Results 1 to 9 of 9

Thread: PSRS ampu remonts

Default PSRS ampu remonts

Sveiki.

Brālēns meklē kādu kas varētu uzņemties saremontēt divus vecus pastiprinātājus -
    1) VEF 101 stereo - no stereo palicis par mono - viens kanāls izbeidzies
    2) Odissey 010 Stereo - arī tas pats, aizgājis viens kanāls pa gaisu.

Jā ir kāds kas remontē, dodiet kontaktus, lai var bīdīt lietas tālāk.
    AMD R5 1600 / 32GB Corsair LPX DDR4 3Ghz / ASUS B350-F Strix / KFA2 GTX1080Ti / BeQuiet Straight Power 700W / Costum W/C

Ieraksti elfaforums.lv, paši uzmetīs PM ziņas, kas to uzņemās.

Jautājums vai ir vērts ? Abu remonts, ja nekas traks ap 20-40 euro. Reāli abus pārdot var pa kādi 40-50 euro, piemet remonta izmaksas un paņem īstu pastiprinātāju, ja tas nepeiciešams mūzikai, nevis muzejam.

Paldies par info, pa došu tālāk, lai rok tajā forumā.
    Cik man teica, tad Vefu var arī neremontēt, bet esot vēl trešais amps kaut kāds.
    AMD R5 1600 / 32GB Corsair LPX DDR4 3Ghz / ASUS B350-F Strix / KFA2 GTX1080Ti / BeQuiet Straight Power 700W / Costum W/C

Palieku pie sava, labāk viens kārtīgs nekā 3 miroņi, vēstures atmiņas.

Man arī kaut kur ukucis viens mētājas, mož arī sataisīt.
    Kamēr tu pa Kursku siltā tankā vizinājies, tikmēr es apsaldēju kājas pārtikas noliktavas sargājot!

Pieredzējis lietpratējs Latish's Avatar

Var runāt ar mani...
    WILL DRIVE TO PLACES FOR BANANA. CALL 1-800-IM-A-BITCH, ASK FOR RIDE

-= ***** =-

Latish PM

Vienīgi rēķinies, ka vefam nav aizsardzības - ieslēdzot būkšķēs biku ( nu ja gribēsi ar "dārgu" akustiku izmantot ) + dažiem ir baigais fons "kopš" dzimšanas...citiem ir mazāks, bet lai novērstu - vajag "pačakarēties", zinot kādi tur viendzīslas vadi visur salodēti uz kontakt tapām. Odisejam bija kaut kāda aizsardzība cik atceros. Vefam bija paredzēta 4 omu slodze - uz astoņiem būs baigais nīkulis.
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Pieredzējis lietpratējs Latish's Avatar

Šādus aparātus ir vērts savest kārtībā kaut vai kā vēsturiskus eksponātus...
    WILL DRIVE TO PLACES FOR BANANA. CALL 1-800-IM-A-BITCH, ASK FOR RIDE

-= ***** =-

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)