Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 72 of 72

Thread: Iesakiet 7-seater

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Kruīzu izmantoju regulāri - sportā muguras trauma un turēt pedāli sāp ... panesami, bet nepatīkami. Ja šoseja, tad kruīzs ... ja gara un galvena bezluksaforu iela, tad kruīzs ... ir OK

Quote Originally Posted by Kaspars View Post
    Abi izgudrojumi ir gana bezjēdzīgi
    LV kruīza kontroli izmantot nevar, uzliec kruīzu, tad obligādi uz lielajām šosejām atradīsies kāds induss, kurš apteigs tevi, nometīs gāzi un tad tev atkal tas induss jāapsteidz
    PUTIN - pull out!

reāli visādu problēmu nomocītu ***u dēļ uz ceļiem nevar izmantot
    kopš man ir auto ar kruīza kontroli, es 50kKm laikā to esmu izmantojis varbūt 5 braucienos, atskaitot to laiku kad kāja bija beigta

Pieredzējis lietpratējs usver's Avatar

Intensīvā satiksmē parastā kruīza kontrole ik pa laikam jāņem ārā. Bet - mūsdienās ir adaptīvā, kas esot krietni gudrāka un māk ieturēt pareizu distanci.

Uz Latgali un atpakaļ braucot ar kaut kādu 2002. gada auto pa tukšiem ceļiem parastā kruīza kontrole palīdzēja izturēt to gabalu. Trūkums - drusku lēnāka reakcija paliek - stūrē tik uz priekšu.

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Ceru, ka tas ir kārtējais neveiksmīgs joks. Tik daudz smadzenes takš tev ir, lai saprastu, ka pie neveiksmīgas sagadīšanās tevi tur pat bedrē arī apraks?
    Virsū uzmests ričuks ir mazliet vieglāks par noparkotu uz krūtīm autiņu...
    tev regulāri visi brauc virsū?

Kruīzs ir ļoti erta fīča, jo ipaši tad, ja brauc ar maksimāli atļauto ātrumu, tad var desmitiem kilometru kājas mierīgi uz paneļa turēt. Kopš vienam nopirktam auto bija kruīzs, tā tagad ir obligāta fīča. BMW pirmajai serijai bomžedišenā nebija - 3h un biju to pieinstalējis.

Pieredzējis lietpratējs

es pieljauju, ka mashiinas bez kuriiiza un ar manuaalo kaarbu ir kkas soooooo old jau. Es i atcereeeties negirbu sevishkji pilseetaa manuaalas kaarbas raustiishanu.

Žēl, ka Kasparam pirmā reize ar sievieti bija pozitīva, citādi būtu jautri dzirdēt stāstiņus, cik sex ir briesmīgs un fuj.

Kruīzu ikdienā izmantoju visur, kur var. kaut jāslēgā ik pa 10 sec. iestati un aizmirstu par ātrumu, pārsniegšanu u.t.t. skaties tik kas prirekšā. mierīgi palielini, samazini ātrumu ar kruzītu +ar automātu vispār bauda braukt.

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by Kaspars View Post
    Abi izgudrojumi ir gana bezjēdzīgi
    LV kruīza kontroli izmantot nevar, uzliec kruīzu, tad obligādi uz lielajām šosejām atradīsies kāds induss, kurš apteigs tevi, nometīs gāzi un tad tev atkal tas induss jāapsteidz.
    (C) CSN:
    Starp apdzīšanu un apsteigšanu ir būtiska atšķiriba, proti:

2.2. apdzīšana – braukšana garām vienam vai vairākiem braucošiem transportlīdzekļiem, iebraucot pretējā braukšanas joslā (brauktuves pusē) un atgriežoties iepriekšējā braukšanas joslā (brauktuves pusē);

2.5. apsteigšana – braukšana garām vienam vai vairākiem braucošiem transportlīdzekļiem, neiebraucot pretējā braukšanas joslā (brauktuves pusē);

Kur tiesības pirkām?

apsteidz
    ja nemāki lasīt, tad atkārtoju - apsteidz
    apsteidz nav apdzen

apsteidz uz jelgavenes, pārkārtojas atpakaļ 1. joslā un nomet ātrumu, tas tā, lai gasterbaiteru slānim skaidrs, jo tiem jāskaidro 5x

Pieredzējis lietpratējs usver's Avatar

Latvijā braukšanas kultūra ir baigi atkarīga no auto. Labi var redzēt - cilvēki pret labu auto vadītājiem pa lielam pieklājīgi, viss OK.

Pabrauc ar vecu, neprestižu auto - un saradīsies opeļu un sagrabējušu meršu vadītāji, kas mēģinās pazīmēties, cik ļoti augstākas kastas viņi ir, darot kaut kādu sviestu uz ceļa. Drusku zem-vidējās klases auto tā mēdz darīt, kam ikdienā nav daudz variantu, par ko stilīgākiem sajusties. Sieva to pašu saka - kā manā auto iesēžas, tā uzreiz cilvēki baigi pieklājīgi paliek, sāk palaist ..

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Man ir antikvariāts - 2000. gada pelēks golps un 2001. gada pelēks autobuss, pats esmu pieklājīgs, visus palaižu/pabrīdinu, nelamājos un nestresoju ... un arī pret mani ir pieklājīgi ... varbūt tomēr attieksmē, kaut reizēm, ir problēma?
    PUTIN - pull out!

Markā un modelī arī ir nozīme. Audi Allroad un Volvo XC70 saņem brīžiem radikāli atšķirīgu attieksmi, kaut gan Audi ir par gadu vecāks. Volvo mēdz speciāli kaut kur nepalaist, tā lai man būtu vairāk jā***** un tad pie runāšanas smīnoši priecājās.

Viena epizode - lēnām griežu ārā no stāvvietas atpakaļgaitā, piebrauc burtiski 2m attālumā satjūnēts busiņš ne tas svaigākais un midžina ar uguņiem, lai pa***u malā, lieki teikt, ka man tad vēlreiz jāveica manevrs atpakaļ un tikai tad tikšu garām uz priekšu.
    Otra epizode nesena - Statoilā pildu gāzi, no pretējās puses burtiski pusmetra attālumā piebrauc viens un apstājas. Nu labi, ja tev tā liekas, ka būs labi, stāvi ar. Protams, sāk ārdīties, kad es eju uz kasi, paskaidroju, ka man nav kur citur braukt. Kad iznācu, bija jau no otras puses apbraucis man apkārt un pildījās. Tikai nākamajā dienā pamanīju, ka tas slāvs speciāli ir Volvo gāzes uzpildes korķi noskrūvējis un prihvatizējis vai aizmetis zālē.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)