālāki jautājumi par ko uztraukties. Tā paša galvas konstrukcija, kas Enderiem nav tā ideālākā, jo ventilators pūs ne gluži pareizi. Mātes plati jau pieminēju, kurai jau episka problēma un joprojām nemaina. Tikai neuztver, ka es atrunāju - tikai lai izpēti dziļāk nianses.
    Drukas ātrums konstruktoriem vienmēr būs salīdzinoši maz, lai kaut kā ietekmētu konstrukcijas stabilitāte. Un ātrums ierobežosies vēl pret materiāla kvalitāti, kušanas temperatūru un drukājamās detaļas sarežģītību. Jā un vēl arī slaiseris/3d objekts attiecību. ...reizēm detaļu pārtaisot ar cita biezuma sieniņām, slaiseris daudz gudrāk sagraiza. Attiecīgi arī gudrāks galvas ceļš atļauj ātrāk drukāt. Attiecīgi mazinot raustīšanās momentus, kas protams var likties stabilitātes jautājums. Bet atkārtošos, ka ātrums ir salīdzinoši mazs.
    Manuprāt kubiem ir vienīgais pluss, ka atsevišķiem modeļiem var vākus uztaisīt uz paša rāmja. Un tas jau ir virziens uz ABS filamentu.

Prusa printeru ražotnes tētis un vadītājs ielicis jūtūbā sava uzņēmunma izaugsmes ceļu: https://www.youtube.com/watch?v=xX3pDDi9PeU
    Skolai ir piedāvājums iegādāties XYZPrinting Da Vinci Junior 3D printer, jo neko citu pagaidām nevar līdz 500eiro dabūt, lai tas būtu ar ES preču atbilstības sertifikātu un garantiju.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)