Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 74

Thread: Telefons skolniekiem

Pieredzējis lietpratējs usver's Avatar

Quote Originally Posted by Bender View Post
    pirmajā klasē labs bija mans vecais Nexus 5, otrajā gada vidū jau nopirku jaunu Redmi 4x.
    Kāda bija motivācija upgreidoties no Nexus 5 uz kaut ko citu?

Pieredzējis lietpratējs

otrajā klasē rēzrēķins sākās, nexus vairs nepavilka tik smagas darbības

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Kaspar - šeit gan Tu runā kā tāda vecāmāte
    Fakts ir tāds ka mūsdienās >90% pirmklasnieku ir telefoni, un nevis vienkāršie, bet "glaudāmie".
    Bērns kuram ir ir podziņu telefons tiek izsmiets un uzskatīts par ***u, vai vajag viņu speciāli citu klases bērnu acīs "pazemot"?
    Un viņi neizmanto tos tikai spēlēm, sīkie paši izveido klases whatsapp grupu un iemāca skolotājai kas tas tāds ir u.t.t.
    Tas ka pirmais telefons tiks pazaudēts, saplēsts, noslīcināts vai nozagts, tas ir gandrīz 100% un arī caur šo var viņam mācēt saudzīgi izturēties pret lietām.
    Variants varētu būt paņemt pirmo kaut kādu lētu, lietotu, bet tas pēc paša ieskatiem.
    whatsapp grupa pirmajā klasē? viņi ko, bl rakstīt knapi iemācījušies, jau watsapā dīlus bīda? es vienu brīdi lietoju watsapu klientu dēļ, pēctam uzmetu to sūda appu, jo 80% bija cilvēki, kuriem dzīvē ir pārāk daudz laika
    tas ir psc, otrajā klasē telefons par 150Eur, nabaga bērns
    uzbūvē viņam bmx trasi pagalmā, nevis pērc telefonu, kuru nevienā no bērna apģērba kabatām ielikt nevar.
    Last edited by Kaspars; 09-14-18 at 12:17.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Quote Originally Posted by usver View Post
    Kāda bija motivācija upgreidoties no Nexus 5 uz kaut ko citu?
    vecajam Nexus 5 uzradās jaunāks lietotājs...

Quote Originally Posted by Kaspars View Post
    otrajā klasē rēzrēķins sākās, nexus vairs nepavilka tik smagas darbības

whatsapp grupa pirmajā klasē? viņi ko, bl rakstīt knapi iemācījušies, jau watsapā dīlus bīda? es vienu brīdi lietoju watsapu klientu dēļ, pēctam uzmetu to sūda appu, jo 80% bija cilvēki, kuriem dzīvē ir pārāk daudz laika
    tas ir psc, otrajā klasē telefons par 150Eur, nabaga bērns
    uzbūvē viņam bmx trasi pagalmā, nevis pērc telefonu, kuru nevienā no bērna apģērba kabatām ielikt nevar.
    tu kurā gadsimtā dzīvo? BMX trase pagalmā būs vismaz uz 50k €+. reāli 1/3 no nelielas mājas uzbūves izmaksām.
    ja vien ar BMX trasi nav domāta smilšu krava sētas vidū
    Last edited by Bender; 09-14-18 at 13:07.

Pieredzējis lietpratējs

Whatsapp pielietojums- voice SMS.....

Pieredzējis lietpratējs

tu kurā gadsimtā dzīvo? BMX trase pagalmā būs vismaz uz 50k €+. reāli 1/3 no nelielas mājas uzbūves izmaksām.
    ja vien ar BMX trasi nav domāta smilšu krava sētas vidū
    Esmu rēķinājis, ja zemesgabals līdzens, uztaisīt bmx trasi treniņiem izmaksā ap 15k.
    Ja grib starta rampu un profesionāļu projektētu trasi, tad ar 100k būs par īsu.

Quote Originally Posted by Hoonda View Post
    Varu tevi nošokēt vēl vairāk. Man dēlam jau no 3 gadu vecuma ir sava planšete!!!
    Tu Traks, Kasparēns ar sirdi aizies šo lasot

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Hoonda View Post
    Varu tevi nošokēt vēl vairāk. Man dēlam jau no 3 gadu vecuma ir sava planšete!!!
    Forši. Manam arī. Viņš gan to izmanto tikai auto, lai braucot skatītos multenes, jo braucot ar auto nav ko citu darīt. Es dēlam nopirku māju. Viņam ir lielāka istaba nekā mums ar sievu. Izaugs, pāries uz vēl lielāku un tagadējā tiks dota meitai.
    Tu teici ka nopirki elektroskrejriteni. Forši. Es arī. Razor E100. Par 5Eur! Ar jauniem aķiem! Vēl viņam ir visādi labi braucamrīki, kurus es pērku tiklīdz kāds uzpeld par labu cenu. Un es māku atrast lietas par labām cenām.
    7 gados viņam nebūs telefons dārgāks par pārdesmit eur. Nekas no manis pieminētā netiks dots līdzi uz skolu.

