Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 81 to 100 of 100

Thread: Kuru TV ņemt?

Reiz mēģināju dabūt helio uz mobilā, "reģistrācija neveiksmīga". Tas epasts var būt vienalga kurš ?

Pieredzējis lietpratējs seivs's Avatar

Helio reģistrācijai der jebkurš @; Helio liels mīnuss, ka nav darbināms uz PC; Helio interaktīvajā joprojām ir n-tie gļuki, gadās, ka pat pilnībā jāpārstartē. Helio ir labāka video kvalitāte, kā Shortcut.

Pieredzējis lietpratējs hero's Avatar

Quote Originally Posted by seivs View Post
    ...Helio interaktīvajā joprojām ir n-tie gļuki, gadās, ka pat pilnībā jāpārstartē...
    Esmu saskāries, bet sliktākajā gadījumā kādu reizi mēnesī nolido vai nu EPG vai kaut kas menučos nogļučī.
    Īsumā - sīkums. Lielāku problēmu nav bijis.

Pieredzējis lietpratējs

Ir novēroti smagi kompresijas artifakti gan kubikošanās (pie dinamiska attēla), gan vienkrāsaini pleķi sejas/pieres/vaigu vietā.

Quote Originally Posted by hero View Post
    Esmu saskāries, bet sliktākajā gadījumā kādu reizi mēnesī nolido vai nu EPG vai kaut kas menučos nogļučī.
    Īsumā - sīkums. Lielāku problēmu nav bijis.
    Tieši tā. EPG vienkārši mēdz palikt uz palikšanu
    Plus,
    EPG izvēloties ko skatīties citā kanālā "Uz sākumu", ja vēlāk vēlies patīt, tad tīšanas joslā rādās ieprekšējais kanāls - pie katras patīšanas, lai redzētu īsto tīšanas joslu, ar Up/Down to jāpārslēdz.
    Reizēm lai atgrieztos uz TV ekrānu n-tās reizes jāspiež back pogu.
    Čomam ir Motorolla pults - pārslēgt kanālus var tikai ar Up; Down + nospiežot OK.
    - tas tā, uz sitienu kas nāk prātā, bet ir vēl visādi kukaiņi.

Pieredzējis lietpratējs hero's Avatar

Čomam ir Motorolla pults - pārslēgt kanālus var tikai ar Up; Down + nospiežot OK.
    Šis risinās nomainot pulti uz citu LTC veikalā.
    Man vienu pulti samainīja bezmaksas, par otru gribēja $, jo atnestā pults dalījās divās daļās.
    BET - tai pultij ar kuru strādā kanālu pārslēgšana normāli, vairāk nevar pieprogrammēt TV klāt (grr)
    Beigu beigās tāpat pārsvarā lietoju veco pulti

Tieši tā. EPG vienkārši mēdz palikt uz palikšanu
    Plus,
    EPG izvēloties ko skatīties citā kanālā "Uz sākumu", ja vēlāk vēlies patīt, tad tīšanas joslā rādās ieprekšējais kanāls - pie katras patīšanas, lai redzētu īsto tīšanas joslu, ar Up/Down to jāpārslēdz.
    Reizēm lai atgrieztos uz TV ekrānu n-tās reizes jāspiež back pogu.
    - tas tā, uz sitienu kas nāk prātā, bet ir vēl visādi kukaiņi.
    Gadās, ka vēlos patīt (vienalga, uz priekšu vai atpakaļ), bet man parāda jautājumu, vai vēlos iziet no ieraksta un neko citu nevar izdarīt - tikai turpināt skatīties, vai iziet uz tiešraidi.

Helio vairs tik labi neintegrējas ar Samsung mazo pulti. Nevar kanālus slēg uzreiz pāri, tikai iet caur sarakstu un izvēlēties ar "OK"

Pieredzējis lietpratējs bifelis's Avatar

OLED maksā vairāk kā divreiz dārgāk, bet vai tas ir kaut vai tuvu kā divreiz labāks? Man arī kremt, ka visiem tiem TV ir tāda un šitāda skaņa un "gudrās" fīčas, par kurām man nevarētu būt vairāk vienalga, jo tāpat skaņa ir ārēja un attēls no HTPC. Salīdzināt modeļus arī ir murgaini; piem., ir LG SK9500 – ar ko tas atšķiras, piemēram, no SK8100? Tāda sajūta, ka varētu tiešām atmest visam ar roku un izvēlēties pēc izmēra (65-75").

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Ar PRO būsi krutāks. PRO un dāvanā +1 USB ports par 300€

9500.................................... 8100
    Full Array backlight Pro......vs Edge lit backlight
    Ultra Luminance Pro .........vs Ultra Luminance
    3x USB.............................vs 2x USB
    Es zinu, ka es nekā nezinu, bet citi pat to nezina.

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Aizej uz kādu elkor kur var pats paskatīties un salidzināt ar LCD tad sapratīsi. Nav pasaulē divu cilvēku kas redz vienu un to pašu lieto vienādi...
    Par HTPC atceries, ja esi eye candy whore, hdr radīs problēmas, vismaz ar nvidia un win10. Ka driveri pamainās, tā kaut kas nolido. Plus visam sēž vēl saknē HDMI 2.0a standarts kam nav vajadzīgā datu caurlaidība. Līdz ar to labāka kvalitāte reāli sanāk atskaņojot failu no TV. Bet tur mēs nonākam uz klupšānas akmeņa. HDMI arc, mūsdienu tv nav normāla HDMI out. Kas nozīmē ka izmantojot arc labākais ko var dabūt ir toslink kvalitāte. Es teiktu tā ja grib max kvalitāti gaidi vēl gadiņu kad parādīsies tv ar atjaunoto hdmi un hdmi arc specifikāciju. tb viņi jau ir prezentēti, tik jāgaida (tik priekš arc jaunās versijas arī resivers vajdzēs jauns).

