Results 1 to 11 of 11

Thread: elementārs elektriķa/ audio insyalētāja darbiņš audi

Pieredzējis lietpratējs kvazi's Avatar

Default elementārs elektriķa/ audio insyalētāja darbiņš audi

Vai te nav kāds/kāda, kurš varētu un gribētu manam audi a3'03 kaut kur salonā no magnetolas pieslēgumuem izvilkt 12V kabeli priekš mana DIY parking sensora, kurš atradīsies kaut kur pie pašas magnetolas?
    Cik saprotu, vienīgais advancētais, kas vajadzīgs, ir tās plāksnītes, ar kurām izvilkt magnetolu.

Ja pareizi atceros, tad a3 2003 gadā bija kaut kādi jubilejas modeļi, kur radio bija savstarpējs signāls ar spidometru, vispār tur tā signālu ķēde bija dīvaini uzbūvēta, iespējams tāpēc spidometri A3 mūzīgi brūk nost, nepilnvērtīgi strādā. Es tavā vietā tur neko klāt nejūgtu, ja tev vajag tikai 12v. Var paņemt no piepīpētāja, vai bardačoka apgaismojuma. Viss ko tev vajag ir multimetrs un google. Pameklē googlē diagrammas priekš konkrēti sava autiņa, ja raustās kniebt vadus uz dullo.
    Last edited by kart; 12-29-18 at 17:48.

bardačoka apgaismojums ir laba ideja.

Quote Originally Posted by kart View Post
    Ja pareizi atceros, tad a3 2003 gadā bija kaut kādi jubilejas modeļi, kur radio bija savstarpējs signāls ar spidometru...
    Šī fīča autobūvē ir standarts vēl kādus 10 gadus agrāk un elektrības atrašanai ar šo vispār nekāda sakara nav. Vislabāk būtu ņemt no atpakaļgaitas lampas kaut kur netālu no drošinātāju bloka.

Ja ņem jaudu no piepīpētajā vai bardačoka, tad jāskatās konkrēts auto, neatceros ka audi, bet, piemērma bmw, power iekš abiem ir pat kad atslēga nav aizdedzē! Radio acc on vads ir laba opcija.
    A kādi vispār parking sensori ir? Parasti ķinas variantos "smadzeņu" bloku baro no atpakaļgaitas lampiņas vada bagūzī, un pie "smadzenēm" slēdz parking sensorus un pašu monitoru. Aizmugurejos jau jāslēdz tik, kad ir atpakaļgaitā (lai nepīkst katru reiz, kad tev korķi kāds aizmugure piebrauc).
    Ja vajadzīgs tūlis radio izvilkšanai, man mājās kaut kur mētājas, varu pameklēt un aizdot- varēsi pats to radžiku izvilkt un to vadu pielikt. Kaut kur mētājās arī tūļi konektoru izjaukšanai, varētu noderēt, ja jauno vadu gribi nevis griezt esošajā, bet pielikts kopā ar esošu pašā konektorā

Mans ķīnas variants ir bezvadu ar smadzenēm un sensoriem pie atpakaļgaitas spuldzes, bet pīkstulis/displejs oriģinālā darbojas no piepīpētāja. Tā kā piepīpētājā reizēm gribas iespraust ko citu, un arī tas vads gar kārbas kloķi īsti foršs nav, gribas nobarot to pīkstuli no citurienes. Sensori tikai aizmugurē, priekšā nav. Pašam bāāāigi negribas neko jaukt ārā.

Paskaties šo variantu: http://argus.lv/shop/productinfo/A038008 Adapteris drošinātāju nodalījumā. Drošinātāji te: https://www.youcanic.com/sites/defau...location_0.jpg Tas būs +, Masu paņem jebkur, kur tuvāk noraut kādu apšifku piem. sliekšņu paneli, gan būs kāda skrūve kur pievienot kabeli. Tā no turienes bez lielas salona plēšanas tiksi pie barošanas. Es tā jau gadiem daru, visiem autiņiem lieku mazo zem benķa liekamo subi. Šadā veidā arī čaļi dīlera servisā bij pieslēguši farkopa instalāciju.

P. S. Šādi būtu vispareizāk, jo ja nu tas ķīniešu brīnums saiet uz īso tad nenosvilina pašu maģi vai ko citu pie kā pieslēdz.
    Last edited by richinjch; 01-03-19 at 00:22.
    Gudri drist nav malku cirst

Arī neslikts variants, paldies.

Es vēl izdarītu tā, pieslēgtu tai pašā argusā nopērkamu piepīpētāja rozeti kautkur elkoņbalstā, lai to verķi var izraut pēc vajadzības. Nebūs vadi jagraiza esošajam.
    Gudri drist nav malku cirst

šito laikam nesapratu.

bet no kura drošinātāja būtu vislabāk/visdrošāk dabūt tos 12v?
    Last edited by kvazi; 01-03-19 at 17:38.

paldies par ieteikumiem, uzliku no drošinātāju nodalījuma barošanu - viss ok.
    neesmu gan drošs, ka paņēmu no pareizā štekera - gribētos tādu, kas neēd elektību, kamēr atslēga nav aizdedzē, bet pieļauju, ka tas nieciņš nenosēdinās man akumulatoru.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)