Esmu rēķinājis, ja zemesgabals līdzens, uztaisīt bmx trasi treniņiem izmaksā ap 15k.
    Ja grib starta rampu un profesionāļu projektētu trasi, tad ar 100k būs par īsu.
    tu vari pats rēķināt visu, kas ienāk prātā, bet sākumā vismaz nopērc pakalpojumu "tāmes sastādīšana" no reāliem darītājiem, pie kam vairākiem.
    pačukstēšu, ka bez maksas tev to lapeli sazīmēs tikai rajona būvmeistars Vasīlijs/Jānis ar pieredzi VISOS būvniecības darbos, bet praktiski tālāk par avansu neviens darbs nebūs ticis...

Esmu mazliet palaidis garām, bet ir jautājums. Lietotājs Kaspars ir tas pats slavenais ciskudrillētājs no Jelgavas? Ideoloģija baigi velk uz to pusi...

Raugs ir biologu draugs.. vimba_zlobnaja's Avatar

Ir ir

"Saule vēl nebija uzlēkusi, kad Muļķu zemē jau sākās rosība"
    Pērku Voodoo kartiņas!! Visiem kam, ir sūtiet PM.
    Meklēju šādu disku - WD6400AAVS-00G9B1

Pieredzējis lietpratējs

tu vari pats rēķināt visu, kas ienāk prātā, bet sākumā vismaz nopērc pakalpojumu "tāmes sastādīšana" no reāliem darītājiem, pie kam vairākiem.
    pačukstēšu, ka bez maksas tev to lapeli sazīmēs tikai rajona būvmeistars Vasīlijs/Jānis ar pieredzi VISOS būvniecības darbos, bet praktiski tālāk par avansu neviens darbs nebūs ticis...
    man nekas nav jāpērk, tā ir daļa no mana darba
    nerunājot par lielajām trasēm(kuras kā jau teicu, maksā 100k un ļoti uz augšu), tepat līvbērzē ir iekštelpu bmx trase. ja es pateikšu cik tā izmaksāja, vai piekrīti pazust no mana interneta un neradīt bērnus?
    Last edited by Kaspars; 09-14-18 at 14:15.

OK, ieraksti savu būvkomersanta numuru. Lai nav tukša ****ana.
    Kurš no visiem ir tavs uzņēmums/tu? https://bis.gov.lv/bisp/

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Es dēlam nopirku māju. Viņam ir lielāka istaba nekā mums ar sievu. Izaugs, pāries uz vēl lielāku un tagadējā tiks dota meitai.
    Esi pārliecināts? Man netāli kaimiņi pārrakstīja nekustamo īpašumu uz mazdēlu, tas kad paaugās līdz pareizajam vecumam šo ieķīlāja šo bankā, naudu noplostoja un banka īpašumu atņēma
    Reāli nevari zināt uz kāda ceļa šie aizies kad paaugsies neatkarīgi vai ir labā ģimenē auguši un pareizi audzināti vai nē.
    Un tas ka senčiem "žēl 100€" telefonam kādi ir visai klasei, tas jau nu arī neveicina labu sapratni ar vecākiem, ja nu vienīgi pie katras ēdienreizes šiem vēl nomierinošos preperātus nepiešauj klāt
    Nē nu ok, katrs dzīvo pa savam, bet nu uzspiest šo viedokli citiem par pareizo jau nu gan nevajadzētu..

Pieredzējis lietpratējs

OK, ieraksti savu būvkomersanta numuru. Lai nav tukša ****ana.
    Kurš no visiem ir tavs uzņēmums/tu? https://bis.gov.lv/bisp/
    man tagad cilvēki servisa ēku renovē, liek jumtu. mani neinteresē ne būvkomersanta numurs, ne tas, ar ko viņi naktī guļ. neinteresē.
    man vajag jumtu.
    tev arī. tev tas sen aizbraucis, bet neuztraucies, dieviņam visādi cilvēki vajadzīgi.

Nu tak beidz ****ties, mēs visi gaidam tavas būvkomersanta specializācijas apliecinājumu. Tu taču pats apgalvo, ka šīs nozares specifisko apakšnozari pārzini!!!

*edīte: gadījumā, kad tas jumts nogāzīsies virsū tavai vai klienta ģimenei, kur tu meklēsi taisnību? Bez Tabu vai tomēr jāsi prātu un pieprasīsi atbildību būvkomersantu reģistram, kurš tiem mudakiem piešķīra atļauju naglas dzīt sijās? nejauc vienā katlā tapešu līmēšanu ar būvniecību.
    Last edited by Bender; 09-14-18 at 14:48.

Pieredzējis lietpratējs

klausies, tu, beidz internetā sprēgāt būvkomersant, es pārzinu to, cik ir iztērējuši mani klienti par bmx trasi un man diži vienalga kādas apliecības man prasa viens tirliņš no interneta

Es neesmu būvnieks, mani kolēģi, kas darbojas tajā nozarē, ik pa laikam tiekas sanāksmju telpā, mani tur nelaiž, es spaidu pogas un atbildu par savas nodaļas darbu. Bet tu joprojām **** tukšu.

Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Pieredzējis lietpratējs

Es neesmu būvnieks, mani kolēģi, kas darbojas tajā nozarē, ik pa laikam tiekas sanāksmju telpā, mani tur nelaiž, es spaidu pogas un atbildu par savas nodaļas darbu. Bet tu joprojām **** tukšu.
    tad nerunā par to ko nezini un ej spaidīt pogas, lai priekšnieks tevi neatlaiž

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)