Pa lielam, oled<>lcd vienīgais kas puslīdz pietuvināts oled kvalitātei ir top samsunga tv.

Par tiem LG:
    The LG SK9000 is better than the LG SK8000. The LG SK9000 can get brighter, so it is more suitable if you have a bright room, but also has better local dimming and better black uniformity which make it a slightly better option for darker rooms too. The SK9000 has better performance when displaying HDR content. On the other hand, the LG SK8000 has a better response time and better gray uniformity which make it a slightly better choice if you are a sports fan.
    Biju nupat uz lielo Elkor un acīs iekrita LG B8 (OLED65B8); otrajā vietā Samsung QLED un trešajā minētais LG SK9500. Pārdevējs (kuram es neko neprasīju) par LG B8 stāstīja bulšitu, ka C8 ātrākais procesors uzlabojot attēla "dzidrumu" (par +200 EUR cenu); tagad izlasīju, ka patiesībā tas ietekmē tikai HFR. Vēl pārdevējs teica, ka 65" optimālais skatīšanās attālums esot 3.5m (kurā to UHD pikseļu blīvumu nemaz nevar saskatīt).

Par 2160p@120: uz to pat neceru; mans HTPC ir kaut kāds ASUS RoG laptops, kas tiek galā tikai ar FHD spēlēm. Varbūt to upgreidošu, lai varētu 1440p@120, kuru HDMI 2.0 atbalsta.

Par HDMI ARC vienalga, jo skaņa neiet caur TV.

Edit: Vēl pārsteidzoši slikti izskatījās attēls vairākiem Philips ar Ambilight, lai gan pats Ambilight ir foršs.
    Last edited by bifelis; 04-18-19 at 16:24.

Philips jau gadus 4-5 nav pat apdomāšanas vērts.

philips jau pāris gadus ražo labu mantu

Veikalā, domājams, nebija veci modeļi; nepiefiksēju, kuri man izskatījās tik slikti, bet tikai to, ka Philips ar Ambilight.

Paspēju dienas laikā pirms brīvdienām pasūtināt un dabūt to LG B8; 65" kaste arī veiksmīgi izrādījās iestumjama parastu gabarītu mašīnā (samīcot vienu stūri). Galvenā atziņa ir, ka Elkor zāle ir pilnībā nepiemērota, lai izrādītu OLED priekšrocības, jo tā ir pilna ar spožām gaismām, kas pārmāc attēlu; pavisam aptumšotā telpā izskatās waow, jo melnais ir melns nevis gandrīz melns. Tas it kā bija zināms, bet nelikās tik svarīgi, jo vienmēr jau LCD bija licies gana labs, un iegansts upgreidoties vairāk bija saistīts ar to, ka gribējās lielāku izšķirtspēju eye candy filmām, un jo 49" bija par mazu telpai. Biju arī domājis, ka 65" nozīmēs, ka atvirzīšu sēdvietas tālāk, bet beigās atstāju tās tuvāk par 2m, jo tad var izbaudīt augstāko izšķirtspēju.

Izmēģināju arī streamot 4k spēles no Steam caur GbE, un bija pieņemami; tagad jāizmēģina citi risinājumi, kuriem it kā esot vēl labāka attēla kvalitāte.

Paša TV skaņa ir smieklīga; to reklamē kā ar Dolby Atmos un whatever, bet izjutu atvieglojumu, kad pārslēdzu no TV uz ārējo skaņu.

Pieslēdzu pie HTPC, bet tas, ka pašā TV arī ir iekšā, piem, YouTube, ir noderīgi, jo tad nav jāslēdz iekšā HTPC. Pults TV ir kā wiimote; ērti lietot, un rakstīšanas vietā normāli izdevās ievadīt tekstus meklēšanai ar voice recognition.

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Es kopš esmu ticis pie C8 90% patērēju streamotu contentu, youtube/netflix/amazone prime. Kādus filmučus paskatos tikai dēļ HDR. Bet ka teicu pc+win10+nvidia nenormāls gemorojs... Pirms kādām paris nedēļām uzliku mpc+madVR, atradu ka RGB/Full/12bpc/win hdr izslēgts panākama principā identiska kvalitāte, nekā atskaņojot pašā TV. Paris dienas atpakaļ pastīšos jaunu, še tev HDR meta data netiek apstrādāta pareizi, viss pārāk tumšs. Cik izrakos tad problēma win/nvidia nepareizi nosaka tv maksimālo spilgtumu...beigās atmetu ar roku nafig.
    Vienīgais, kas vēl mani kretinē ka atskaņojot failu tv no pc, brīžiem iefrizo, it kā kešotus youtube. Nets gigabits ar kabeli.
    Par skaņu gan nezinu, reizem man receivers nogļuko un neieslēdzas ar tv, vai izdomā aiziet pagulēt, uz parasto lattelecom casuel skatoties bieži pat nepamanu. Varbūt B7 bišķu sliktāki skaļruņi. Tas protams neattiecās uz filmām vai citu satur kur momentā jūt ka tas nav tas...

Pieredzējis lietpratējs Kitai's Avatar

Ko tauta var teikt par Telefunken kā TV ražotāju?

Ja nemaldos, tad 70-ajos bija ļoti labi aparāti!

Pieredzējis lietpratējs Kitai's Avatar

and now?

Nav tāds ražotājs! Zīmolu izmanto Vestel. Lētucis.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)