Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 72

Thread: Iesakiet 7-seater

multivans ir superīgs aparāts - bija bračkam vienu laiku lietošanā highland 2,5 tdi ( ar veco labo rindas 5 cil motoru, vienīgi tās el bīdāmās durvis šiem mēdz izbeigties bieži) + dsg + čips - ui ku nikns bija "3 sarkanie burti " vienīgi tam bija 6 vietas - jo pa vidu galdiņš - toties beņķi grozās.
    Vienam paziņam ir no usa dzīts gadu vecs (savā laikā ) vojādžers "jaunais" 3,5 v6 pati top top komplektācija - uzlika gāzi un rullē - jaunais ir daudz dinamiskāks par vecajiem sprāgoņiem. Ok - šur tur redz usa "kvalitāti" - piem. zem beņķiem no iekšas nav pat krāsota virsbūve + navigaciju un radio frekvences uz EU nevar pārprogrammēt...tik baloni šim jāliek vismaz 2 tajās stow go bedrēs...lai nav besis gāzēties. bet tā saprotu uzsistas bija elektriskās sānu durvis + muita, transports - remonts LT ( visu LT darīja un tad uz LV vilka) tāpat sānāca riktīgi salds cipars nekā te .
    Klusā kaste: asrock j5005itx.

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Par troksni piekrītu - pie 170km/h uz bāņa bija sajūtas kā lidmašīnā ieskrējiena pašā sākumā - troksnis reāli neatbilda kustības ātrumam
    Ar tomātu pabraukāju, pāris reizes lāpstu ziemā meklēju grabažniekā, pāris reizes sajūgu 150m pirms krusta izspiedu uz 90km/h ... apnika, 2.5 gadus ar tomātu braucu, tad pārkāpu atpakaļ uz mešalku
    Tik traki jau nav, bet labāk bez ... varbūt uz saviem 50 gadiem domas mainīšu

PUTIN - pull out!

Quote Originally Posted by garfilds View Post
    Pie mums ir milzīgas atlaides elektromobīļiem un nodokļi pa nullēm,
    Sarkasms? Manuprāt, kvotas e-bīļiem jau pāris gadu kā beigušās.
    Virtuālās 3D pasaules piedāvājumi jūsu objektiem.

Tātad nekad nav bijušas privātpersonām.

Lietpratējs garfilds's Avatar
    Blog Entries
    1

Uh, necerēti liela aktivitāte - būs daudz ko papētīt tagad pašam.

Vēl viens lāmisks jautājums - uz hybrid laikam labāk neskatīties, ja nepērk jaunu, vai ne? Savādāk spriežot no datoru viedokļa - bačas būs beigtas un apkope varētu būt stipri dārgāka...?
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Blog Entries
    1

Tūlīt mani kāds nolamās, bet es izskatīju praktiski visus 7vietīgos, ko atradu. Nu galīgi neviens nepatika. Tāda škrobe, ka pa to naudu var paņemt tīri smuku 5vietīgo, bet te jāskatās uz .... Un tad atradu šo: Citroen C4 Grand Picasso 2014
    Vismaz izskatās tīri ok, jo sākumā biju skatījies uz to Galaxy sēriju, bet nu kaut kā nepatīk. Un kā vienā apskatā izlasīju - galaxy domāts lai pārvietotos no punkta A uz bunkt B. Tad sāku pētīt Fors S-MAX sēriju, kas it kā bik labāk patika. Jā, ok, Galaxy ir arī lielāks, bet man tik akūti nevajag katru dienu 7vietīgo, tāpēc S-MAX ar derētu. Un aizmugurē var iekrāmēt mazākos braucējus un miers, tur pieaugušajiem nav jāsēž.
    Ir kādi komentāri par šo noskatīto modeli? Visticamāk arī ņemšu 2014. (cena 0-1k vairāk par manu atvēlēto budžetu). Ja nu galīgi neizdodas ieķert, tad var jau ņemt 2013. modeli. Pie tam tik jaunai mašīnai nevajadzētu būt lielas problēmas, visticamāk var atrast tik ar viena braucēja historiju vien. Ko sakat?

P.S. - kas volvo vainas? Ja līdzekļi atļautu ņemtu volvo, bet manā kategorijā tas neiekļaujas (vai nu pavecs modelis un rijīgs vai jauns un dārgs). Ar Volvo ir bijusi tikai laba pieredze.
    Last edited by garfilds; 1 Week Ago at 04:38.

