Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 81 to 87 of 87

Thread: Raadam savas uudensdzeses...

Pieredzējis lietpratējs fubar's Avatar

Quote Originally Posted by redondo View Post
    nepalika pāri viens 45* un viens 90* fittings(šo to vajadzētu uzlabot)?
    EK 45 grādi man toč ir daži, 90 grādi, kad man beidzās EK, sāku pirkt Barrow un vairs neredzu jēgu maksāt vairāk par EK. B. 90grādīgie ir ļoti daudz.

Vienīgi būs čakars nolaist ūdeni, bet to pēc tam sapratīsi (es pēc kādas trešās reizes padevos un sāku loop likt drain portus)
    Tikai drain porti, man tagad visās sistēmās, ko būvēju ir viens ātri atveramais, ka to vajag, man gan pieleca ne gluži pēc pirmās šķidruma peļķes uz grīdas un aizlietu visu kastes apakšējo daļu.

Cerams sākumā ur pumpi, izlaidi tikai radiatoriem destilēto cauri uz izlietni, ir bijis, kad ir palikušas ražošanas daļiņas, ko atkal lieliski savāc CPU jet plate un mikrofini, bloķējot ūdens plūsmu(diezgan slikta pieredze ar šo).
    Filtrs ir fantastiska lieta, laiku pa laikam attaisi un iztīri sietiņu.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

EK ir nedaudz patīkamāki, it īpaši niķeļa, ja melns, tad pajāt, pat 2eur CH special ir labāks, vienīgi ir gadījušās krāsojuma daļiņas iekš loop.

Vajag, vajag, ja vien nav simple, top rad, mid pump mount un tikai cpu dzesē ar soft tube, tad vnk lej ārā no rezervuāra

Es tādu quick swap manīju tikai AquaComputer.de kam arī līdzi nāk cena virs 30eur, bet diezgan labs produkts, noslēdz IN un OUT, iztīri filtra korpusu ar visiem sūdiem uz filtra, nevis kā inline kur gadās, ka viss var satecēt atpakaļ loop.
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

gribu opicāli paziņot, ka es no visas sirds ienīstu cietās akrila trubas :/ bet gan jau arī man KAUT KAD sanāks tie perfektie 90 grādu locījumi. Pagaidām mācoties esmu sacūkājis tik daudz materiāla, ka tur pietiktu Baltijas ceļam.

EK ir nedaudz patīkamāki, it īpaši niķeļa, ja melns, tad pajāt, pat 2eur CH special ir labāks, vienīgi ir gadījušās krāsojuma daļiņas iekš loop.

Vajag, vajag, ja vien nav simple, top rad, mid pump mount un tikai cpu dzesē ar soft tube, tad vnk lej ārā no rezervuāra

Es tādu quick swap manīju tikai AquaComputer.de kam arī līdzi nāk cena virs 30eur, bet diezgan labs produkts, noslēdz IN un OUT, iztīri filtra korpusu ar visiem sūdiem uz filtra, nevis kā inline kur gadās, ka viss var satecēt atpakaļ loop.
    izskatās labi, es paņēmu kaut kādu īpašo dubulto no aļika, kaut man visparastākais sietiņš labi darbu dara.

niķelētie man vislabāk patīk XSPC, bet tagad uz 16/11 baigi grūti dabūt. Es tagad uz cietajām trubām, tur visu nosaka blīves, izskatās ķīnieši tāpat ļoti labi.

Quote Originally Posted by fubar View Post
    gribu opicāli paziņot, ka es no visas sirds ienīstu cietās akrila trubas :/ bet gan jau arī man KAUT KAD sanāks tie perfektie 90 grādu locījumi. Pagaidām mācoties esmu sacūkājis tik daudz materiāla, ka tur pietiktu Baltijas ceļam.

ZMT un miers

ZMT un miers
    Jā, piekrītu, visur, kur vajag praktiskumu un maksimālu drošību, šīs ir manas iecienītās trubas. Es ar cietajām jājos tikai izskata dēļ, nu un patīk jauni izaicinājumi (lasi, jāties visu dienu un atstāt aiz sevis sabojāta akrila tonnu)

Krāsotie ķīniešu stiprinājumi arī man ir aiz****uši filtru ne reizi vien. Jāskatās, lai iekšpusē tomēr ir pliks metāls, vai vismaz krāsošanu veic kāds Gejropā bez nanospraudziņām acu vietā, un tomēr spēj kaut ko saskatīt.

