Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 54

Thread: Skandu iegāde priekš dzīvokļa, ~ 200eir

Laika gaitā radušies pāris jautājumi un šis tas ir kļuvis skaidrāks.
    Nu pieņemsim, ka es palieku pie "Supreme 2002" izvēles, tā teikt lai ir rezervīte nākotnei, bet nevaru īsti izlemt par stiprekli/resīveru.
    Resīveram ja ir hdmi viņam ir kkāds "passrū"? Nu lai ja es izlaižu interaktīvo, raspberiju, xkasti, man nav kattreiz jāieslēdz resīvers lai vispār bilde būtu uz TV? Vēl skatos, ka vismaz vienam modernākam resīverim kuram bija BT nemaz nebija "phono" ieejas, bet saprotu, ka man tā ir nepieciešama, jo iegādātais ķīnas lampu priekšpastiprinātājs priekš vinila, īsti negrib sadarboties un no "phono" ieejas laiž laukā liekus trokšņus.
    Tad vienkārši sāku domāt, ka jāpalek pie plika pastiprinātāja ar "phono" ieeju. Bet īsti nemanu neko atbilstošu. Nepieciešams lai labi velk manis pieminētās skandas un ir distances vadības pults.
    Varianti?
    Paldies!
    Enjoying 0db PeaCe...

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

Resīvers nav jāslēdz iekšā(vismaz man tā ir) un domāju ka visiem vajadzētu būt tam pastru,bet phono ieeja gan var visiem nebūt,vintage aparāti lielākais vairums būs bez distances vadības pults tā kā atliek Tev meklēt kaut ko modernāku.Es ta gan esmu saslimis ar vintage,tagad gaidu kad no ebay atnāks Sony STR-11L stereo resīveris
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

Pieredzējis lietpratējs 321's Avatar

Shis ir slikts variants https://luxnet.lv/electronic/datori-...peakers-system ?
    Varbut gan patiktos mazaka izmera tehnika https://www.1a.lv/datortehnika_prece...medium=ad_item
    \m/

9 c ir d klase un vairāk jaudas...7c prasts ab pastiorinātājs...imho ja vieta ļauj- stereo pastūzis un plaukta tumbas šos apspēlēs...
    Klusā kaste: asrock j5005itx.

Pieredzējis lietpratējs kalcijs's Avatar

Dell 7577
    i5 7300HQ, GTX 1060MaxQ 6GB, 15.6'' FHD IPS, 16GB 2400 MHz DDR4, 256GB NVME+1TB SATA SSD
    Philips Crash, Logitech M705&A4Tech X7-200MP,CM Notepal U2+

Imho kā all in one var ņemt, bet tās ir datortumbas...ar visiem kompromisiem...neatvienojami vadi, prasts d klases amps + impulsu baroklis...ilgmūžība zem jautājuma...plus jāskatās vai nav traucējumi ..šīs nav ala mājas skandas...
    Klusā kaste: asrock j5005itx.

Es mazajiem edifier r1100 ieliku iekšā krosus no ali un pārvienoju lai var izmantot bez iebūvētā pastiprinātāja-kopā ar sony str-11l skan ļoti labi manai gaumei,es pat teiktu ka negaidīju ka būs tik labs rezultāts,protams tas viss subjektīvi patīk man.Tagad drīz atnāks no ebay vēl viens vintage Yamaha CR-600 un tad varēs salīdzināt kas skanēs labāk.
    211GB mākonī for free

Autor, paņem stereo hifi pastiprinātāju, būs lētāk kā resis.

Būs arī phone, jauda un kvalitāte, ko no reša būs dārgi dabūt. No datora/laptop skaņa pa aux vadu. Skaņu no tv pa optiku, kur starpā paņem vienkāršu optical to analog box, kvalitāte tiem brīnumiem ir ļoti pieņemama. Pēc tam tam amp vari piepirkt kādu labu price/performance bluetooth uztvērēju un citus gadžetus, ja vajag, bet kodolā palikts labs stereo amp un skandas.

Raugs ir biologu draugs.. vimba_zlobnaja's Avatar

arturs06 piemērus lūdzu.

"Saule vēl nebija uzlēkusi, kad Muļķu zemē jau sākās rosība"
    Pērku Voodoo kartiņas!! Visiem kam, ir sūtiet PM.
    Meklēju šādu disku - WD6400AAVS-00G9B1

Pieredzējis lietpratējs kvazi's Avatar

1) jebkurš BT resīveris ar optisko izeju, pats lietoju Belkin NFC G3A2000 Enabled HD Bluetooth Music Receiver (labāk gan tāds, kurš supportē aptX) / TV ar optisko OUT

2) jebkura ārējā skaņaskarte ar optisko ieeju, piemēram ESI - U24 XL ;

3) jebkāds pastiprinātājs un jebkādas tumbas
    Last edited by kvazi; 09-28-18 at 12:34.