Ir bijis kādu laiku lietošanā jaunā tipa fords - dīzeļi, labi uzticami - franču PSA grupa , vismaz 2.0d. Mīnuss - zemi baigi jaunie fordi - arī s max. klīrenss 12cm../tas ir psc rīgas ielās. Man ar mondo + 4clv sliekšņi skrāpēja zemi - piem . āganeskalnā braucot pār tramvaja sliedēm..tas pats braucot pār guļošajiem policistiem...baigi jāuzmanās. visas plastmasas ātri aprāvu/saplēsu. ja automāts - tiem ir powershift ala dsg 2 sajūgu tipa kārba - pirmie gadi gļukoja, manm bija ok. Vēl skatījos, ka s max nav reliņi/sliedes uz praktiski nevienam uz jumta ...gribēsi ko lielāku aizvest vai pie dabas aizlaist + pilns auto ar pasažieriem. Ok gan jau der kaut kādi noteikti stieņi, bet lēti nebūs+ mainot auto stieņi nebūs vairs izmantojami uz cita auto visticamāk.

citroniem automāti briesmīgi...un gan citronam gan fordam - baigi cenas krīt...pārdot būs neizdevīgi un gan jau tāpat kā 5008 - pus mašīna no plastmasas - spārni etc.

vēl ne mans fords ne bračkas 5008 - lielākos mīnusos neko nesilda salonā pežo vismaz salonā var plastmasas spec redeli dabūt ar ko aizsegt radiatoru - oem detaļa
    Fordiem + ir elektriski sildāms priekšējais stikls . laba fīča.
    Last edited by osscar; 1 Week Ago at 09:30.
    Klusā kaste: asrock j5005itx.

VW Touran/Sharan, skatoties cik lielu vajag.
    Vajag jaunas auto detaļas, raksti PM.
    --------------------------------------------------------------------------------

Tā kā esmu nūbs uz auto lietām, labāk uzjautāšu tepat. Tā tad ir vēlme tuvāko 1-2 mēnešu laikā iegādāties to saucamo 7seater un man īsti nav nojausmas - kurus modeļus tad iečekot.
    Pagaidām skatos it kā uz Ford Galaxy sēriju, bet atveros auto sadaļas, man tie mistiskie ciparu un burtu kombinācijas zem katra auto brenda absolūti neko neizsaka.... Varbūt ir kādi ieteikumi, ko varētu pačekot? Sorry par lāmisko jautājumu

Orientējoši domāju uz kaut kādiem 2010-2014 gada modeļiem. Noteikti dīzeli. Pēc iespējas mazrijīgāku (cik nu 7seater to var...).

(Piecvietīgais nav opcija)
    Tā kā neesi Latvijā, tad paskati arī tādus variantus kā Toyota Alphard, Toyota Sienna, Toyota Innova, Honda Odyssey - tie mūsu tirgū nav pieejami, varbūt tavējā ir. Innova vispār vēl uz džipa rāmja sēž. Innovai ir reālas 7 sēdvietas, bet ļoti niecīgs bagāžnieks.
    Ja gribas 7 vietas un ne minivenu, tad Mercedes R klases garo bāzi arī dzīvē der aptaustīt.
    Pats arī drīz XC70 mainīšu uz minivenu, tikai mazbudžeta, tātad man tikai viens variants Town&Country garajā versijā.
    Last edited by Instigater; 1 Week Ago at 23:29.

Blog Entries
    1

Tā ir taisnība, ka skatoties uz 7seater - nebūtu vēlams ņemt motoru zem 2.0? Tip sākoties problēmas tur ar turbīnām un vēl sazin ko...?

Nu vairāk slogosies motors, bet galīgi neticu, ka būs turbīnu problēmas, drīzāk mazāks motors pat ir labi, ja skatās dīzeļus - neaizaugs kvēpu filtrs, jo vislaik ručkā būs jādod, es gan zem 200 zirgiem uz minivenu kā potenciālu pirkumu pat virsū neskatītos - jaudas rezerve apdzīšanām ir nepieciešama.

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Tūlīt mani kāds nolamās, bet es izskatīju praktiski visus 7vietīgos, ko atradu. Nu galīgi neviens nepatika. Tāda škrobe, ka pa to naudu var paņemt tīri smuku 5vietīgo, bet te jāskatās uz .... Un tad atradu šo: Citroen C4 Grand Picasso 2014
    Vismaz izskatās tīri ok, jo sākumā biju skatījies uz to Galaxy sēriju, bet nu kaut kā nepatīk. Un kā vienā apskatā izlasīju - galaxy domāts lai pārvietotos no punkta A uz bunkt B. Tad sāku pētīt Fors S-MAX sēriju, kas it kā bik labāk patika. Jā, ok, Galaxy ir arī lielāks, bet man tik akūti nevajag katru dienu 7vietīgo, tāpēc S-MAX ar derētu. Un aizmugurē var iekrāmēt mazākos braucējus un miers, tur pieaugušajiem nav jāsēž.
    Ir kādi komentāri par šo noskatīto modeli? Visticamāk arī ņemšu 2014. (cena 0-1k vairāk par manu atvēlēto budžetu). Ja nu galīgi neizdodas ieķert, tad var jau ņemt 2013. modeli. Pie tam tik jaunai mašīnai nevajadzētu būt lielas problēmas, visticamāk var atrast tik ar viena braucēja historiju vien. Ko sakat?

