Results 1 to 16 of 16

Thread: Ķīnas mobilais tel. Vinko

Default Ķīnas mobilais tel. Vinko

Diena laba - vai kāds jebkad ir saskāries ar China's mobilo aparātu Vinko? Šie ir uztaisījuši pakaļdarinājumu Samsung Note 4 - diezgan pasūdīgu...Pēc Imei atrada, ka tas ir Vinko Note 4 jeb Vinko Z30...Vai šitādam maz LCD var kaut kur dabūt?

Nevaru iemest bildi kaut kādu iemeslu dēļ, bet tas tel. ir precīzi šitāds - https://www.ourshopee.com/product-de...-StorageBlack/
    Paurbinaajis degunu, lentzaagja operators Vasilijs slaidi nospljaavaas un viedi noteica: "Gatera noteikumus es paarzinu taa kaa savus triis pirkstus!"

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

izkstās ka ļoti bēdīgi varētu ar šādu support būt?
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Pieredzējis lietpratējs Svens's Avatar

Ak, šausmas, tieši kurā vietā tas ir pakaļdarinājums Note 4? Un tieši kādēļ tāds briesmonis ir jāglābj no tam pienākošās nāves? Dabas resursu necienīga izmantošana.

Pieredzējis lietpratējs

Tu tiešām gaidi bomžu note 4 izskata budžeta trubai suportu un detaļas ?
    Palasot šo http://samsung-galaxy-note4.ru/vinko-note-4.html tā vien to trubu getliņi sauc jau no factory

Pieredzējis lietpratējs

Note 4 killers!

Pēc bildes jau var redzēt, ka kvalitāte šim ir nulle un ka aparāts domāts mazohisma cienītājiem vai miskastes papildināšanai.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Izskatās pēc aprīļa joka.

Ja trubas darbība apmierina - lieto. Ja ekrāns iešķīdis - aizmirsti par viņu un nodod uz pārstrādi. Mūsdienās var atrast krietni labākus budžetniekus no zināmiem ražotājiem (kaut vai tajā pašā Kimovil paskaties), palietot un aizmirst, nevis meklēt šim ekrānu, mainīt viņu and what not, jo tas vnk būs ceļojums vienā virzienā uz jeb@toriju.

P.S.
    Bildi visdrīzāk pievienot nevari, jo lielāka par 2MB

Pieredzējis lietpratējs

NU nesaprotu cik ļoti sevi nav jāciena, lai lietotu kaut kādus ķīniešus. Man s9+ bija nedēļu remontā(ekrāna maiņa) Uz to laiku iedeva kaut kādu hujaveju honor. Gribējās vemt katru reizi paņemot viņu rokā. Visa lagošana, ekrāna bildes pretīgā kvalitāte, paša telefona fiziskā kvalitāte ar bija briesmīga! FUJ FUJ FUJ! Kā no laivas izmests jutos. Pēdējos gadus 6-7 lietoti tikai flagmaņi(gan isūdi, han samsūdi) Tāpēc man kaut kā nesaprotami man tie ķīniešu pircēji!

Raugs ir biologu draugs.. vimba_zlobnaja's Avatar

Vienīgais izskaidrojums - naf $$$. Un ja iepirka pa mazām naudiņām, tad bija plāns ka varēs saremontēt arī pa mazām naudiņām. Tikai diemžēl tā parasti nenotiek.
    Man arī būtu ieteikums paņemt citu telefonu vietā. Papēti LMT lietotos telefonus. Tur bieži gadās tiešām labas trubas ar minimālām lietošanas pazīmēm arī C kategorijā. Nevajag grābt pirmo, jo modeļi un stāvoklis atšķirās katrā veikalā.

"Saule vēl nebija uzlēkusi, kad Muļķu zemē jau sākās rosība"
    Pērku Voodoo kartiņas!! Visiem kam, ir sūtiet PM.
    Meklēju šādu disku - WD6400AAVS-00G9B1

Ārprāts!! Labi, ka pa nedēļu sataisīja, būtu zaudējuši biedru

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by vimba_zlobnaja View Post
    Man arī būtu ieteikums paņemt citu telefonu vietā. Papēti LMT lietotos telefonus.
    Vai pavaktēt tepat pārdošanas sadaļu, tur tuvākajā laikā salikšu dažādus krāmus, laikam jau uz izsoli likšu.

Cik visi gudri man pašam ir pilnīgi normāli funkcionējošs Samsung Galaxy Note 4 un man jaunu trubu nevajag

Vispār es pie tās trubas agregāta tiku pilnīgi na haļavu un gribēju vienam pazīstamam puisim izpalīdzēt, jo čalim pavisam bēdīga situācija - vajag kaut kādu lēto glāstāmierīci, bet ar eiro pašvaki uz doto brīdi, lūk...Biju iedomājies, ka varu atdot to Vinko brīnumu, pie nosacījuma, ja var dabūt displeju...bet nu par cik tam verķim nav vispār nekāda suporta, tad jēgas, sapprotams, ka nekādas...
    Paurbinaajis degunu, lentzaagja operators Vasilijs slaidi nospljaavaas un viedi noteica: "Gatera noteikumus es paarzinu taa kaa savus triis pirkstus!"

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Joko? Tas taču nav brands, tad ir pakaļdarinājums lētticīgajiem, jeb viltojums.
    Un gribi tam vēl kaut kādu supportu?
    Pat ja atrastos šim kaut kur displejs, cik tam būtu jāmaksā lai būtu vērts to izskatīt? 10€ ar visu šipu?

Pieredzējis lietpratējs 321's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    Uz to laiku iedeva kaut kādu hujaveju honor. Gribējās vemt katru reizi paņemot viņu rokā. Visa lagošana, ekrāna bildes pretīgā kvalitāte, paša telefona fiziskā kvalitāte ar bija briesmīga! FUJ FUJ FUJ! Kā no laivas izmests jutos.
    Dazhs labs Huawei bija labs par savu naudu, cits atkal pilnigi wrong. Par lagiem nezinu, mans ilgak lietotais nelagoja
    \m/

Pieredzējis lietpratējs

Palietojot razer phone tagad visi flagmani šķiet lagaini jau dēļ 120hz displeja.
    Tagad lietoju Huawei p20pro un pirms tam arī note 9. Vis lagainākais bija note9 un tāpat abi telefoni šķiet ka trūks fps. salīdzinot ar Razer phone.
    P. S. Ja kas tirgoju razer phone. Note 9 prom.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)