Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: HP ProBook 450 G1 Notebook neslēdzas iekšā

Default HP ProBook 450 G1 Notebook neslēdzas iekšā

HP ProBook 450 G1 Notebook`s neslēdzas iekšā, tikai mirgo dzeltenā LED lapiņa - šeit video: https://photos.app.goo.gl/AK6yqXXM2TqKBBDG9.
    Kopš iegādājos, gadus 8 nav bijušas nekādas problēmas.

Paldies!

Es jau šajā tēmā- https://eoz.lv/showthread.php?50521-HDD-uz-SSD ieteicu pašam nelīst laptopā!
    Betona vārdiem gribas teikt- samaksā kādam, kurš kaut ko jēdz!

Paldies, Hoonda, par uzmanību! Nepaspēju vēl "ielīst" bet SSD vēl atrodas kaut kur veikala plauktā

Pieredzējis lietpratējs

tad jau labi-nevajadzēs tērēties uz ssd!

Quote Originally Posted by Arnis2002 View Post
    tad jau labi-nevajadzēs tērēties uz ssd!
    Tā izskatās.

Ko esi pats mēģinājis jau?

Sāc ar - izņem bateriju un pamēģini ieslēgt no vada. Ja tad neiet, tad pamēģini ar citu lādētāju gan ar, gan bez baterijas. Ja neiet joprojām, attaisi aizmuguri (vēlreiz nospied abas baterijas izņemšanas pogas, lai atvērtu vāku) un izņem RAM, ieliec citā slotā. Pamēģni vispār bez RAM ieslēgt - vajadzētu citam gaismas šovam parādīties uz klaviatūras.

Pašam ir 470 G1 un problēmas bijušas tikai ar baterijas nāvi un lādētāja nāvi.

Pieredzējis lietpratējs

https://support.hp.com/us-en/document/c01732674

Pēc video spriežot, īpaši tīrs tev viņš nav un iespējams ir bijis vēl netīrāks
    Tā kā čeko linku un domā. Bet nu es ar sāktu ar lādētāju vai baterijas nočekošanu.

Paldies, Tasesmues un Verneris!

Esmu mēģinājis arī izņemt RAM`u un turēt Start pogu 39-sekundes tad visu salikt. Bez RAM`a gan vēl neslēdzu iekšā.

Bez baterijas neieslēdzas un LED indikators arī nemirkšķina. Vai ar kabeli vien vajadzēja ieslēgties (ja viss kārtībā)? Varētu būt ka akumulators ir tukšs?

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    https://support.hp.com/us-en/document/c01732674

Tā kā čeko linku un domā. Bet nu es ar sāktu ar lādētāju vai baterijas nočekošanu.
    Paldies, šo čekoju, man saprotamas sakritības neatradu.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Jāieslēdzas ir arī bez baterijas.

Kad ievietoju akumulatoru vai noņemu to, iemirgojas balta LED lampiņa: Šeit video

Lietpratējs garfilds's Avatar
    Blog Entries
    1

Iespējams, ka lādētājs vai lādēšanas sokets ir beigts un lampiņa nomirgo, jo ir pietiekoši tukša, lai startētu datoru. Un, ja atmiņa neviļ, šiem modeļiem universālais lādētājs negribēja iet. Vajadzēja HP paredzēto, bet varbūt kļūdos.
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Pieredzējis lietpratējs

Nākošais solis lādētāju pie multimetra pielikt. Ja nav iespējas, tad pajautā kādam te forumistam vai pa šokolādi vari pie kāda piebraukt un pie 100% ejoša barokļa izmēģināt. Tad arī sapratīs vai jānes uz kādu kantori remontēties. Bet pa lielam. Ja arī jārmontē u izmaksas adekvātas priekš viņa gadiem, tad es saremontētu un vienalga domātu par jauna iegādi, veco notirgojot ieks ss, vēlams kādam krievam!

Nākošais solis lādētāju pie multimetra pielikt. Ja nav iespējas, tad pajautā kādam te forumistam vai pa šokolādi vari pie kāda piebraukt un pie 100% ejoša barokļa izmēģināt. Tad arī sapratīs vai jānes uz kādu kantori remontēties. Bet pa lielam. Ja arī jārmontē u izmaksas adekvātas priekš viņa gadiem, tad es saremontētu un vienalga domātu par jauna iegādi, veco notirgojot ieks ss, vēlams kādam krievam!
    Atradu darbā līdzīgu lādētāju (mazjaudīgāku) - ieslēdzās un darbojas!!! Tas jau ir cerīgi?​​​​​​​
    Last edited by ints; 03-04-19 at 10:36.

Pieredzējis lietpratējs

Nu tad apsveicu! Tik nelieto to mazjaudīgo! Meklē tieši tādu kāds paradzēts tev!

Nu tad apsveicu! Tik nelieto to mazjaudīgo! Meklē tieši tādu kāds paradzēts tev!
    Biju aizgājis uz NTG tur tādi maksājot 20 EUR. Esot bijis daudz bet visi izpirkti , būšot ceturtdien - piektdien. Varbūt visi manas markas gada gājuma HP datori sāk plīst un nav vērts ieguldīt vados?

Pieredzējis lietpratējs

Tie viņiem būs origīnālie lādētāji? 20 eur, lai vel darbotos ar viņu kādu laiku, nav lieli iegūldījumi.

Tie viņiem būs origīnālie lādētāji? 20 eur, lai vel darbotos ar viņu kādu laiku, nav lieli iegūldījumi.
    Domāju ka tie nav oriģinālie HP jo Ebay redzēju - apm. 40-50 EUR ar piegādi.

ebays kaut kāds lētuma etalons?

Pieredzējis lietpratējs

Nu es personīgi vispār neatzīstu neko, kas nav oriģināls un max pie tā cenšos dzīvē pieturēties.

Kāds tev tam barošanas blokam modelis? Uzmetīšu ziņu, moš caur maniem "galiem" ir kkas par sakarīgu naudu pieejams.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)