Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 54 of 54

Thread: Skandu iegāde priekš dzīvokļa, ~ 200eir

Quote Originally Posted by kaut_kaads View Post
    210AV skaitās 2 joslu? Pīktulis + 2 basinieki kas taisa zemos + vidus?
    Nu īsti nebūs laikam. Gribas grīdas, pilnu 3 joslu skandas.
    Tīri interesei kādas tām 210AV cena?
    Un varbūt ir kas cits pa maniem parametriem?
    Laikam 2 joslas sanāk. šis skaļrunis skaitās augsstās klases. laikam kādus 50 eiro gribētu par to. Ja dārgi tad iekomentē jo neorientējos. Vai kāds lūdzu ieteiktu adekvātu cenu šim?
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

50 euro nav slikta cena, nebūtu man jau testam tik daudz tehnikas, varētu paņemt pat, bet tās ar saviem 4"(110 mm) bass/mid skaļruņiem nevar būt kā front akustika, vienīgi kādā nelielā darba istabā, kur fonam tās skan. Drīzāk 5.1/7.1 surroundam der, bet atkal tie 4omi rešiem nepatiks.

arturs06
    B&W DM603 S3 neizskatās slikti, ne pēc vizuālā ne pēc specenes, bet saprotu ka tās esi pārdevis?
    Nu varbūt ir kas cits, neesmu ļoti nosliecies uz 3 joslām, bet kā izpaužas 2 ar pus?
    Varbūt vari ielikt kādu sarakstu ar pieejamo un ja kas liktos man labs, var uzmest ausi dzīvē?
    Enjoying 0db PeaCe...

Pieredzējis lietpratējs kvazi's Avatar

Tu par plaukteniecēm + sabvuferi neesi domājis?
    Daudz fleksiblāks risinājums imo. Gan izvietojuma, kombināciju, gan skaņas ziņā.
    Last edited by kvazi; 11-19-18 at 21:16.

Lai nav sausa runa, kāds ir budžets ? Tā arī neatbildēji! Ja negribi publiski, vari PM urakstīt, jo pēc tā pioner pastiprinātāja nav skaidrs, jo tam ko ļoti glaunu slēgt klāt ir grēks

Plaukta skandām vajag statīvus, ja grib kārtīgi + subi ar tām nav viegli korekti sadzīt. Bet ja klausās mūziku ar vēlmi pēc basa, var, protams. Ir arī tāds variants man pieejams!
    Last edited by arturs06; 11-19-18 at 21:42.

Nu stipreklis izmaksāja ap 70, tad pa skandām droši, ka gabalā vairāk par ampa cenu negribētu tērēt, ja nu vienīgi var dārgākas, labākas, bet ar skatu nākotnē uz ampa apgreidu (kas gan man šobrīd tā neizskatās).
    Es teišu kā ir, šobrīd ir jau minētais stipreklis un skandas ir tās kuras principā "mētajās" apkārt, no philips sistēmas un modelis ir "WAC3500", un godīgi sakot man jau patīk kā skan. Vai varētu tāpat atstāt? Nu īsti nē, skandas ir maziņas plauktinieces, viņas aizņem vietu tur kur viņām nevajadzētu to aizņemt.
    Ko es vēlos ir grīdinieces, kurām jau ir atstāta tām paredzēta vieta, kuras visdrīzāk neiesprigstot pat uz kko konkrētu jau skanēs galvas tiesu labāk par esošajām, kurām būs izteiktākas augšas un dziļāks un, ja var teikt jūtīgāks bass uz zema skaļuma, ko es domāju uzreiz dos tomēr daudz lielākais tilpums.
    Kaut kā tā.
    Enjoying 0db PeaCe...

Ar tādu budžetu pat uz BW plaukta skandām var neskatīties

Reāli uz tavu budžetu, ja pamatīgi nepalielina, varu piedāvāt Kef cresta 3, pie laba izvietojuma skan pārsteidzoši basīgi, lai gan divas joslas un 5.25" basinieks, lielā kaste dara savu.
    Vēl ir Infinity alpha 20, 2 joslas, bet ar 6.5" midbasu, skan ļoti tuvu uz labiem statīviem.

Ja esi basa fanāts, klāt varu piedāvāt Focal JMLab Chorus SW 700 S vai Dali Ikon sub Mk1 subi, bet nu tur budžets jāpastiepj un iespējams, tad jau labāk vienkārši nopirkt nopietnākas grīdenieces, varu piedāvāt arī MA BR6. Bet atkal amp tām par sliktu/slābu.

Pēc tām mini sistēmas skandām visas uz urā. Pašam īslaicīgi ir bijušas Philips MCD122

BR6 izskatās jauki
    Kā izpaudīsies stiprekļa vājums, arī uz mazā skaļuma, vai tikai uz lielo skaļumu?
    Skandu specenē ir ieteicamais 40-150, skandām pretestība ir 6, tātad teorētiski manējais dod 75w, aptuveni būtu jabūt ok
    Gaiša koka krāsa? Aizsargsietiņi ir? Pa cik?
    Enjoying 0db PeaCe...

arturs06, par cik Tev tie subi nāk?

Kā izpaudīsies stiprekļa vājums, arī uz mazā skaļuma, vai tikai uz lielo skaļumu?
    kuras klases stipreklis? kkāds vintage class-A? jeb lētais class-D resis, tad pilnīg vienalga ko tur likt izejā.
    Labs class-AB pa Eur 70 diez vai būs pieejams. Vēl jāskatās kāda raksturlīkne pie dažādas jaudas un kas ir ar pre-ampu.
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

Quote Originally Posted by bobiksons View Post
    kuras klases stipreklis? kkāds vintage class-A? jeb lētais class-D resis, tad pilnīg vienalga ko tur likt izejā.
    Labs class-AB pa Eur 70 diez vai būs pieejams. Vēl jāskatās kāda raksturlīkne pie dažādas jaudas un kas ir ar pre-ampu.
    Jau pieminēju stiprekli - "Pioneer A-407R", gandrīz vintage, ja tā var teikt par 1998.
    Enjoying 0db PeaCe...

nop, vintage ir zem 70. gada.

Nu skaidrs, tāpat jau dzelzim pieklājīgs vecums imo.
    Jebkurā gadījumā nu ir man uz tām ausīm zilonis uzkāpis, un prasības man nav augstas, tāpēc baigi neiešu iespringt un sākšu ar to kas ir piedāvājumā un skatīšos kas un kā.

arturs06 PM
    Enjoying 0db PeaCe...

Nu skaidrs, tāpat jau dzelzim pieklājīgs vecums imo.
    Jebkurā gadījumā nu ir man uz tām ausīm zilonis uzkāpis, un prasības man nav augstas, tāpēc baigi neiešu iespringt un sākšu ar to kas ir piedāvājumā un skatīšos kas un kā.

arturs06 PM
    Tieši tāpēc tev 2 line neder un vajag 3 line speakeri?
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)