Es visu laiku arī domāju par hardtube, bet atduros, ka tomēr PC izmantoju ikdienā un nav vairs vēlmes pavadīt ekstra 10-30h pie hardtube locīšanas tehnikas pieslīpēšanas. Turklāt esošais setup būtu nakts murgs, lai izlocītu

Same setup:

IN WIN 303 white
    Asus x570 TUF WIFI PLUS
    Rozīne 3600x (tā arī neesmu saņēmies 5900x upgrade, skatīšos vai tas vispār notiks, iespējams next būs vienkārši DDR5 dēlis ar inteli vai amd, atkarībā kam būs labāks P/P uz man aktuālo perf)
    2x16GB VENGEANCE RGB PRO 32GB + divi RGB dummy stiki
    RTX TUF 3080
    Corsair RM850x
    1tb Evo plus nvme
    256gb random m.2
    250gb Samsung 840 PRO(īpašumā kopš pirku jaunu pirms 6 vai 7 gadiem vienīgā lieta kas ir izdzīvojusi no kopš iegādājos pirmo PC ar 4770k) SATA
    500gb SATA
    2x4tb WD RED
    Corsair Commander PRO + divi Corsair Lightning node

Cooling:
    EKWB Velocity AM4 Acetal ar DRGB
    EKWB TUF gpu bloks Acetal ar melnu backplate
    EKWB SE420 ar 3x Vardar Fury 140BB + Phanteks Halos 140mm + aizmugurē ir divi Arctic P12.
    EKWB PE360 ar 3x Xilence 120mm case fan(tīri RGB efektam) drīz vietā būs x3m
    EKWB XRES 140 RGB versijā ar custom DRGB strip + X3 Multiport TOP
    EKWB STC Classic niķeļa 10/16 fitingi + ZMT(obvious )
    EKWB niķeļa Rotējamie pagarinājumi 90nieki,45nieki, dubultais 45+45, Drain valve u.t.t.
    Aliexpress special ūdens temperatūras sensors - pievienots pie corsair commander, pēc kā arī tiek likts fan curve.
    DIY - Pāreja no 360mm uz 420mm, lai augšā piestiprinātu 420mm radiatoru(šim gan ir vairāk "es to varu izdarīt un izskatās kruta" nozīme, nevis kaut kāds ieguvums dzesēšanā. Pats INWIN 303 nav pateicīgākais case priekš dzesēšanas un šķiet labi ventilēts, t.i. bez apakšējā radiatora būtu labāks ieguvums par dual radiatoru variantu. Bet kam tas uztrauc, man vienkārši neuzrunāja neviens cits case, iespējams vajadzēja iet Lian Li ceļu vai Thermaltake P3 ar papildus modiem.

Bet kā jau var redzēt iepriekšējos postos, kastē ir pabijuši dažādi setup un pat dual loop variants Ir pabijušas dzīvas radības, pamatīgs korķis loop, ka pat pumpis uz max RPM nespēj izspiest neko tālāk par CPU bloku, aplaistīti ventilatori, tecējis rezervuāra viens ports, nekorekti pieskrūvēts rezervuārs nogalinājis RGB u.t.t....

Par temp, kad vasarā istabā bija +27 un pat 32 grādi ūdens temp ar papildus fan speed, kas kaut cik patīkams ausīm nepārkāpa augstāk par 43, tas viss ir ar to ka 3080 konstanti mainoja. Pat neatceros GPU temp(man liekas šādam setup jau ir vienalga), bet mem temp nepārkāpa 74)
    Šobrīd pie istabas temp ~22 ar mining 33 grādi ūdenim - GPU ir 36 un mem ir 70, CPU 40-50 because ryzen.
    Idle datus ūdenim gan nepateikšu, bet domāju nav augstāki par +3-5 grādi pie ambient temp.

Laika izteiksmē ir pavadītas 80+ H un naudas ziņā pie 700eur.... bet lielāko summu aizņēma tieši pēdējais upgrade uz Velocity CPU bloku, 3080 bloku u.c. sīkumiem. Ja to nebūtu un būtu vecā 1080ti tad pilns setups maksātu 350-400eur, pat ar neskaitāmiem upgrade u.t.t, pārsvarā visu lietotu ieguvu no Ebay, vienu bŗidi pat bija trīs xres 140 ar D5 pumpjiem un 4 radiatori ar daudz spare parts kastēm, tas viss ir izdalīts proporcionāli uz vēl diviem citiem PC un vienu mini mining rigu

Bet ja ir laiks un pacietība, var savākt lietotu custom soft tube loop CPU un GPU zem 250eur... zinu ka aļikā var labākus darījumu dabūt, bet tomēr uzticos pat vecākām lietotām EKWB un Alphacool daļām vairāk par new CH special.

Click image for larger version. 

Name:	IMG_20211003_193835_edit_483507030422054.jpg 
Views:	51 
Size:	265.8 KB 
ID:	43770
    Last edited by redondo; 2 Weeks Ago at 20:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)