Results 1 to 20 of 20

Thread: Galaxy s9 hotspot, jeb mobīlais tīklājs

Default Galaxy s9 hotspot, jeb mobīlais tīklājs

Sveiki, man ir problēma ar mobīlo tīklāju, visu laiku dators pazaudē wifi savienojumu. tas notiek ik minūti, 10 sec utt. nenosakāmi.
    Sākumā domāju, varbūt datoram problēma, bet tā nav ne ar wifi no rūtera, gan no iphone. Tad sanāk ka problēma ir ar S9. Varbūt kādam ir kas līdzīgs bijis, un ir atrasts risinājums.
    Paldies!

Ja jau tā ir tikai ar S9, tad jau gļukains telefons. Sāc ar vienkāršāko: noreseto to. Ja nepalīdz, tad var mēģināt pāršūt FW.
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Man ir same shit ar iphone x, ja izmanto hotspotu ar usb, visu laiku diskonekto. Ta ari neatradu, kas par vainu.

Man uz iPhone nav problēmu ne ar wifi ne usb, hotspot strādā korekti. Plus patīk opcija ja visi devaisi atslēdzas no iPhone, tad hotspot pats izslēdzas, bet kamēr kāda ierīce ir pieslēgusies, nekādu problēmu.
    Galaxy diemžēl nav variants ar usb

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Lietoju s9, šāda problēma nav novērota.

Mistika turpinās. Šodien pie sava s9 pieslēdzu vēl kolēģa portatīvo, mans portatīvais visu laiku pazaudēja wifi, kolēģa dators nē. Abi datori vienlaicīgi pieslēgti. To pašu pamēģināju ar ipad, tas arī nezaudē wifi. Tālāk savu datoru pieslēdzam pie kolēģa hotspot, nekādu problēmu, paņēmu savu iPhone, arī problēmu nav. Tāda sajūta ka mans dators nespēj sadzīvot tikai un vienīgi ar šo s9. Kas var radīt šo nesaderību?

Quote Originally Posted by d3m0n View Post
    Mistika turpinās. Šodien pie sava s9 pieslēdzu vēl kolēģa portatīvo, mans portatīvais visu laiku pazaudēja wifi, kolēģa dators nē. Abi datori vienlaicīgi pieslēgti. To pašu pamēģināju ar ipad, tas arī nezaudē wifi. Tālāk savu datoru pieslēdzam pie kolēģa hotspot, nekādu problēmu, paņēmu savu iPhone, arī problēmu nav. Tāda sajūta ka mans dators nespēj sadzīvot tikai un vienīgi ar šo s9. Kas var radīt šo nesaderību?
    Tavs dators nav gadijumā Dell ražojums?
    Ir gadijies ka Dell datori nedraudzējas ar konkrēto rūteri. Visi norm strādā, tiklīdz ieslēdz to portatīvo, viss, visiem nets nobrūk un bremzē ka nelabais. Risināju problèmu šim datoram ar wifi kartes maiņu uz citu modeli. Ar to rūteri tika novērots vairāku dell portatīvo gļuki. N5110 un 5521 kā piemēri manā gadijumā
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Nē, man ir HP probook 450 G2

Pieredzējis lietpratējs

Gan jau win10 gļuks kārtējais. Forget networkam paņem un pa jaunu pieslēdzies. Ja nepalīdz, tad driver update, ja vienalga nav, tad pačēko FW udpate savam tel. Manam s9+ shdoein iznāca android 9.0 pie.

Jā, man ar ir pienācis pīrāgs. Uzliku apdeitoties. varbūt ar pīrāgu būs atrisināta problēma.

Forget mēģināju, draiveru update arī mēģināju, mēģināju parinstalēt draiverus.

Pieredzējis lietpratējs

Nu pačeko kā ar pīrāgu uzvedīsies, tad ziņo

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Man arī piedāvā likt pīrāgu, labāk nogaidīšu mēnesi vai divus, lai nebūtu starp pirmajiem slīcinājamiem kaķēniem (jeb belašiem), kam baterijas darbības laiks /4.

Pieredzējis lietpratējs

+/- taa arii ir
    Aap 8:00 uzliku, tagad bacha jau 65% Bet nu whatsapojot diezgan daudz.

Kamēr neesmu ticis līdz testam, pasakat lūdzu, kā uz pīrāga novākt bixby pogu ? atradu tikai variantu lai aktivizējas ar dubulto spiedienu

Vari uzlikt kādu app kas pārmapo to pogu uz kādu jēdzīgu funkciju

Pieredzējis lietpratējs

Vispār man pietrūkst telefoniem fiziska fotogrāfēšanas poga. Bet bixby neērtā vietā

Pieredzējis lietpratējs MMGA's Avatar

Sony joprojām ir fiziskās foto pogas.

Par to Bixby pogu, pamēģini šo: https://play.google.com/store/apps/d...tions&hl=en_US
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Diemžēl arī pīrāgs nav atrisinājis šo problēmu

Pieredzējis lietpratējs

tad tas ir WIN gļuks! Man ar vairākām iekārtām wifi čakarējās lapsim. Ja nav salikti, tad sliec visus win update.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)