Atnāca piedāvājums uz:
    PIoneer BDP-450
    Focal SIB-T 5" Cone tumbiņas Šīm nav kāju

Varu piedāvāt pa 170 eiro visu komplektā.
    PM
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Quote Originally Posted by zantok View Post
    Atnāca piedāvājums uz:
    PIoneer BDP-450
    Focal SIB-T 5" Cone tumbiņas Šīm nav kāju

Varu piedāvāt pa 170 eiro visu komplektā.
    PM
    Nezinu, smieties vai raudāt...

Quote Originally Posted by intervall View Post
    Nezinu, smieties vai raudāt...
    Tipa lēti vai dārgi? Vienīgi es sapratu to ka tam pioneeram nav izejas uz skandām, vakag atsevišķu pasriprinātāju

Quote Originally Posted by zantok View Post
    Tipa lēti vai dārgi? Vienīgi es sapratu to ka tam pioneeram nav izejas uz skandām, vakag atsevišķu pasriprinātāju
    To, ka tas kā komplekts(to pat tā nevar nosaukt) neder ne vienam, ne otram meklētājam.

Tomēr izskatās, ka īpaši daudz nevēlos ieguldīt, ļoti bieži nesanāk paklausīties un sākšu ar kko lētāku.
    Varbūt kāds ko tepat var piedāvāt, un ja kas atbilst manām vēlmēm un gaumei, un ir iespēja paklausīties un ja patīk tad ņemt un kādu laiku lietot un klausīties, un saprast vajag kko citu vai varbūt pat būtu gana.
    Bet nu gribētu tomēr grīdinieces jo ir speciāli tām atstāta vieta, un stipreklis obligāti ar "phono" ieeju un talvadības pulti.
    Kāds?
    Jo "atskaites punkts", ja tā to var nosaukt, pagaidām ir vecs JVC centrs kam ir pieslēgtas salīdzinoši maziņas bet pajaunas tumbiņas no "Philips" centra, un es teikšu ka skan diezgan pieklajīgi, tikai ir par īsu augstie toņi un bass prasās nedaudz dziļāks uz zema skaļuma, bet visā visumā šo to var paklaisīties ar baudu jau uz šīs nekādas sistēmas..
    Enjoying 0db PeaCe...

Kas ir ne īpaši daudz- piemēram es tagad pārliecinājos ka resīverī pa 500+ phono ieeja ir tikai ķeksīša dēļ kaut gan pirms nebiju dzirdējis kā tas pats vinils skan uz vecajiem aparātiem likās ka ir labi gana,tagad resīveri tikai filmām izmantoju un ar vecajiem aparātiem atkal ir problēma ka patīk katra skanējums pa savam
    211GB mākonī for free

Sāku ar stiprekli un tas būs (jau ir) "Pioneer A-407R".
    Pētīju pa laikam kas ir pieejams, un konkrētais modelis likās puslīdz sakarīgs jo atbalsta tālvadības pulti, komplektā nenāca, bet ir jau uzsūtīta.
    Pagaidām pieslēgts tām pašām mazajām skandām, skan neko, bet protams viss labums arī tur paliek tāpēc meklēju tagad tās citas iegādāt. Jauda 90w x2 uz 4 omi un 60w x2 uz 8 omi, bet kā jau pieminēju neskrienu pretī skaļumam, bet saprātīgam P/P līmenim.
    Un beidzot ir labs "phono", bez jebkādiem priekšpastiprinātājiem kas īsti netiek galā ar savu pamatuzdevumu..
    Enjoying 0db PeaCe...

Interesē System audio SA210AV?
    ka arī ir pāris Focal sib t-5, tik šiem nav kāju. Ja interesē tādas kvalitātes skaļruņi tad dod ziņu cenu iespējams sarunāsim

210AV skaitās 2 joslu? Pīktulis + 2 basinieki kas taisa zemos + vidus?
    Nu īsti nebūs laikam. Gribas grīdas, pilnu 3 joslu skandas.
    Tīri interesei kādas tām 210AV cena?
    Un varbūt ir kas cits pa maniem parametriem?
    Enjoying 0db PeaCe...

3 pilnas joslas izklausās lepni priekš tā budžeta klases pioneer Neieteiktu ieciklēties uz tām joslām, tās pašas bw dm 603 s3, ko kādu laiku lietoju bija 2.5 joslas un skanēja teicami, citas zemākas klases, kas pastiepušās līdz 3 joslu klasei iet atpūsties. Te atkal var sākt stāstu par 2 labām joslām vai 3 sliktām

Kāds ir budžets ? Man šis tas ir ko varu piedāvāt, 3 joslu gan man nav.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)