P.S. - kas volvo vainas? Ja līdzekļi atļautu ņemtu volvo, bet manā kategorijā tas neiekļaujas (vai nu pavecs modelis un rijīgs vai jauns un dārgs). Ar Volvo ir bijusi tikai laba pieredze.
    Par Ford, ja tomātu, tad būs problēmas ar robotizēto kārbu. Var nobeigties ap 150k, var 200, var 250 bet viņa beigsies. Remonts 1-1,5k. Tā kā uzreiz ar to rēķinies. Ar puļķi problēmu nav. Dīzeļiem standarts, turbīna, ap 200k, arī būs 1-1.5k jauna, var likt remkomplektu. Arī attiecīgi pie tā paša nobraukuma kvēpu filtrs. Arī cena uz to pašu 1k.
    Par jaudu runājot, kolēģim ir Galaxy 2.2 200zs, sūdzās ka pa maz griezes. Tagad ņemtu Toyota Sienna. Cēliens noteikti labāks būs Voyager vai Toyotām.
    Par Volvo tu domā XC90? Dromājams ar 185zs D5 automātu būs ok. Bet pārsvarā viņi ir nobraukti.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Tu tak pats saproti, ka tiem Šveices automātiem ir jātur azotē 2k kārbas remontam...
    P.S. Vakar izčamdīju XC90. no 7 vietām tur nav ne smakas. Ir 6 ar pa****eni vidējā rindā.
    Last edited by Bender; 1 Day Ago at 14:26.

Quote Originally Posted by sharix View Post
    Par troksni piekrītu - pie 170km/h uz bāņa bija sajūtas kā lidmašīnā ieskrējiena pašā sākumā - troksnis reāli neatbilda kustības ātrumam
    Ar tomātu pabraukāju, pāris reizes lāpstu ziemā meklēju grabažniekā, pāris reizes sajūgu 150m pirms krusta izspiedu uz 90km/h ... apnika, 2.5 gadus ar tomātu braucu, tad pārkāpu atpakaļ uz mešalku
    Tik traki jau nav, bet labāk bez ... varbūt uz saviem 50 gadiem domas mainīšu

Tas ir pisec šitā patiekt. automāts ir labākais cilvēces izgudrojums pēc kruīza kontroles

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

Quote Originally Posted by genius View Post
    Tas ir pisec šitā patiekt. automāts ir labākais cilvēces izgudrojums pēc kruīza kontroles
    Abi izgudrojumi ir gana bezjēdzīgi
    LV kruīza kontroli izmantot nevar, uzliec kruīzu, tad obligādi uz lielajām šosejām atradīsies kāds induss, kurš apteigs tevi, nometīs gāzi un tad tev atkal tas induss jāapsteidz.
    automāts ir ok, ja tas ir mūsdienīgs, ideāli ja divsajūgu, bet ja tas ir kāds vecs 3-4 ātrumu sūds, tad labāk braukt ar subaru tribeca vai vēl labāk iet ar kājām

Tu tagad ar savu ciskudrillētāja ikdienas pieredzi dalies?

jā, es neko no automašīnām nesaprotu, tāpēc plānoju būvēt autoservisu
    blender, neraudi...

Ceru, ka tas ir kārtējais neveiksmīgs joks. Tik daudz smadzenes takš tev ir, lai saprastu, ka pie neveiksmīgas sagadīšanās tevi tur pat bedrē arī apraks?
    Virsū uzmests ričuks ir mazliet vieglāks par noparkotu uz krūtīm autiņu...

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Kaspars View Post
    Abi izgudrojumi ir gana bezjēdzīgi
    LV kruīza kontroli izmantot nevar, uzliec kruīzu, tad obligādi uz lielajām šosejām atradīsies kāds induss, kurš apteigs tevi, nometīs gāzi un tad tev atkal tas induss jāapsteidz.
    automāts ir ok, ja tas ir mūsdienīgs, ideāli ja divsajūgu, bet ja tas ir kāds vecs 3-4 ātrumu sūds, tad labāk braukt ar subaru tribeca vai vēl labāk iet ar kājām
    fck me..Man pat šis topiks tā īsti neinteresēja un es atkal uzrāvos uz šiem useless domugraudiem. Lasīt ko šādu un vēl kaut ko procesa analizēt ir tas pats, kas iekš VR headseta lūrēt caureju uz repeat 10 min garumā un domāt kas un kā un kāpēc

©JE BAL
    Pussy Power

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)