Results 1 to 12 of 12

Thread: par LTE/4G tīklu

Default par LTE/4G tīklu

Tātad, ir telefons šāds: Xiaomi Redmi 4 Prime. Un ir problēma, no vienas puses sīkums, bet no otras puses diezgan tracinoša

Ja settingos uzlieku 4G tīklu kā preferred network type, tad randomā pazūd telefona signāls un nav iespējams zvanīt/saņemt zvanus. Tas var būt pēc vienas dienas, var būt pēc 3 dienām, bet nedēļas laikā noteikti tas notiek. Kad pazūd signāls, aizeju uz settingiem, uzlieku 2G/3G un tad signāls uzreiz parādās. Pēc tam atkal varu likt 4G un viss strādā.
    Ja setingos uzlieku 3G vai 2G tīklu kā preferred network type, tad viss ir OK, tīkla zudums nav novērots nedēļām ilgi.

Esmu bijis LMT, pirmo reizi nomainīja SIM karti - tas nepalīdz. Otru reizi man LMT teica ka šāds signāla zudums esot normāli jo 4G tīkls ir kopā ar Internetu un tas traucējot parastajam telefona signālam. Katrā ziņā tai LMT darbiniecei arī tas notiekot.

Esmu licis arī vēl LTE Discovery appu, bet tas sevišķi nepalīdz, varbūt drusku labāk ir, bet tas tikai varbūt man liekas.

Jautājums, vai tas ir normāli tāds 4G signāla zudums, un vai Jums arī tas notiek? Jeb tomēr ar telefonu līdz galam kaut kas nav kārtībā?
    Webā meklēju info par šo tēmu, bet nekā sakarīga tā arī neatradu.
    «kiwi»

Normāli tas nav. Domāju pie vainas ir pats telefons dēļ normāla 4G frekvences trūkuma, liekas band 20 pie mums ir visvairāk vajadzīgs sakarīgam 4G, kas tavam aparātam izskatās ka netiek atbalstīts.

Tavs atbalsta: 4G bands LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)

Citas klausules atblasta: 4G bands LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Atceros kad man Galaxy S5 laikos mēdza būt līdzīgs gļukus ar to 4G. Rāda ka zona ir, bet reāli sazvanīt mani nevar. Tiesa tīkls gan T2, un pats telefons arī pirkts bija T2. Arī čomam tas pats ar Galaxy S5 bija. Abi telefoniem pirkti ar nedēļas starpību, abiem T2 tīkls. Pagāja gan kāds gads kopš pirkšanas un gļuks pazuda. Tā kā liekas ka tas no operatora puses kaut kas ir. Un arī apkalpošanas centrā teica ka ir apzināta tāda problēma, bet risinājums īsti nav, ka vien force 2/3G
    AMD R5 1600 / 32GB Corsair LPX DDR4 3Ghz / ASUS B350-F Strix / KFA2 GTX1080Ti / BeQuiet Straight Power 700W / Costum W/C

Pieredzējis lietpratējs dzintarz's Avatar

Man arī ar LMT bija tāda problēma. LMT ****a, ka esot tīkla remontdarbi bijuši tieši tajās vietās, kur mani ar LTE neviens nevarēja sazvanīt. Pus gadu nostaigāju ar izslēgtu 4G, tad kaut kā sāka strādāt normāli un problēmas vairs nav novērotas.

Uz telefona kastes uzraksti ir angliski vai ķīniešu valodā? Ja otrais, tad tā ir Ķīnas versija un tur nav band 20 4G uc frekvences kas netiek izmantotas tur

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Kāda vēl ķīniešu kaste, taču šim modelim arī global versijai nav B20.
    No modeļiem ar ciparu 4 škiet ka Note 4 vienīgais bija ar B20.
    Last edited by andrisri; 07-07-18 at 14:21.

tāda lieta sen bij uz S5 ar LMT, tagad ar S8+ neesmu nekā tāda novērojis
    Chieftec ATX/EPS 750W PFC 14CS | Gigabyte GA-Z68P-DS3 | Intel i5-2500K + Thermaltake SpinQ VT | Kingston 32GB DDR3 4x8GB | MSI 970 GTX 4G | Samsung 840 PRO | Seagate BARRACUDA 1TB

Telefona firmwares gluks. Man regulāri vakaros uz Vantenieka Alpha zaudēja zonu uz neatgriešanos. Vispār ar 2/3G + 4G ir bēda, jo LMT neatbalsta VoLTE aļa balsi iekš 4G. Reāli, kad tev zvana, talrunis tiek brutāli izmests no 4G, iereģistrēts 3G un uzreiz padota saruna, tas prasa diezgan padaudz kritiski precīzu operāciju tīklā un tālrunī.
    Te jāsaka, ka pēc novērotā pārklajuma līmeņa, LMT vienkārši kaut ko bremzē ar ieviešanu. Nu jau 4G ir tikpat, cik 3G, tikai tas ir daudz stabilāks un efektīvāks.

Telefons ir pirkts tepat LV un tam ir Global ROM.

Man arī ir aizdomas uz firmware gļuku, dīvains gan tas ir jo ar 4G tas var normāli nostrādāt vairākas dienas pēc kārtas bez nekādām problēmām un tad randomā pēkšņi tīkls pazūd. Nez, vai tas ir tikai LMT vai arī ar citiem operatoriem arī? Bet ko darīt, vai cita firmware palīdzēs es nezinu, būs droši vien jāpamēģina, kaut kādas citas firmware jau es atradu. Varbūt būs arī jāpamēģina cita operatora SIM paņemt.
    «kiwi»

Pieredzējis lietpratējs MMGA's Avatar

Beidzot ar 4G pārceļamies no LMT, kam tiek pārmaksāts.
    Labākas cenas veikalā Gandrs. PM.

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Kuram tad netiek parmaksats?
    Lmt ir vienīgais no operatoriem kuram tiešām nav datu ierobežojuma. Man ir bijis tuvu tb mēnesī un šie neko nesaka
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Es arī nesapratu kā LMT var tikt pārmaksāts? Pilnīgs unlimited nets un SMS + pāris minūtes sarunu maksā tikai 10 Eur mēnesī? Es iztieku ar 6 Eur mēnesī un braucot vilcienā no Strenčiem uz Rīgu, varu spēlēt Playful TV. Kurš provaiders tev vēl šo nodrošinās? Ak jā, vakar vēlu vakarā atgriezos no Latgales tripa - 4G uz pāris minūtēm pazuda tikai starp Piedruju un Krāslavu, kā arī pie Nīcgales lielā akmens meža vidū.
    Protams, varētu gribēt straujāku progresu, piemēram, tehnoloģiski Tele2 LTE konfigurācijas skaitās ātrākas, praksē tāpat viss šeiperī un tālruņa spējās atduras.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)