Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 22 of 22

Thread: Skandu iegāde priekš dzīvokļa, ~ 200eir

Laika gaitā radušies pāris jautājumi un šis tas ir kļuvis skaidrāks.
    Nu pieņemsim, ka es palieku pie "Supreme 2002" izvēles, tā teikt lai ir rezervīte nākotnei, bet nevaru īsti izlemt par stiprekli/resīveru.
    Resīveram ja ir hdmi viņam ir kkāds "passrū"? Nu lai ja es izlaižu interaktīvo, raspberiju, xkasti, man nav kattreiz jāieslēdz resīvers lai vispār bilde būtu uz TV? Vēl skatos, ka vismaz vienam modernākam resīverim kuram bija BT nemaz nebija "phono" ieejas, bet saprotu, ka man tā ir nepieciešama, jo iegādātais ķīnas lampu priekšpastiprinātājs priekš vinila, īsti negrib sadarboties un no "phono" ieejas laiž laukā liekus trokšņus.
    Tad vienkārši sāku domāt, ka jāpalek pie plika pastiprinātāja ar "phono" ieeju. Bet īsti nemanu neko atbilstošu. Nepieciešams lai labi velk manis pieminētās skandas un ir distances vadības pults.
    Varianti?
    Paldies!
    Enjoying 0db PeaCe...

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

Resīvers nav jāslēdz iekšā(vismaz man tā ir) un domāju ka visiem vajadzētu būt tam pastru,bet phono ieeja gan var visiem nebūt,vintage aparāti lielākais vairums būs bez distances vadības pults tā kā atliek Tev meklēt kaut ko modernāku.Es ta gan esmu saslimis ar vintage,tagad gaidu kad no ebay atnāks Sony STR-11L stereo resīveris
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)