Results 1 to 18 of 18

Thread: Apple telefoni 2018 XS/ XS Max / XR

Default Apple telefoni 2018 XS/ XS Max / XR

Ko teiksiet biedri?
    Tie paši vēži, tik citā kulītē? Bet būsim godīgi, pirks jau vienalga.

Cenas neiepriecina:
    1100 par Maksi
    999 par XS un
    749 par 'lēto' XR.

Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Ki6GTuR.jpg 
Views:	5 
Size:	22.8 KB 
ID:	37176  
    Last edited by Moist; 1 Week Ago at 22:00.

Manuprāt xr ir daudz labāks nekā pārējie divi.

Pieredzējis lietpratējs v1ks_'s Avatar

Manuprāt es joprojām labprātāk atsūkātu ušakovam, nekā pirktu apple.
    SYS1: R5 1600|AX370 Gaming 5|GTX970|16Gb 3000Mhz|480Gb SSD|Meshify C|SSR-650PX
    SYS2: 6500|H110M-ITX/AC|GTX 970|8Gb 2133Mhz|240Gb SSD + 1Tb HDD|Raven RVZ02|SFX-500GD-C

FUBĻA!!!
    Biedri ar kuriem nesadarbojos:
    psaiho; Abrams112; PhilipMorris ; tech44; Alis; dragonboy; 944s; Verneris; 321 un vēl pāris.

XR varētu būt mans pirmais iPhone ever

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Arrow

Quote Originally Posted by milagr0sa View Post
    XR varētu būt mans pirmais iPhone ever
    XR ir izvēle uz fona, ja Apple ir variants.
    https://m.gsmarena.com/discussing_th...news-33252.php

Es arī XR apsveru. Price/Performance ziņā tur viss checks out, jo galvenās štelles tur ir tādas pašas kā Xs/Xmax + tā izmērs/ekrāna diagonāle un svars ir īstais sweet spots..aa un vēl jau bačai būtu labi jāperformē pie tā ekrāna un ppi. Mētājoties starp normāliem izmēriem un lāpstām, es novērtēju cik tāds Xa un tam līdzīgais izmērs ir niiice..

Tagad paralēli juuzoju X un S9+. Nespēju līdz galam nostāties uz viena devaisa, lai gan lielos vilcienos tikai form factor + kamera ir tā štelle kāpēc es vispār to X-u vēl paturu. X-am 10 šāvienos 8 būs ideāli un 2 labi, kamēr uz jebkura cita flagmaņa, atskaitot pixeli, kas atkal nav variants citu iemeslu dēļ (cena un ugly-boring ķieģelis), tajos pašos 10 šāvienos būs vairāk feila/vai vairāk jāpiestrādā, lai dabūtu līdzīgu rezultātu, nerunājot pat par visiem overexposure, feiliem ar skin-toniem, u.t.t., kas notiek gan uz sammija, gan hujaveja top dzelzhiem. Apple vienkārši nāk laukā as "dabical" as it gets - softs necenšas no sūda konfekti taisīt. Ja nav gaisma, tad huju tev - bilde būs musars. Tur softs neizlīdzina katru graudiņu, netaisa to nenormālo overexposure vai mineeshanu ar kraasaam suudiigi apgaismotaas telpaas..pameegjini ar top trubaam vs iphone pafocheet parketu dazhaados tonjos..****tj kaads tur kosmoss naak laukaa
    Last edited by -JJ-; 1 Week Ago at 22:05.
    Pussy Power

Ko sakāt par dual-sim atbalstu?

Teica, ka lielākoties dēļ milzīgā Indijas tirgus, kur šāda fīča izrādās ir ļoti populāra.

Es kā X lietotājs neredzu vispār rezonu "updeitoties". Jāņem vērā, ka pagaidām tas pats iphone 7 ar pēdējiem iosiem strādā ļoti plūdeni.

Un vēl tas, ka vecajiem modeļiem ar iOS 12 sola ātrdarbības paātrināšanos par 30%.

Quote Originally Posted by PhilipMorris View Post
    Un vēl tas, ka vecajiem modeļiem ar iOS 12 sola ātrdarbības paātrināšanos par 30%.
    mjaa..Te viņi ir pielikuši, jo bija posms, kad jaunākais iOS, killoja/padarīja par kieģeļiem ne-aktuālākos devaisus, bet tagad vecāks apple devaiss, piemēram, 4-gadīgs ipad air 2 uz jaunākā ios, rano bez aizķeršanās! Neatceros, kurš ios tieši tas bija, bet konkrēti ipad 2 bija metams, ja pieļāva updeitu uz to pēdējo oficiāli atbalstīto ios un rollback/jb tehniski nebija iespējams..tur lagoja viss, t.sk. unlocks Tagad jau pēc tā fckapa ar nogrieztu powah veciem devaisiem viņiem jālabojas piespiedu kārtā
    Last edited by -JJ-; 1 Week Ago at 00:38.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by Moist View Post
    Ko sakāt par dual-sim atbalstu?

Teica, ka lielākoties dēļ milzīgā Indijas tirgus, kur šāda fīča izrādās ir ļoti populāra.
    Ko, uz isūda pa četrciparu skaitli nu jau būs šāda revolucionāra iespēja kāda ir jebkuram android phone virs 50€ un nemaz tāpēc nebūs jāmaksā piecciparu skaitli par kādu XS-Dual?
    Un paralēlo whatsapp otram numuram arī varēs palaist, jebšu tomēr viss būs kā ierasts un šādai vēlmei tomēr būs jāgaida kāds XXXXXS modelis pēc 3-5 gadiem?
    Indijas tirgū premium segmentā līderis pat nav Samsung, bet OnePlus un tas norāda ka Indijas tirgus ir ne tikai liels, bet gudrs.

Quote Originally Posted by PhilipMorris View Post
    Tas nav grūti, ja ņem vērā softā ielikto bremzi vecajiem modeļiem. Attiecīgi ja to izņem ārā, tad ir 30% ātrdarbības pieeaugums pret mākslīgi bremzēto versiju
    Last edited by andrisri; 1 Week Ago at 12:09.

Par bildēm es neteiktu kad X būtu labāks salīdzinājumā ar N9, ir ok bet ne pārāks. Ikdienā abas trubas ir pa rokai, es pat teiktu N9 bieži vien ir labākas bildes kā X.

Quote Originally Posted by Angelz View Post
    Par bildēm es neteiktu kad X būtu labāks salīdzinājumā ar N9, ir ok bet ne pārāks. Ikdienā abas trubas ir pa rokai, es pat teiktu N9 bieži vien ir labākas bildes kā X.
    Nu var piekrist, ja skatās kopumā, jo X ir nenormāli jūtīgs uz gaismas truukumu un briinumus netaisa, kur atkal sammijs var uzspiideet, bet viena shtelle, kas uz sammija gandriiz vienmeer feilu ir akuraata skin-tone atspoguljoshana - baigi bieži sammijs taisa puuderfeisu, t.i, overexpouzo kosmosaa..

Te to ļoti labi var redzēt..
    https://www.techradar.com/news/samsu...ode-comparison

Overall jau protams andriiti ir tik daudz labaaku/eertaaku fiichu un risinaajumu attieciibaa uz everyday shit, refinenmentu, tjuunu, filesharingu un whatnot, bet kamera man uz IOSa patiik labaak! Tas protams nevar buut par attaisnojumu lociit 1,2k par trubu
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Vot lasu šo un domāju, vai netīšām aizmirsa pielikt klāt XS Maxi 512gb par 1.5k RRP vai tomēr ar apdomu, lai pašiem apple fanātiem elpa nezustu?

Par bildēm runājot... jāpagaida lai iznāk truba, bet imho būs diezgan ok

https://youtu.be/xL8piHkl3X8

Kā arī 512gb modeli pirks tie kas filmēs ar Xs 4k.

Cik ilgi var filmēt 4k ar parasto X? Lasīju ka tam ir ļoti švaka baterija. Lte režīmā strādā kādas 4 stundas.

99% trash content. Hu carez?
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

Quote Originally Posted by bobiksons View Post
    99% trash content. Hu carez?
    Reāli man liekas ka 1% arī vjg trubu ar 512gb. 64gb man pietiek ar atliektiem galiem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)